Įkraunama...
Įkraunama...

10 Dievo įsakymų!

Apklausa: Ar sunku šiandien žmogui laikytis 10 Dievo įsakymų? (212 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Įdomu būtų sužinoti ką jūs apie tai galvojat?
Atsakyti
Taip, siandien zmogui tikrai labai sunku laikytis siu isakymu... Ypatingai del to, kad daznai takoskyra tarp to, kas yra gerai ir taro to, kas yra blogai, esti labai jau neryski.

Taciau jei nebutu salyginio visuotinio privalomumo ju laikytis, zmonija seniai butu degradavusi. Taciau dauguma ju laikosi siandien ne todel, kad tai yra Dievo isakymai, o del to, kad uz ju nesilaikyma (daugeliu atveju) yra baudziama pagal atitinkamus istatymus ir kodeksu straipsnius.
Atsakyti
pagrindinas isakymas kurio sunku laikyis tai svesti sekmadieni, o ir netiesa kartais tenka kalbet.ai dar nemineti dievo vardo be reikalo blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
As tai darau, taip kaip man iseina...manau ir be tu 10 isakymu yra kruva blogu dalyku, kuriuos padarome...
Atsakyti
Ar gi sunku nevogt, nezudyt, gerbt savo teva ir motina, nepaleistuvaut ir t.t.? Nezinau, kaip kitom, bet man tai nesunku laikytis 10 Dievo isakymu. Kazkaip savaime gaunasi rolleyes.gif
Atsakyti
O svesti sekmadieni? nemineti Dievo vardo be reikalo? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dalia-lialia @ 2006 02 05, 09:07)
Ar gi sunku nevogt, nezudyt, gerbt savo teva ir motina, nepaleistuvaut ir t.t.? Nezinau, kaip kitom, bet man tai nesunku laikytis 10 Dievo isakymu. Kazkaip savaime gaunasi  rolleyes.gif

Ir niekad nepameluoji? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Gold_Tequil@ @ 2006 02 05, 11:49)
O svesti sekmadieni? nemineti Dievo vardo be reikalo? biggrin.gif

Dievo vardo be reikalo tikrai neminiu. Beje, itariu, kad tu neteisingai supranti Dievo vardo minejima smile.gif Nereikia suprasti pazodziui. Juk tikriausiai ir tu nesi kam nors sakiusi "Dievo Vardu tau isakau..." ar pan.? Dievo vardas nera sakymas -JezusMarija smile.gif Sekmadieniais einu i baznycia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dalia-lialia: 06 vasario 2006 - 10:32
QUOTE(Nightingale @ 2006 02 06, 09:33)
Ir niekad nepameluoji?  ax.gif

Niekada nemeluoju, kad kitam pakenkciau ar iskaudinciau, arba, kad kiti apie mane geriau galvotu.
Atsakyti
QUOTE(Dalia-lialia @ 2006 02 06, 10:22)
Dievo vardas nera sakymas -JezusMarija smile.gif


tai kad taip ir yra.
Atsakyti
ach kokia teigiama.. ir jeigu neduok dieve išsiskirtum - į kitus vyrus žiūrėtum tik per grotų tinklelį g.gif bigsmile.gif g.gif bigsmile.gif g.gif
Atsakyti
Nelabai suprantu ko jus cia mane puolat? Tikrai nesu be nuodemes...
Atsakyti