Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip prailginti vaiko miegą rytais?

Mūsų mažyliui dabar 6 mėn. Kiekvieną ryta jis stengiasi atsikelti nuo 5 val. ryto (eina gulti apie 22 val.). Pratempti kokią valandą pavyksta tik paguldžius į mūsų lovą. Bet ir tai 6 ar 6.30 gaunasi labai anksti, ypatingai savaitgaliais doh.gif Žinoma dar kokį kartelį atsikelia per naktį užkąsti, o pradeda verkti net kelis ar keliolika kartų, taigi ta naktis gaunasi labai trumpa ir varginanti sad.gif

Kai buvo mažesnis pramiegodavo kokia valandžiuke ilgiau. blink.gif

Gal kas žinote kokių slaptų būdų g.gif g.gif g.gif kaip prailginti tą rytinį miegojimą?
Atsakyti
Esu girdėjusi, kad jei mažiukas palyginti anksti guldomas - apie 20 valandą, tai jis ir ryte ilgiau miega. Na man pasiteisino. Kol buvo 2-3 mėn. skaudėdavo vakarais pilvas, tai kol užmigdavo prabūdavom iki 23val. Dabar ji anksti užmiega, ryte atsibunda anksti 6, kartais 7 val. Aš jai leidžiu pasireikšti 30min.iki 1 val. O tada ant šoniuko, rankytes prilaikau, kad nesimakaluotų ir parpiam iki 10, o kartais net iki 11val. blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Pas mus ta pati istorija, jei gulasi 20.30 -21 val, tai miegam ryte iki 8-9, nors nakti po keliolika kartu keliames, jieskom mamos 2.gif 2.gif 2.gif O kuo veliau paguldai, tuo anksciau atsikels Keista. A ne? g.gif g.gif
Atsakyti
Ir pas mus panasi beda bedule buvo. Bet issprendem ja labai paprastai - ant lovytes baldakimo uzmetem tamsu apklota. Dabar sekmingai ismiegam iki 10 val wink.gif
Atsakyti
Pas mane lygiai tas pats, kai paguldau tarp 20 ir 21 val, atsikelia 8.30. Bet kai tevelis ruosesi darban prabunda, pasilabina ir toliau parpia. O siaip atsikelusi maziuke, dar pati zaidzia, snekasi viena. O kai veliau paguldau, tai automatiskai anksti atsikele. O siaip pramiega be jokiu prabudimu pana. smile.gif
Atsakyti
Mes siek tiek tokio amziaus vaikui miega prailginom nusipirke tamsias uzuolaidas ir dar zaliuzes i balkona. Kai tapo tamsiau, pradejo ilgiau miegoti wink.gif
Atsakyti
va praita ryta atsikelem su pana 11 ryto rolleyes.gif bet uztai nakti tris valandas bendravom blink.gif stai ir to velyvo ryto "paslaptis" blink.gif
Atsakyti
Na mamos , pasinaudojau ir as jusu patarimais smile.gif - guldyti vaika anksciau , bet rezultatas 0 . Mes miegot eidavom 22val - keldavosi 6val , guldziau kelias dienas 21val ,tai kelesi vistiek 6 sad.gif , o vakar nuluzo puse devyniu , tai atsikele 4.30 mad.gif , valanda prasikankinau kol dar uzmigdiau , bet pamiegojo pusvalandi ir vistiek atsikele 6 ohmy.gif sad.gif mad.gif 2.gif wub.gif
Neskiatant viso to , tai dar nuo 3 val reikia budet : mazdaug kas pusvalandi -pusantros valandos sedasi arba stojasi , juokiasi laugh.gif ir sokineja , linksma matot jam . O gal jis 2.gif lunatikas g.gif ?

Paskutine viltis visiska tamsa kambary , nes dabar siek tiek uztamsinau ,bet apie 4val vistiek jau sviesu .
Atsakyti
Sveikos clap.gif ,
Va mes esam septyniu menesiu ir tuomet kai buvom mazesni eidavom miegoti velai (apie 23-24val.) tai ir keldavosi ryte normaliai, o dabar prisiklausius, kad taip velai negerai guldau apie 22val., bet ir keliames TAI NEDUOK TU DIEVE-karatis pries sesias, o ilgiausiai ismiega iki puse astuoniu. As siuo miegojimo klausimu manau, kad kaip vaikas, taip ir kitas jo rezimas. Vieni miegaliai, kiti ne. Galbut cia nieko ir nepakeisi g.gif
Atsakyti
Prisijuokiau cia is jusu - viskas primena mane pries 8 metus, kai bludinedavau 5 ryto sunui atsikelus. Sveikinu, mamos, auginat vyturiukus. O ka galiu patart? Izvelgt tame ankstyvame kelimesy + , o ne - . Va, pvz, nei i darzeli, nei i mokykla NIEKADA sunaus zadint nereikia. Na, nebent is vakaro labai velai del kokiu nors priezasciu(pvz, sveciu) nueina miegot.
O siaip - budilnikas gali nesuveikt - o sunus visada pazadins laiku. O, kad greiciau issijudinciau, nes jam vienam budavo nuobodu, dar ir kavos puoduka i lova atnesdavo rolleyes.gif . Tuo metu as galvodavau - va, sitaip vargau su maziuku juo - o dabar jau jis mane palepina.
O ipratint veliau keltis man buvo tuscias reikalas - nepadejo niekas.
Atsakyti
Na, mes tai miegaliai su jumi palyginus. Su vyresnėliu, kol mažas buvo, tai miegodavom iki 11-12. Su antru panašiai, jei brolis neprikelia, tai galim ir 12 tik atsibusti. Bet pas mane ir vienas, ir dabar kitas, miegodavo po šonu. Jau kai pradeda šiek tiek muistytis, tai duodu krūtį į dantis. Kelios minutės ir vėl miega. Mažėlis dar kažkaip bandydavo 8-9 keltis, buvom išsigandę, kad tėvams pelėdoms vyturys gimė, bet kuo toliau, tuo jam sunkiau tai padaryti. Vyras tyliai tyliai išeina į darbą, didysis miega, katė irgi dažniausiai. Tai nėr kas ir prikelia. Bet vakare be 11-12 neužmiegam. O naktį irgi valgo 2-3-...-10 kartų, bet nepypsi ir nešioti, vartyti, raminti nereikia - užkanda ir toliau ramu, ir aš labai neišsibudinu.
Atsakyti
QUOTE (Degute @ 2004 06 08, 12:39)
Bet pas mane ir vienas, ir dabar kitas, miegodavo po šonu. Jau kai pradeda šiek tiek muistytis, tai duodu krūtį į dantis. Kelios minutės ir vėl miega.

Nepadeda man ir sitas metodas , valgo ir ziuri akis isputes rolleyes.gif ir daryk tu jam ka nori. O dar jei salia teti pamato tai visai miegai isgaruoja clap.gif .

Kuzia , gasdini tu mane . As pati tai peleda , jei mano 2.gif iki savo savarankisko gyvenimo mane taip kankis , nusibaigsiu ohmy.gif
Aciu dievui , kad mano vyras vyturys tai keliasi , leidzia man dar pasnausti. Bet ir jam 6ryto jau per anksti.
Atsakyti