Įkraunama...
Įkraunama...

Ema

Ema (06.27, 12.28) – trumpinys iš Emanuelė hebrajų (sen. žydų): „dievas su mumis“

wub.gif Šis vardas seniai mano širdutėjė gyvena, gražiai skamba tiek Lietuvoje, tiek užsienyje, kas man yra labai aktualu.

Tiesiog įdomi nuomonė apie šį vardą 4u.gif Kiek dažnas šis vardas yra, ir kiek daug žinote Emų ar Emanuelių?

Priimama tiek neigiama, tiek teigiama nuomonė biggrin.gif
Atsakyti
tai jau taip sakant, nepažįstu nei vienos. Vardas asocijuojasi su Jane Austen knygos "Ema" pagrindine veikėja. Vardas pusė velnio, pati neduočiau, nes nelietuviškas.
Atsakyti
O, nežinojau tos knygos, reiktų paskaityti ax.gif
Atsakyti


man tai Emanuele grazu. tik kad zmonems ne kokios asociacijos gali kilti biggrin.gif kam su zydais, kam su geismais ir isdykavimais biggrin.gif

Ema irgi nieko. zinau 2 Emas. mielos, grazios mergytes. bet pati tokio vardo neduociau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(leliux @ 2007 01 04, 20:19)
man tai Emanuele grazu. tik kad zmonems ne kokios asociacijos gali kilti  biggrin.gif kam su zydais, kam su geismais ir isdykavimais  biggrin.gif

Ema irgi nieko.  zinau 2 Emas. mielos, grazios mergytes. bet pati tokio vardo neduociau  schmoll.gif

Bet dabar pati pagalvojau, kiek daug lemia išansktinis nusistatymas.. apie vardus, kurie asocijuojasi su kuom nors, iš kart randu pasiteisinimą, kodėl gražus ar ne...
O apie šitą negalvojau jokių asociacijų, o pasirodo irgi kyla doh.gif
Niu bet vistiek man gražus vardas... biggrin.gif Jei su dideliu geismu ji bus pradėta, tai ir vardas tiks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2007 01 04, 21:23)
  Jei su dideliu geismu ji bus pradėta, tai ir vardas tiks  biggrin.gif

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(grange @ 2007 01 04, 20:08)
Tiesiog įdomi nuomonė apie šį vardą  4u.gif 

man gražus vardas wub.gif
Atsakyti
Emanuelė gražiau už Emą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(M & G @ 2007 01 04, 21:20)
Emanuelė gražiau už Emą smile.gif

Man abu gražūs.. Bet kadangi dažniausiai būna, jei ilgas vardas, tai ir trumpina, tai ir užklausiau konkrečiai Ema 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo grange: 04 sausio 2007 - 21:58
Man tai nea schmoll.gif
Atsakyti
man labiau Emilija... wub.gif

prisiminiau, musu sodo kaimynu spaniele Ema ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naaringiux: 04 sausio 2007 - 22:14
QUOTE(naaringiux @ 2007 01 04, 22:12)
man labiau Emilija...  wub.gif

prisiminiau, musu sodo kaimynu spaniele Ema ax.gif

lotuliukas.gif kaip gerai,kad man patinka spanieliai thumbup.gif
Atsakyti