Įkraunama...
Įkraunama...

Uodegikaulio trauma gimdymo metu

Man gymdimo metu dukryte "pastume" is vietos uodegikauli. Labai stipriai skaudejo. Praejo jau 3.5 menesio o man vis dar skauda sedint. Ar kam buvo tokiu problemu? Ligoninei akuseres sake, kad visoms taip buna, bet as apie tai nieko negirdejau. Gal mano atvejis vienintekis
Atsakyti
O man tai nestumo metu (kazkur nuo 4 men.) "ziauriai" skaudejo ta nelemta uodegikauli. doh.gif
negalejau pasedet ilgiau kaip 5 minutes verysad.gif
Nu galvoju pagimdysiu ir viskas praeis bet ne velnio doh.gif dar ir dabar sedint ant kietos kedes skauda wacko.gif
Galvoju gal kada nors praeis g.gif
Atsakyti
QUOTE(taniai @ 2006 02 06, 10:37)
Man gymdimo metu dukryte "pastume" is vietos uodegikauli. Labai stipriai skaudejo. Praejo jau 3.5 menesio o man vis dar skauda sedint. Ar kam buvo tokiu problemu? Ligoninei akuseres sake, kad visoms taip buna, bet as apie tai nieko negirdejau. Gal mano atvejis vienintekis




Sveiki,
Na turiu pasakyti, kad ne vienintelis tavo atvejis. Po pirmo vaikucčo gimimo ir aš buvau susidūrusi su šia problema. Iš tikrųjų tai tikrai labai nemalonus dalykas, nes skauda ir negali ilgai sėdeti ant kietos kedes verysad.gif Man skadėjo ilgai .... kai po keturių mėnesiu po gimdymo skausmas neišnyko, tada nutariau imtis priemonių. Gydytojai patarė pasidaryti nugaros masažus ir parodė keletą labai paprastų pratimų nugarai, bet pačai siūlau neeksperimentuoti, o pasitarti su gydytojais... Man viskas susitvarkė ir po antro vaikiuko gimimo tokių prolemų nebuvo biggrin.gif 4u.gif
Sėkmės mirksiukas.gif
Atsakyti
Žiūriu kad daugumai tokia problemikė yra, maniau jog tik man vienai. Man ir ilgą laiką skaudėjo, net atsilenkimų negalėjau padaryti, dabar jau praėjo, tačiau nugaros apačia dar lyg sukaustyta, kai atsigulu ant nugaros sunku atsipalaiduoti, jaučiu jog ir man masažo reikės.
Atsakyti
Man irgi skaudėjo tą uodegikaulį, negalėdavau ilgiau pavaikščioti, nesupratau, kas darosi, kol neatvažiavo giminaitė, kurios sritis- osteopatija ir nepasakė, kas čia man yra. Atliko kažkokius tempimus, sukimus ir lyg geriau patapo smile.gif
Masažas tai tikrai padeda, man vyras padaro, tai iš kart palengvėja tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(taniai @ 2006 02 06, 10:37)
Man gymdimo metu dukryte "pastume" is vietos uodegikauli. Labai stipriai skaudejo. Praejo jau 3.5 menesio o man vis dar skauda sedint. Ar kam buvo tokiu problemu? Ligoninei akuseres sake, kad visoms taip buna, bet as apie tai nieko negirdejau. Gal mano atvejis vienintekis

Aha, pažįstamas jausmas sad.gif Papasakojau mamai, kad man taip yra, tai juoktis pradėjo... Sakau gal suburas prailgėjo... smile.gif Dabar viskas aišku, kas čia man...
Atsakyti
QUOTE(Keiti @ 2006 02 22, 08:27)
Aha, pažįstamas jausmas sad.gif Papasakojau mamai, kad man taip yra, tai juoktis pradėjo... Sakau gal suburas prailgėjo... smile.gif Dabar viskas aišku, kas čia man...


4u.gif negalejau pagalvoti, kad yra dar tokiu mamyciu, o vyras is manes juokiasi, sako, kad uodega uzaugo. Man labai skaudejo gimdymo metu, dabar negaliu sedeti kietoje kedeje. o dabar jau metai praejo o man pradejo kryzkauli siaubingai skaudeti, jau trecia savaite, nezinau ka daryti, visus gydytojus apejau, niekas nepadeda, sako tai po gimdymo g.gif
Atsakyti
Net nžn, man lyg ir neskaudėjo.
O dėl masažų tai labai atsargiai siūlyčiau. Ne visoms traumoms gydyti tinka masažai, ir tik kvalifikuotas gydytojas gali patarti - reikalingas masažas ar ne. Sėkmės! mirksiukas.gif
Atsakyti
Man pradėjo skaudėti tą uodegikaulį praėjus savaitei po gimdymo.
Nesupratau kas čia, galvojau gal kur susimušiau ar persišaldžiau, dabar aišku kas čia.
bet aš ėmiau tepalą Diclac, tepliojausi kokią savaitę ir dabar jau nieko. Tikiuosi neatsinaujins. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(taniai @ 2006 02 06, 08:37)
Man gymdimo metu dukryte "pastume" is vietos uodegikauli. Labai stipriai skaudejo. Praejo jau 3.5 menesio o man vis dar skauda sedint. Ar kam buvo tokiu problemu? Ligoninei akuseres sake, kad visoms taip buna, bet as apie tai nieko negirdejau. Gal mano atvejis vienintekis


Man buvo, del to kad vaikas nosyte i virsu gime. Dare kazkokias proceduras ligoninej, so tokiu aparatu kur ultragarsa skleizia brauke per ta uodegikauli, jau nuo pirmos proceduros akyse prasviesejo, o po keliu sav praejo visai
Atsakyti
QUOTE(athina @ 2007 01 07, 03:10)
Man buvo, del to kad vaikas nosyte i virsu gime.  Dare kazkokias proceduras ligoninej, so tokiu aparatu kur ultragarsa skleizia brauke per ta uodegikauli, jau nuo pirmos proceduros akyse prasviesejo, o po keliu sav praejo visai

man skauda jau 1 m. 4 men. unsure.gif pradzioj labai labai smarkiai skaudejo, paskui maziau, dabar pries 1 men. vel. suintensyvejo...
dabar kaip tik gydausi vaistais... bet gyd., sake, kad sunkiai pasiduoda gydymui si liga "coccydynia", tai jei nepades vaistai, tai su lazeriu lyg tais gydo... Mano sedimas darbas, tai negaliu net dirbti... ziauriai skauda...

Athina, o kokioj tau ligoninej su tuo aparciuku brauke? Cia mokama procedura ar ne?
Atsakyti
AŠ TAI BUVAU PRIEŠ GIMDYMĄ [PRIEŠ KOKIUS PENKIS METUS OUDEGIKAULĮ SUSITRENKUSI] TAI PER GIMDYMĄ TAIP SKUDĖJO TĄ UODEGĄ NESUPRATAU KAS VYKSTA TIK PO GIMDYMO DAŠUTO KAS VYKSTA IR PASKUI KOKIUS DU MĖNESIUS NEGALĖJAU ATSISĖSTI
Atsakyti