Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinančių krūtimi pokalbiai

Senesne tema

Toliau dalinkimes patirtimi ir spreskim bedeles. 4u.gif
Atsakyti
mielosios maitinancios 4u.gif turiu klausimeli,


maniskiai(vyras ir vyresnelis) planuoja eiti i baseina 4u.gif ... o vat as bjau, ar kuri nors is jusu einate ar ejote ? ar rekomenduotina apskritai ten eiti maitinanciai???nzn . labai noriu , bet bijau.......
g.gif
Atsakyti
Sveikos,
mes susidurem su problema. Vyresnis vaiks suviduriavo, as nuo jo matyt peremiau virusa ir dvi dienas pravemiau, negalejau nieko i burna isidet. Praktiskai tik vandeniu gyvenau. Ir ka jus manot ... Krutys tuscios Jau 4 dienos kaip normaliai valgau, geriu skysciu kiek imanoma daugiau, bandau maitint kas valanda, bet pienuko nedaugeja doh.gif Pabandziau nutraukt, tai nutraukiu apie 40 ml. Aisku, kai jis gauna kas valanda, tai jei imtumem kas tris, tai suvalgo apie 120. Atrodytu nera taip jau visiskai blogai, bet sianakt po 5 val nemaitinimo nusitraukiau ir gavau tik 100 ml. Nu vnz, mazai sad.gif Ka dar daryti, kaip atsistatyti pienuka? Iki tol viskas buvo gerai. Ar dar turi praeiti ilgiau laiko, kol viskas atsistatys? Gaila vaiko, nieko papildomo jam dar neduodu, misinuku primaitint irgi nenoriu, nes bijau, kad paskui MP gali nenoret
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Daznas zindymas nenuejo veltui, sianakt maziukas neramus buvo ir kaip diena teko maitinti kas antra valanda, o pieno man nakti daugiau buna, nes pailsiu, buna pagaliau ramu ir nors ir be miego, bet galima pagulet ax.gif Tai sian ziuriu daugiau pieno ir diena gaminasi, maziukas per 5min.laaabai intensyviai viska istustina ir pats isspjauna.Tai atrodo jau pakankamai thumbup.gif Iki siol kad isspjautu sotus beveik nera buve, labiau tuscia isspjaudavo ir verkdavo tampydamas speneli ir nesulaukdamas pieno sroveles ax.gif Tai ir paciai nuotaika geresne, ir mazylis ramus 4u.gif Gerai, kad tokios temutes yra...senai buciau misinuko griebusis...
Atsakyti
sakykit prasau, ar nusitraukinejat pienuka po kiekvieno zindymo? maitinu 18 dienu ir po maitinimo pastoviai nusitraukineju, bet tik po 10 ml. isspaudziu. nusitaukineju, nes noriu kad butu daugiau pienelio (tik nesu tikra ar tai padeda)
patarkit ar verta kaskart visiskai istustinti kruti?
Atsakyti
QUOTE(punta @ 2010 11 28, 18:54)
sakykit prasau, ar nusitraukinejat pienuka po kiekvieno zindymo?  maitinu  18 dienu ir po maitinimo pastoviai nusitraukineju, bet tik po 10 ml. isspaudziu. nusitaukineju, nes noriu kad butu daugiau pienelio (tik nesu tikra ar tai padeda)
patarkit ar verta kaskart visiskai istustinti kruti?

