Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek laiko reikia apsiprasti?

Jau dvi savaites turime naują auklę. Dabar vaikui 1,5 metai. Pirmoji auklė buvo nuo 4 mėn. Su ja jokių problemų thumbup.gif tarsi antra mama smile.gif

O štai su naująją doh.gif g.gif Kai ryte ateina, tai mergaitė taip nepatikliai žiūri ir vaizduoja, kad cry.gif Nors, kai mes išeiname i darbą, tai auklė sako, kad vaikas visai kitoks pasidaro: ir draugauja, ir apsikabina ...

Per kiek laiko jūsų vaikučiai priprasdavo prie naujų auklių???

Manau, temsiu mėnesį ir jeigu nieks nesikeis, teks ieškotis naujo žmogaus sad.gif
Atsakyti
Kazkur skaiciau, kad dazniausiai kritinis amzius, kai vaikai sunkiai priima svetimus zmones yra nuo 6men. iki 1.5metu ...
Atsakyti
Mano mažajai tai 1,3 metai. Prieš mėnesi laiko mes susiradome auklę. Aš dvi dienas po puse dienos buvau su jomis kartu, o vėliau jau visai dienai į darbelį. Tačiau man atrodo natūralu, kad vaikas sunkiai išleidžia mamytę iš namų. Manoji tai greitai prie auklytės priprato, tačiau jai atsibunda prieš man išeinant, tai ašarėlė nurieda. Tačiau jaučiuosi rami, kad mano vaikelis bus apžiūrėtas, pamaitintas ir linksmas visa dieną smile.gif . O žinau dėl to , kadangi mano vyresnėlė yra 6 metų ir kartu su auklyte bei sesute leidžia visą dieną ax.gif . Abi dukrytės yra labai patenkintos (į darželį tai nereikia smile.gif ).
Atsakyti
Buziaka, o Tu bandei kartu su jomis pabut?
Manishkis labai greit priprato prie naujos aukles, labai geraj su ja sutaria thumbup.gif: , nors pora rytu, kaj mes nespejom isheit, o jis acikele-pyko, nenorejo, kad isheiciau i darba... bet visishkai ne todel, kad su aukle butu jam blogaj... nes ash puikiai zhinau ir matau, kad jie nuostabiai sutaria, o todel, kad tiesiog betkuriam vaikui geriau visdelto mama nei aukle... wink.gif
Atsakyti
mes turejom tokia problemele sad.gif . Nebuvo ji su aukle. verkdavo, tik kai i lauka iseidavo demesys vaikui nukrypdavo. Jai tada buvo 1 metai. Tai ji pati isejo, norejo daugioau...bet as nemokejau. tongue.gif O dabar turim nebloga ir vaikas prie jos eina , bet dukra iskart prie jos priprato...Man atrodo vaikas pats pasirenka zmogu. Musu dfabartine aukle atejo...ir dukra iskart prie jos ejo... biggrin.gif
Atsakyti
Kadangi mano dukryte apskritai nebijo jokiu svetimu zmoniu, tai ir prie aukles mes pripratom labai lengvai. Pirma diena isejom kartu pasivaiksciot i lauka, tai po pusvalandzio palikau jas vienas ir pasakiau auklei jei prades verkti tegul iskarto grizta. Tai jos sugrizo po geros valandos abi patenkintos. Paskui dar kelias dienas pabuvom karti , kad pamatytu visa dienos rezima ir as ramiai isejau i darbeli. Ir dabar pas mus aukle dirba jau 7 men., ir matau kad dukrytei su ja tikrai smagu.
Atsakyti
sveikos,
gal kas patartumet??????
su aukle jau buvom susitike keleta kartu. kol as esu- viskas tvarkoj. kai tik palieku maze su aukle- ji jau nepatenkinta. kazkaip gaila nebuti salia, kai vaikas zliumbia krokodilo asarom. maniau, pabus su manim ir su aukle kartu, labiau pripras... bet... teko atsigulti savaitei i ligonine, tai dukryte visai maminuke pasidare. su niekuo nedraugauja, jau nekalban apie aukle... o jau kita savaite i darba. kaip pripratinti???? gal kas turite kokiu geru patarimu????
Atsakyti
Mums panasios problemos buvo pradejus pratintis prie lopsiuko. Bandziau salia vaiko sedeti visa savaite, tai jis net i grupe nejo, atsisesdavo salia manes rubinelej ir budavo kad ir pora valandu salia. Bandziau palikusi iseiti, verkdavo maziukas taip graudziai graudziai. Jau buvau sugalvojus, kad nebekankinsiu vaiko ir dar namuose sedesiu.
