Įkraunama...
Įkraunama...

Svarbu jums visiems!


 i 
Primename, jog “Bendraamžių“ skyrelyje, prirašius 50 psl., temos uždaromos ir po 3 dienų ištrinamos. Nepamirškite laiku išsisaugoti svarbiausią informaciją! i 
Taip pat prašome temų pavadinimus rašyti lietuviškomis mažosiomis raidėmis ir naujų temų neatidarinėti kol neprirašėt 50psl.


Kaip parašyti forume komentarai gali virsti jūsų mažylio dienoraščio įrašais?

Bendraudami “Bendraamžių“ temose, kasdien dalijatės labai vertinga informacija, patirtimi vaikų priežiūros, auklėjimo klausimais. Deja, forume nėra galimybės laikyti tiek daug didelės apimties temų, kiek jų iš viso prirašoma bėgant metams. Kad naudinga informacija bei jūsų praleistas laikas forume nenueitų veltui, siūlome įprasti kaskart, uždarius senąją 50 psl. temą, per tris dienas nuo jos uždarymo išsisaugoti naudingiausius įdomiausius ir svarbiausius savo komentarus kompiuteryje – turėsite savotišką savo mažylio pasiekimų, pirmųjų gyvenimo metų dienoraštį.

Kaip parašyti forume komentarai gali virsti jūsų mažylio dienoraščio įrašais

Spustelėkite pele ant savo vartotojo vardo ir pakliūsite į savo asmeninio profilio peržiūrą -> rinkitės funkciją Rasti visas nario žinutes . Gavę paieškos rezultatus, nukopijuokite ir išsaugokite vertingą svarbią informaciją kompiuteryje ar diskeliuose. Bėgant laikui sukaupsite nepaprastai įdomios ir gausios medžiagos savo mažylio dienoraščiui.
Atsakyti
Laba diena,
norejau palaust del zinuciu issaugojimo- kai atidaru "rasti visas nario zinutes', kai kurios matosi nepilnai, ty. tik dalis teksto,o norint kad visa zinute matytusi, reikia kieviena is ju perziureti,o tai jau butu tolygu savizudybei sitiek zinuciu atidaryt ir issaugot.. Gal kazka netaip darau ar yra koks kitas budas kad zinutes iskart matyturi visu tekstu?
Aciu uz atsakyma.
Atsakyti
O kada bus 2009 metai?
Atsakyti
pasitikslinimas o prisistatymo, kaip supratau nebeliko? blush2.gif

user posted image
Atsakyti
O kur bendraamžių kampelis tokiem kaip aš? -iolikiniam? nes tikėjausi to o radau apie kūdikėlius, na mes su panele dar nusprendėm biški neplanuot taip greit vaikelių, tai truputi ne į temą jūsų "pagalbos post'as" tik prisiregistravus.. (asmeniškai man.)

doh.gif
Atsakyti
gal galima pradėti naują forumą 2012 sausio mėn gimsiantiems?
Atsakyti
prasau istrint sia tema,sudubliavom 4u.gif

http://www.supermama...owtopic=1006234
Atsakyti
Reikėtų subforumo 2017 4u.gif
Atsakyti