Įkraunama...
Įkraunama...

apie LAPAROSKOPIJĄ - be baimes

user posted image
Laukiantis šviesos būtinai jos sulaukia
Laukiantis šilumos, sušildo kitus
Gyvenantis viltimi, teikia viltį kitiems
Trokštantis laimės, būtinai kada nors pasijunta laimingas.
Duodantis, visuomet gauna daugiau.
Kelią nueina tik einantis...
Visada lauk šviesos ir šilumos,
gyvenk viltimi, trokšdamas laimės sau ir kitiems,
Eik ir nesustok...


REKOMENDUOJAMŲ DAIKTŲ SĄRAŠAS (vykstant į ligoninę):
1. Vanduo negazuotas 3-4 litrai (žarnyno valymui: 1 litras vandens maišomas su 1 pakeliu vaistų)
2. Chalatas,
3. Naktinukai,
4. Kelios apatinės medvilninės nespaudžiančios kelnaites,
5. Šlepetės,
6. Šiltos kojinės (reikės einant į operacinę)
7. Higienos priemonės (dantų pasta, šepetukas, paketai kasdieniniai ir menstruaciniai, intymios higienos drėgnos servetėlės, vienkartinės servetėlės, tualetinis popierius, dušo reikmenys, šukos)
8. Vienas didesnis ir vienas mažas rankšluostukai
9. Mėgstamas skaitalas, kryžiažodžiai
10. Du vokeliai su padėka (nebūtina, bet rekomenduojama biggrin.gif )
11. Vaistai, kuriuos pastoviai vartojate

Pasiruošimas prieš:
1. Tyrimai (elektrokardiograma, morfologinis kraujo tyrimas, kraujo krešumo tyrimas) – galioja ne daugiau kaip 14 dienų iki operacijos dienos
2. Depiliacija
3. Visų aksesuarų saugus pasidėjimas namie

Laparoskopijų sąrašas papildymui, pataisymui rašyti Linutui i AŽ

Nuotraukėles susipažinimui siųsti laparoskopija@gmail.com - atsiuntusios savo nuotraukas atsakymu gausite prisijungimo slaptažodį prisijungti prie http://public.fotki....Mlaparoskopija/
user posted image
Smalsiausioms VIDEO apie laparoskopiją (esant jautriems nervams - nežiūrėti!!!)
Kas ta laparoskopija??
Kaip atrodo realiai laparoskopija?
Štai kaip mes atrodom ant stalo biggrin.gif
Kiaušidžių drilingas- "karštuoju" būdu
Kiaušidžių drilingas- "šaltuoju" būdu
Kiaušidės cistos šalinimas
Endometriozė su sąaugom
Kiaušintakių pratekamumo tyrimas

Kol dar nebuvau mama...
Niekada neverkiau matydama savo vaiko ašaras,
Niekada nesikrausčiau iš proto, iš laimės vien dėl paprasčiausios savo vaiko šypsenos...
Dar niekada Mano širdis nesubyrėjo į tūkstančius dalelių, kad savo vaikui negaliu palengvinti skausmo...
Niekada turbūt nemaniau, kad toks mažas žmogutis gali taip stipriai pakeisti Mano gyvenimą...
Ir nežinojau, kad galiu kažką taip stipriai mylėti
Net nesitikėjau, kad gali taip patikti būti MAMA...

user posted image
Atsakyti
na linkiu kad musu nestukes noras issipildytu su kaupu bigsmile.gif

aciu Linutai uz naujus namucius 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Adrutė @ 2010 11 23, 20:26)
Oi Ingutevi seniai matyta 4u.gif Kaip jautiesi?Kaip pilvuko gyventojas?Sesę ar brolį turėsit? smile.gif
Gaudau tavo virusiuką pati pirma blush2.gif

Skaitau beveik pastoviai blush2.gif tiesiog jei neliecia konkreciau mano isgyventu dalyku - nerasau blush2.gif o cia butent krastiete klause - todel issakiau savo patirti ax.gif
Jauciuosi as gerai, jau ilgos atostogos bigsmile.gif laukiame seses wub.gif
O mano virusiukai kiek pastebejau labai gerai veikia mirksiukas.gif

QUOTE(Linutas @ 2010 11 23, 21:00)
as, kaip ir zadejau - dedu nuotrauka  blush2.gif

user posted image
paskutinis NT lapkricio 16 d.  ax.gif

Labai grazus vaizdas wub.gif
Atsakyti
Oi kokie faini namuciai aciu Linutui thumbup.gif Aciu Aciu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingutevi @ 2010 11 23, 15:13)
Ir daug virusiuku sio skyrelio mergaitems user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

Ingute, tik ką atrodo LP daryta buvo bigsmile.gif o jau 33 savaitės, Linutas, tokie virusai wub.gif kaip noriu pilvo wub.gif
Atsakyti
Niekur aš neprapuoliau ax.gif kiekvieną dieną paskaitau kaip kam sekas mirksiukas.gif
Aš šį ciklą stimuliavausi tad laukiu rezultatų rolleyes.gif Tikiuosi vundenukas ir man suveiks biggrin.gif
Atsakyti
Linutas aciu uz namelius 4u.gif labai mieli.Ingutevi, griebiu virusiuka ir as biggrin.gif
Atsakyti
Gerai, dar kart visoms virusuoju blush2.gif
Gaudykit, gaudyyyykit, gaudyyyyyykit!!!!! Su meile ir is dusios user posted image
siandien darytas, gal po 3 minuciu jau stai ka rode
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Linutas: 24 lapkričio 2010 - 12:41
QUOTE(Linutas @ 2010 11 24, 12:37)
Gerai, dar kart visoms virusuoju  blush2.gif
Gaudykit, gaudyyyykit, gaudyyyyyykit!!!!! Su meile ir is dusios user posted image
gal po 3 minuciu jau stai ka rode

wub.gif jėėė virusuojuosi wub.gif Linutas o kiek tau dabar DPO ir kuri CD kad taip greit nuryškėjo? čia šiaip smalsu, kiek laukti iki tokio ax.gif labai laukiu tavo pasakojimo blog'e blush2.gif
Atsakyti
siandien 22 DPO blush2.gif
O pirmi testukai ryskejo vangiai, taip, kad i tuos paryskejimus nereiktu kreipti demesio - tiksliausias ir objektyviausias irodymas - kraujo tyrimas
Atsakyti
QUOTE(Linutas @ 2010 11 24, 12:43)
siandien 22 DPO blush2.gif
O pirmi testukai ryskejo vangiai, taip, kad i tuos paryskejimus nereiktu kreipti demesio - tiksliausias ir objektyviausias irodymas - kraujo tyrimas

okada pirmus testukus gadinai? nes matai kokia 14DPo jau pradedam myžiot ale ar visgi ne per anksti? g.gif o kraujo tyrimą kartoji ar tik kartą darei?
Atsakyti
kai 13 DPO padariau testa dar galvodama, kad gali ir nerodyti, bet vis del to islindo gan matomas bruksniukas, nieko nelaukus nulekiau priduoti krauja.
Atsakyti