Įkraunama...
Įkraunama...

"Stock'ai" - prekyba nuotraukomis

pažiūrėjau čia temas, kaip visi mokosi fotkinti ir menus daryti, sumaniau paklausti, gal yra užsiimančių nuotraukų prekyba tuose vadinamuose "microstockuose"?
Atsakyti
http://g9.blogas.lt/...tockuose-1.html naudinga info
Atsakyti
na, tuos stokus aš žinau, nes pati prekiauju, tiesiog - tiesiog, kad jau šitame skyrelyje tiek fotografuojančių, tai smalsu pasidarė, gal dar prekeivių yra? kaip kaim sekasi, kas nesiseka ir t.t.
Atsakyti
as vis planuoju uzsiregistruot bet vis laiko neatrandu blush2.gif
tiksliau drasos vis pritruksta doh.gif
butu idomu jei kas pasidalintu savo patirtim 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Padangė: 16 sausio 2011 - 18:36
Siek tiek bandau, bet gerais rezultatais pasigirti negaliu blush2.gif bet ir pastangu ne tiek jau daug dar ir idejau, tai sunku ka ir sakyti....bet manau, kad tai tikrai nera labai lengvai uzdirbami pinigai smile.gif
Atsakyti
aš tai dabar usžiimu kokias keturias bankais, na ką, koks šimtukas susidaro per mėnesį, bėda tik, kad vienas yra didesnis, o kiti, - gerokai už ją mažesni, na, turiu omenyje, kad viename gal 1000 foto pakroviau, kituose - kažkur nuo 100-250
Atsakyti
O,labai idomu,as tai aisku dar netaikau i tuos stockus,bet ka zinai,gal ateiciai pravers tongue.gif idomu butu suzinot kaip ten ta registracija vyksta,raso,kad nuotraukas reik siust vertinimui,kaip ten ziuri,labai griezta atranka,ar sunku but priimtam? biggrin.gif
Atsakyti
I geresnius, kur pardavimai geresni pakliuti sunku, o i naujesnius, kurie nori pritraukti daugiau nuotrauku pakliuti lengva....bandymai nekainuoja, tai jei yra noro ir laiko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(monkey @ 2011 01 20, 17:26)
I geresnius, kur pardavimai geresni pakliuti sunku, o i naujesnius, kurie nori pritraukti daugiau nuotrauku pakliuti lengva....bandymai nekainuoja, tai jei yra noro ir laiko  smile.gif


O kurie yra geresni?
Atsakyti
Kiek supratau,tai yra 4 pirmaujantys Pasaulio stockiniai tinklapiai:

* Shutterstock
* Istock
* Dreamstime
* Fotolia

I juos,ko gero, ir yra sunkiausia pakliut ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Burka: 21 sausio 2011 - 08:56
į Shutterstocką sunkiausia pakliūti, egzaminą išlaikiau iš trečio karto g.gif
į kitus lengviau

su Istock man blogiausia, jei visiškai neima foto, kurias be probemų ima kita, Fotolia irgi pasidarė labai išrankūs

pagal uždirbamų pinigų kiekį mano rikiuojasi taip:
Dreamstime
Shutterstock
Fotolia
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo liūdnasis pelėnas: 21 sausio 2011 - 11:50
O gal galit ir parodyt keleta nuotraukyciu,kurios labiausiai einamos vienuose ir kituose stockuose? ar bent nuorodu i jas? rolleyes.gif
Atsakyti