Įkraunama...
Įkraunama...

Elektroniniai vaisingumo indikatoriai

Apklausa: Kokius elektroninius vaisingumo indikatorius naudojote? (30 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Perskaičiau temas apie nėštumo planavimą, natūralų šeimos gyvenimo planavimą; dauguma kalbate apie BT matavimą, rezultatų žymėjimą, pvz., internetinių programėlių pagalba, dar apie Arbor ar tiesiog ovuliacinius testukus. Įdomu, o ar daug kas naudojat elektroninius prietaisiukus savo vaisingų dienų nustatymui, kai planuojate pastoti arba apsisaugoti nuo nėštumo?
Atsakyti
Aš naudojau Persona. Super patogus ir paprastas naudoti dalykėlis!
Atsakyti
Aš šį mėnesį pradedu naudoti Clearblue Fertility Monitor. Po mėnesio galėsiu parašyti savo nuomonę apie jįsmile.gif
Atsakyti
kadangi balsuoti neleidzia, tai cia pasisakysiu kad nieko nenaudoju smile.gif
Atsakyti
Naudoju termometrą, tušinuką ir lapą popieriaus biggrin.gif Savo interpretacijomis pasitikiu labiau negu elektroninio prietaiso arba kompiuterinės programos.
Atsakyti
QUOTE(Jazza @ 2010 12 04, 08:59)
Naudoju termometrą, tušinuką ir lapą popieriaus  biggrin.gif Savo interpretacijomis pasitikiu labiau negu elektroninio prietaiso arba kompiuterinės programos.

O kodėl? Jau teko kažkokį naudoti ir nusivylėt? Ar draugei taip nutiko?

QUOTE(Ugile @ 2010 12 02, 20:54)
Aš šį mėnesį pradedu naudoti Clearblue Fertility Monitor. Po mėnesio galėsiu parašyti savo nuomonę apie jįsmile.gif

Gerai. smile.gif Labai įdomu sužinoti.
Atsakyti
QUOTE(*Niki* @ 2010 12 05, 14:13)
O kodėl? Jau teko kažkokį naudoti ir nusivylėt? Ar draugei taip nutiko?



Ne, tiesiog nesu linkusi mokėti kelis šimtus už daiktą, kurio darbą aš galiu atlikti pati. Be to, pati nustatydama vaisingas/nevaisingas dienas atsižvelgiu į daugiau nei vien į BT, o ir į kitus požymius. O tai jau savaime duoda daugiau patikimumo. Elektroninis prietaisas negali žinoti, ar aš šiuo metu patiriu stresą, ar neišmiegu, ar dar ką, nuo ko mano vaisingumo požymiai gali keistis labai radikaliai.
Pradžioje susivesdavau duomenis į vieną ar kitą internetinę programėlę, bet ajei programėlės ir mano interpretacijos skirdavosi, visada pasikliaudavau savo galva. Ir va (tfu tfu tfu) jau pusantrų metų viskas vyksta pagal planą.
Atsakyti
QUOTE(Jazza @ 2010 12 07, 08:32)
<...>
Pradžioje susivesdavau duomenis į vieną ar kitą internetinę programėlę, bet ajei programėlės ir mano interpretacijos skirdavosi, visada pasikliaudavau savo galva. Ir va (tfu tfu tfu) jau pusantrų metų viskas vyksta pagal planą.

thumbup.gif Tai džiugu, kad jum taip gerai sekasi! mirksiukas.gif Sėkmės!
Atsakyti
Balsavau, kad nenaudoju jokio. Turiu elektroninį termometrą Cyclotest Lady, bet tai yra tiesiog termometras, skirtas matuoti BT, be jokių interpretacijų. Pritariu Jazza pasisakymui - sava galva visada yra geriau.
Atsakyti
Aš irgi nieko nenaudoju, nes tiesiog buvo taip, jog iš pradžių norėjau pirkti vieną iš kompiuteriukų (tik neatsimenu pavadinimo doh.gif jis matuoja BT ir analizuoja seilių druskingumą), bet paskaičiavus, jog jo kaina apie tūkstantis litų ir pažiūrėjus kiek už tą sumą galėčiau prisipirkti ovuliacinių testų, persigalvojau. Galiausiai niekaip neprisiruošiau užsisakyti tų testų ir išmokau išsiversti be jų biggrin.gif
Atsakyti
Ugile, laukiam atsiliepimų apie Clearblue Fertility Monitor. smile.gif

Na taip, kaina didelė. Na, o jei ji būtų ne tokia didelė, kaip LT parduodamų prietaisiukų, įdomu, ar mergnos/moterys daugiau domėtųsi jais? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Niki* @ 2011 01 17, 13:22)
Ugile, laukiam atsiliepimų apie Clearblue Fertility Monitor.  smile.gif


Atsiliepimai geri. smile.gif
Pavyko nestuke.gif iš antro ciklo tongue.gif

Pirmą mėnesį reikėjo pradėti testuoti nuo 6 dienos, sunaudojau 20 pagaliukų (t.y. visą dėžutę).
Antrą mėnesį monitorius jau liepė testuoti nuo 9 dienos, sunadojau 10 pagaliukų.
O daugiau nieko testuoti nereikės smile.gif Dabar reikės jau eiti pas gydytoją, kad patvirtintų nestuke.gif

Merginos, jeigu kuriai reikia pagaliukų, tai kreipkitės. Man liko dvi pilnos dėžutės ir vienos pusė. Nesitikėjau, kad taip greitai pavyks, tai buvau prisipirkusi į priekį. ax.gif
Atsakyti