Bet pasiklausiau patarimu ir kita savaite nuvedusi i darzeli iskart palikau viena. Na paverke jis, panesiojo ji aukletoja ant ranku, pora pirmu dienu sunkoka buvo, bet... priprato smile.gif
Pratink ir tu dukryte. Palik su aukle, sakyk kad iseini, greitai ateisi, kad myli ir pan. ir iseik. Tegu aukle viena pabuna su ja pradziai valandele, kita diena jau ilgiau. Pamazu vaikas pripras, nors ir kaip sunku gali atrodyti is pradziu. Ir dar vienas dalykas - vaikai lengviau pripranta prie kitu zmoniu budami lauke. Na bent mums tai tikrai atitiko sis dalykas. Pirmomis dienomis vesdavau maziuka ant to laiko i draziuk, kai jie zaisdavo lauke. Mums tai padejo 4u.gif
Sekmes jums susidraugaujant su aukle 4u.gif
Atsakyti
Mano mažuliui reikėjo beveik 3 savaičių, kad priprastų prie auklės.
Pirmą savaitę laiko leisdavome visi trys kartu. Šiaip tai ir pats kalbindavo auklę, darydavo jai visokias grimasas, bet kai aš tik išeidavau iš kambario, tuojau pat ašaros ašarytės.... cry.gif
Antrą savaitę iš ryto auklė pas mus ateidavo šiek tiek anksčiau, kol mažius dar miegodavo. Tuomet aš tiesiog dingdavau į kitą kambarį, o mažylis atsibudęs rasdavo auklę ir visai neverkdavo. Po kokios valandos - kitos prisimindavo mane ir vėl į ašaras.... Taip po truputį aš dingdavau kelis kartus per dieną po kelias valandas.
Trečią savaitę jau dingdavau pusei dienos.
Taip mes ir pripratome. Tiesa, mums tuomet buvo 8 mėn. Jokie gražūs aiškinimai nepadėjo, reikėjo mamai tiesiog "dingti".... tongue.gif
Sėkmės ir jums susidraugaujant su auklyte!!! 4u.gif
Atsakyti
mes pratinomės tik savaitę ir ne itin ypatingai. tik atėjus auklei, dukrytė nenueidavo nuo manęs, bet po kokių 5-10 min jau žaisdavo su aukle.
dabar išeinu į darbą dar vaikui miegant. auklė sako, kad ožių jai nerodo (ne taip kaip man doh.gif ). o tik grįžtant mums namo iš darbo, vaikas auklei "ate" parodo - mol neužsibūk doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krika: 30 rugsėjo 2005 - 21:26
Mano vyresniąją dukrą nuo 6 mėn. padėjo auginti auklė, nes teko "čiuožti" į darbą. Labai pasisekė, nes vyras dirba parom ir galėjo su ja keistis. Auklė - tai mūsų kaimynė, kuri kaip tik tais metais išėjo į pensiją. Žodžiu, puikus variantas abiem pusėm. Ji nebuvo "pririšta" kasdien - tik porą dienų per savaitę. Mergaitė priprato be jokių problemų, pirma diena praėjo be ašarų.
Sūnų auginau iki metų. Dabar jį vėl prižiūri ta pati kaimynė. Man pačiai netgi buvo įdomi jo reakcija. Visą laiką vaikščiodavo įsikirtęs į koją, žodžiu, pats tikriausias "mamyčiukas". O atsibudęs ryte ir pamatęs auklę, žiūrėjo į ją, o paskui atsiduso ir išlipęs iš lovos atnešė jai savo mašinytę ir kažką bandė aiškinti. Aš darbe tą dieną negalėjau susikaupti, vis galvojau, kaip čia bus, kai vaikas neras nieko iš savų. O čia prašom. Gal ji jam nebuvo visai nematytas žmogus, nes tai lauke susitikdavom, tai ji retkarčiais į svečius ateidavo.
Kažkada man pačiai teko ragauti auklės duonos, kai porą mėnesių prižiūrėjau metų vaiką. Lygiai taip pat ir darėme. Ateidavau valandai, dviem kad vaikas priprastų. Užteko savaitės. Žinant jo režimą - kada miega, valgo - daug lengviau. Jį tėvai migdė ant rankų, ir aš taip pat. Žodžiu, reikia žinoti vaiko įpročius ir bus daug paprasčiau thumbup.gif .
Atsakyti
Kaip tik renkuosi aukle, na tiksliau jau pasirinkau, ir nezinau pries kiek laiko ji turetu ateiti pas mane ir pabuti su maziuku, kad apsiprastu ir galeciau palikti juos vienus? Kaip manot, ar uzteks 2 dienu? Ka sako jusu patirtis siuo klausimu?
Atsakyti