As tai po kiekvieno...man atrodo kad padeda, nes atrodo kad pasigamina sekanti karta tiek, kiek mazylis suvalge, tai jei nutraukus ka vaikas paliko, tai daugiau negu suvalge ir turetu pasigaminti.Siaip irgi nekazka nutraukiu, kartais nuo arbatinio saukstelio iki 10gr, bet sian pvz.jau per 2 maitinimus nutraukiau daugiau negu pries pora dienu per visa diena 4u.gif Tai darysiu taip toliau...Bent jau mama sake, kad tikrai padeda, nes ji taip gausino.Kitos mamos maciau irgi rase, kad padeda nutraukinejimai ax.gif Ir dar ligoninej pamenu sake, kad nenutraukineti tuo atveju, jei labai daug pieno, nes daug ir gaminsis...o jei mazai, tai reikia.
Atsakyti
QUOTE(chorisste @ 2010 11 27, 17:09)
Speneliu man neskauda, bet labai labai nemalonus jausmas, nes jauciu, kad jo liezuvis burnoj makaluojasi ir valgo jis beveik susiciaupes (jei valgo), nes pienas kartais bega pro lupu apacia, toks vaizdas, kad jis tik ciulpia vos ne savo malonumui. nes as tikrai jauciu skirtuma, kaip jis valge pries tai ir kaip dabar. Siaip po mano bandymu kruti paduoti gerai, mes abu pavargstam ir baigiasi tuo, kad jis uzmiega nevalges arba tiesiog nebeima ir viskas. Dar mums skauda pilvuka, kartais buna, vos pridedu prie kruties-verkiam ir raitomes.
Gime 2810 g., 51 cm, numete iki 2760 g. Per pirma men priaugo iki 4200 g, cia yra labai daug, pagal mane, bet vat dabar vaikstom pas gydytoja (nes kakutis zalias, gleivetas ir kartais su kraujuku, del to man liepe nevalgyt pieno produktu), tai priaugom 200 g. per dvi savaites. cia kol kas as dar nematau problemos, nes nu gal kazkiek jis to pienelio ir gauna pora lasu, bet matau, kad pieno jau mazokai (nes nevalgo ir nesigamina), nes kai reikia sugirdyti geru bakteriju pries maitinima, tai vos sauksteliui nutraukiu verysad.gif tai kas tam vaikui lieka...atrodo, jei tik vaikas stipriau patrauktu, tai ir pavalgytu ir pieno daugiau gamintusi, bet kaip ji priverst, kartais atrodo, kad pirmakart papuka mato ir sypsosi doh.gif

Priaugot labai gerai per pirmą mėnesį 4u.gif
Ar nemaišai liežuvėlio "makalavimo" su liežuvėlio "bangavimu"???
Taip naujagimiai ir kūdikiai tekina pienelį (vėliau tokis refleksas pranyksta)
Pasidarykit rimtą koprologinį tyrimą-pasėlio auginimą (ir dėl spalvos ir gleivėtumo bus aišku, ir dėl pilvo ir dėl augimo)- privačios mikrobiologijos laboratorijos atlieka (pvz. http://www.medicina....l...ÅŖB/2104732 )
Nutraukinėjimui - reikalingi įgūdžiai, ir NIEKADA jokio bandymai išspausti lašelį ar daugiau NERODO tikrojo mp kiekio. MITAS tie visi "tikrinimai" galit seiles tikrintis- kiek jų turit mirksiukas.gif
Per dvi savaites vaikas nesirgo??? Vit. d jei duodat, kiek lašų???
Kiek sykių šlapinasi per parą???
Atsakyti
Pirmiausia, nebaigem anos temos, o jau rasot sitoj rolleyes.gif

QUOTE(punta @ 2010 11 28, 15:54)
sakykit prasau, ar nusitraukinejat pienuka po kiekvieno zindymo?  maitinu  18 dienu ir po maitinimo pastoviai nusitraukineju, bet tik po 10 ml. isspaudziu. nusitaukineju, nes noriu kad butu daugiau pienelio (tik nesu tikra ar tai padeda)
patarkit ar verta kaskart visiskai istustinti kruti?

mano supratimu, nusitraukineti NEREIKIA. man mana irgi daug ko sake ir daug pykomes, nes ji mane moke vienaip, o as dariau kitaip, bet... Jei norite,kad pienelio butu daugiau, dazniau siulykite vaikui krutine wink.gif
Atsakyti
as nutraukineju nuo 3 dienos,kai man ziauriai nukramte (.)(.),tai po siai dienai pompuoju,na bet pliusas tas ,kad pienuko jokiu kriziu nejutau,nes visad nutraukiu daugiau nei ji man suvalgo 4u.gif plius dar ir kaupiu atsargas kameroj thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(wwawwa @ 2010 11 28, 14:56)
mielosios maitinancios  4u.gif turiu klausimeli,
maniskiai(vyras ir vyresnelis) planuoja eiti i baseina 4u.gif ... o vat as bjau, ar kuri nors is jusu einate ar ejote ? ar rekomenduotina apskritai ten eiti maitinanciai???nzn . labai noriu , bet bijau.......
g.gif
Zinoma eikit, kodel gi ne? Tik, be abejo, reikia saugotis, kad isejus nesusalti. Man baseinas patinka. thumbup.gif

