Įkraunama...
Įkraunama...

Sprendžiam galvosūkį

Vienu žodžiu - yra galvosūkis, nesugebu išspręsti, o tarp jūsų tikiu daug gudrių esą.
Gal kam kokia mintis ateis kaip jį įveikti, nebūtinai atsakymą, bet sprendimo procesą pasiūlykit blush2.gif

user posted image
Atsakyti
O ką jūs čia norit iššifruoti? Tekstą, žodį? rolleyes.gif
Atsakyti
atsakymas - keturi angliški žodžiai.
Tikrai čia ne wordfind tipo "puzzlas" nes daug žodžių iš 3 raidžių galima susekti, bet tai ne atsakymas.
Atsakyti
Yra paslėptas raktas, tai gali būti ir užrašas virš lentelės ir kombinacija F.I.T


HINT: Puzzle has a key, but you just don't pay attention to it
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Simakas: 25 lapkričio 2010 - 07:56
Gaila, kad nėra čia kriptografijos mėgėjų verysad.gif
Atsakyti
Visos pasiduodat?
Atsakyti
vienintelis pastebėjimas, kad 4,10 ir 17 raidžių stulpeliai - siauresni už kitus. o gal jau pačiam pavyko išspręsti?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ledoksne: 23 gruodžio 2010 - 15:40
Ar nepavyko išspręsti? Gal kažkokios sąlygos dar nepaminėjai: su kuo susiję žodžiai? Kaip žinoti, kad būtent jie yra atsakymas? Jei jau išsprendei-nerašyk sprendimo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(ledoksne @ 2010 12 23, 16:40)
vienintelis pastebėjimas, kad 4,10 ir 17 raidžių stulpeliai - siauresni už kitus. o gal jau pačiam pavyko išspręsti?


Na gal ir kažkaip galima užsikabint, bet manau čia tik dėl to kad plačių raidžių nėra.

QUOTE(Nakties_Sparnai @ 2011 01 02, 23:01)
Ar nepavyko išspręsti? Gal kažkokios sąlygos dar nepaminėjai: su kuo susiję žodžiai? Kaip žinoti, kad būtent jie yra atsakymas? Jei jau išsprendei-nerašyk sprendimo biggrin.gif


F.I.T
Puzzle has a key, but you just don't pay attention to it

tik tiek, ir kad atsakymas yra keturi žodžiai.
Atsakyti
Nervina mane šitas galvosūkis. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gil @ 2011 05 01, 02:10)
Nervina mane šitas galvosūkis. biggrin.gif


ne tave vieną, aš dar pamąstau bet ... pasitaiko poros vienodų raidžių, gal jas braukyti.. vienodais kvadratais skaidosi tik 2x2, o gal 9x8 reik tapatinti ... klausimas kokiu principu koduojama? aš žinau raidžių keitimus viena kitom, o gal čia dar š skaičius raides reik versti ... nuprotėsiu prie šio kratinio doh.gif
Atsakyti
Nu jei čia su kriptografija susiję, tai aš ne ekspertė ir nesiruošiu ja būti. Parodžiau draugeliui, kuris domisi šitu mokslu, tai tik pasijuokė, ir sakė, kad jam lengva būtų. biggrin.gif Bet laiko neturėjo.
Atsakyti