Įkraunama...
Įkraunama...

Papuošalų fotografavimas

Laba diena,


Noriu paklausti, kaip fotografuojate papuošalus? Man niekaip neišeina normaliai nufotografuoti ir nuotraukose papuošalai atrodo ne tokie grazus kaip realybeje g.gif Gal kas galite patarti, ka daryti, kad papuošalai atrodytu, gražūs, blizgantys, kaip yra tikroveje?
Atsakyti
Pirmiausia reikia fotografuoti natūralioje šviesoje, geriausia saulėtą dieną, bet ne ant tiesioginių saulės spindulių.
Antra - fotografuoti ant balto lapo. Kai įgusi - galėsi paieškoti įvairesnių fonų.
Ir, žinoma, reikia naudoti macro funkciją.
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2010 11 23, 15:25)
Pirmiausia reikia fotografuoti natūralioje šviesoje, geriausia saulėtą dieną, bet ne ant tiesioginių saulės spindulių.
Antra - fotografuoti ant balto lapo. Kai įgusi - galėsi paieškoti įvairesnių fonų.
Ir, žinoma, reikia naudoti macro funkciją.



Atrodo taip ir fotografuoju, tik man nuo blykstes kazkaip ne taip apsisviecia ir gaunasi ne tokia nuotrauka, kokia rodo fotoaparato ekrane g.gif Gal blykstes naudoti tada nereikia? BET BE BLYKSTES isplaukusios nuotraukos gaunasi doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Acura @ 2010 11 25, 11:36)
Atrodo taip ir fotografuoju, tik man nuo blykstes kazkaip ne taip apsisviecia ir gaunasi ne tokia nuotrauka, kokia rodo fotoaparato ekrane g.gif  Gal blykstes naudoti tada nereikia? BET BE BLYKSTES  isplaukusios nuotraukos gaunasi doh.gif

Aš blykstę naudoju pagal reikalą. Žiūrint koks fonas, koks daiktas ir visa kita.
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2010 11 25, 20:39)
Aš blykstę naudoju pagal reikalą. Žiūrint koks fonas, koks daiktas ir visa kita.


Na, tavo papuosalai atrodo nuostabiai,o man vat nesigauna ir tiek, gal per prastas mano fotoaparatas?? g.gif Pas mane 7.2 megapikseliu, tai gal mazoka cia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Acura @ 2010 12 06, 19:14)
Na, tavo papuosalai atrodo nuostabiai,o man vat nesigauna ir tiek, gal per prastas mano fotoaparatas?? g.gif  Pas mane 7.2 megapikseliu, tai gal mazoka cia? g.gif

Pas mane irgi 7.2 megapixel smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Acura @ 2010 12 06, 18:14)
Na, tavo papuosalai atrodo nuostabiai,o man vat nesigauna ir tiek, gal per prastas mano fotoaparatas?? g.gif  Pas mane 7.2 megapikseliu, tai gal mazoka cia? g.gif

Pixeliai nelabai ka lemia, nors ir skiriasi kokybe..
Imeskit pvz nuotrauku darytu, bus lengviau patart mirksiukas.gif
O isplaukimas tikriausiai gaunasi del fotografavimo per arti. Jeigu fotike rodomas fokusavimas i tam tikra vieta, reikia ir ziuret kur jis fokusuoja, kad "nepabegtu" fokusas.
Atsakyti
va ir man labai sunku nufotkint graziai doh.gif gal beda tame, kad macro funkcijos nera pas mane. o fotografuoju tai dienos sviesoj, dazniausiai ant balto lapo ir visada fotkinu geriau is toliau ir paskui apkerpu, nes nesufokusuoja kitaip normaliai
Atsakyti
QUOTE(laurytea @ 2010 12 28, 13:04)
va ir man labai sunku nufotkint graziai  doh.gif gal beda tame, kad macro funkcijos nera pas mane. o fotografuoju tai dienos sviesoj, dazniausiai ant balto lapo ir visada fotkinu geriau is toliau ir paskui apkerpu, nes nesufokusuoja kitaip normaliai

Turėtų būti macro funkcija, geriau paieškok smile.gif Gali būti gėlytė nupiešta, o ne parašyta, kad macro.
Atsakyti
QUOTE(Acura @ 2010 12 06, 18:14)
Pas mane 7.2 megapikseliu, tai gal mazoka cia? g.gif

Na, mano 5.0 megapix ir išgaunu vaizdą g.gif Tik, aišku, dienos šviesa daug duoda drinks_cheers.gif

Man žėrėjimas nesifotografuoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivorykste:) @ 2010 12 29, 17:05)
Na, mano 5.0 megapix ir išgaunu vaizdą  g.gif Tik, aišku, dienos šviesa daug duoda  drinks_cheers.gif

Man žėrėjimas nesifotografuoja  doh.gif

zerejimui manau jau reiktu specialiu filtru. kaip tik vyras papirko viena toki idomu, kur jei fotkini tarkim lempa, ar kaska blizgancio, tai nuotraukoje buna tos "zvaigzdutes" smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LeeLu @ 2010 12 29, 17:21)
zerejimui manau jau reiktu specialiu filtru. kaip tik vyras papirko viena toki idomu, kur jei fotkini tarkim lempa, ar kaska blizgancio, tai nuotraukoje buna tos "zvaigzdutes" smile.gif

bigsmile.gif thumbup.gif va čia tai gražiai turėtų žiūrėtis

Pas mane tai muilinė, nekeičiami objektyvai, tai kažin ir kaip ten su tais filtrais... g.gif Na, žalia aš fotografijoje visiškai blush2.gif Jei gaunas, tai valio - man pasisekė biggrin.gif
Atsakyti