QUOTE(jurgitat @ 2010 11 28, 15:51)
Ka dar daryti, kaip atsistatyti pienuka?  Iki tol viskas buvo gerai. Ar dar turi praeiti ilgiau laiko, kol viskas atsistatys? Gaila vaiko, nieko papildomo jam dar neduodu, misinuku primaitint irgi nenoriu, nes bijau, kad paskui MP gali nenoret
Niekada neistrauksi daugiau, nei ta sugebetu padaryti kudikis, todel teisingiau dazniau pasiulyti kudikiui zisti, ir ilgiau 4u.gif Viskas tikrai susitvarkys, tiesiog reikia laiko. Saunuole thumbup.gif , kad nesigriebi sintetinio misinio!! 4u.gif


elenuxus
, 4u.gif Kaip gera zinoti, kad situacija gereja wub.gif

QUOTE(punta @ 2010 11 28, 17:54)
sakykit prasau, ar nusitraukinejat pienuka po kiekvieno zindymo?  maitinu  18 dienu ir po maitinimo pastoviai nusitraukineju, bet tik po 10 ml. isspaudziu. nusitaukineju, nes noriu kad butu daugiau pienelio (tik nesu tikra ar tai padeda)
patarkit ar verta kaskart visiskai istustinti kruti?

Nusitraukti nereiketu, geriau kai naturaliai susitvarko MP 'pasiula-paklausa'. Be to ir krutims sveikiau, kai jomis naudojasi kudikis. mirksiukas.gif Geriau ilgeliau leisti zisti. Ir jokiu budu nepamirsti naktiniu maitinimu (ne reciau nei kas 4val), nes nakties metu gaminasi daugiau hormono prolaktino, kuris atsakingas uz MP gamyba.
Kruties 'visiskai' niekuomet neistustinsi. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolyte @ 2010 11 28, 18:58)
mano supratimu, nusitraukineti NEREIKIA. man mama irgi daug ko sake ir daug pykomes, nes ji mane moke vienaip, o as dariau kitaip, bet... Jei norite,kad pienelio butu daugiau, dazniau siulykite vaikui krutine wink.gif

Va va, mamos/močiutės patarinėja viską atvirkščiai... doh.gif
Kad reikia būtinai nusitraukinėti po kiekvieno maitinimo... Kad esant mažai pieno, reikia gerti kakavą su medumi ir valgyti chalvą (kiek dabar girdžiu, kakava ir chalva didžiausiais alergenais laikoma)... Kad būtinai duoti virinto vandens... Kad jau nuo 4 mėn. primaitinti... Kad maudyti kiekvieną dieną... ir t.t. blink.gif doh.gif

Bet kaip gerai, kad mano mama tik papasakoja, kaip buvo anksčiau - jokiu būdu neragina to daryti thumbup.gif
Atsakyti
praradau jau vilti , visokiu minciu kyla, gal vaiko nebemaitinti, gal geriau duoti misinuka, bet sakaudar cia uzsuksiu gal ka patarsit, labai sunku kai tavo vaikui negera, o tu nezinai ka daryti tai va pabandysiu nupasakot savo situacija,

Vaikinas valgo mano piena, baisulingai kankina pilvas, nepadeda nei nesiojimai nei guldymai, nei lasiukai nuo pilvo putimo, maistas mano tik koses sriubytes kokios ir viskas, nieko pilva puciancio nera, pienas katastrofiskai liesas, nesuprantu sako neturi itakos riebumui, bet saveites pianas buvo su pirsto storio grietines sluoksniu, dabar nebeuzsideda net plevele, valgom daznai, pries savaite pradejomkakoti gelivem, zaliai, pradejom gerti gerasias bakterijas, pagerejimo nematau, antradieni paselio tyrimu atsakymai, bet va kas man baisiausia kad jisai negelai , arba labai labai sunkiai pakakoja, tiesiog su riaumojimais baisiai garsai vos vos ta iseina padaryti, labai neramusvalgo meta krutine vel valgo, bandau mankstinti neprabezda, ir kojytes rieciu visaip mankstinames, nieko, bijau valgyti kazka laisvinancio,kad dar labaiu nebutu jam blogiau su tuo pilvu,skaudes dar labaiu. kaip galvojat kame cia beda? mano piene? ar tiesiog toks vaikas, pilvas jo kaip akmenukas, nu taip jam sunku pakakoti, nebezinau ne kaip daryti, pirma megyte tai visiskai su misinuku uzaugo, tiek pieno negavo.. tai su kakojimu nebuvo bedu, gal kas galit ka patarti.... pasimetus visai, pas daktara eisim tik rytoj , su atsakymais tyrimu, bijau kad siulys misniniu kokiu spicialiu primaitinti, nes tikiu kad gal kiek pieno ir truksta, nes greit isalksta,o gal tai ne rodiklis, na tiesiog as laukiu is jusu patarimu....
Atsakyti