Įkraunama...
Įkraunama...

Auklės alga visuose Lietuvos miestuose

Tęsiame toliau 4u.gif

 i 
Priminimas:

* Skelbimai (ieškom auklės/rekomenduojų auklę/ieškau auklės darbo) šiame skyrelyje DRAUDŽIAMI.
* Norėdami parašyti skelbimą, prašome pasinaudoti Skelbimų Lenta.

Ačiū,

Pagarbiai Getter
Atsakyti
QUOTE(pukuote1 @ 2010 12 03, 17:40)
Kaip graziai jus cia paraset... net pavydas ima. Man vis siulosi vyro mama padeti,bet ji yra kitam mieste ir,jeigu atvaziuoja padeti tai reiskia,akd as turiu pasitempt,jau negaliu naturaliai issidrebt kai norisi,o ir lakstai visa diena su skudureliu rankose ir plius dar jei jau jio atvaziuoja,tai,zinoma,ir nakvoja pas mus... Zodziu,jei nori,kad padetu,tai turetum ir susitaikyt su mintim,kad ji bus jau pilnavertis seimos narys... Gera jinai moteris-negaliu nieko prikist,bet man tai sunku,kai pastoviai esi stebima. Ir,tiesa pasakius,nera jau taip labai sunku su dviem... Ir i laukuti iseinam,ir valgyt pasidarom,ir apsitvarkom. Aisku,kartais viskas stojasi skersai gerkles,bet vis sau sakau,kad gi ne viena su dviem taip tvarkausi,kol nepaskaiciau Jusu atvejo. O vyras man ir siulo aukle surast,kuri va kaip Jums pagelbetu kai reikia. kai moki ir susitart paprasciau,nes ji kaip ir yra darbuotojo pozicijoje,nevertina galu gale,kaip kad anytos marcios tinkamumo sunui.

kai susiradom auklyte, daug pzystamu sake...ai, is gero gyvenimo ir tt.bet paskui laikas nuo laiko pamate...as 9-10 men lieku istisai viena su vaikasi, vis abuitim ir kruva maisto darymo, nes mb dirba juoda dara-ukininkauja doh.gif pavasariai, vasaros, ruoduo iki kaledu-uzmirstas laikas...jo nera istisai namuose...rudenejant , kokia lapkrity jau gereja padetis iki kovo pradzios....keliasi jis 5-6, o grizta 11-12 darbymecio metu..tad man tenka ir kalnus maisto jam origaminti isideti, nes darbelis uz 20 km beveik..pietu negrizta, tad aukle man kaip isganymas...vasara vedasi i lauka nuo ryto, o as darau pietus, vezu vyrui ir panasiai...
parveze mus is ligonines su antru vaikuciu ir isleke i kombaina doh.gif rado grizes verkiancias visas tris vidury nakties.... biggrin.gif jokios mociutes per 3 metus nepadejo nei auginti, nei priziureti siokiadienias ar panasiai...ir man gerai ..nereikia prasyti, likti skolingai, nes abi mociutes dirba ir panasiai..man ramu, nes turiu zmogu, kuris puikiausiai sutaria su vaikais....ramiai palieku , neskambineju ir panasiai...aisku, seneliai padetu-nereiketu isleisti ppinigeliu....galima butu pataupyti...bet kai gali pats susitvarkyti-nera nieko smagiau...
tad nuo tada musu auklyte ir salia...jokiu buitiniu dalyku nedaro ,apart nusiskuta sau ir mergaitems bulviu...blyna issikepa ir panasiai...siltuoju sezonu darbo daugiau, nes lekiu su maistu kelis kart per diena i laukus pas mb, o ziema, sutarta suma, kuri nekinta dirba ji ar ne...taip garantas, kad ja islaikysim, o ir ji visada zino, kad sumokesim, nesvarbu, reikes jos ar ne, tad nereikia dairytis kitokio darbelio....
kaip uz valandines aukles darbeli-500 nera mazai, aisku, buna, kad reikia 10 val, o buna, kad 3 dienas visai nereikia...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MEET: 03 gruodžio 2010 - 23:44
Sveikos, prisijungsiu ir as. Aukles pagrindinis darbas yra rupintis vaikeliu ar dviem, uz namu tvarkyma, maisto gaminima privalo moket atskirai. Dirbau ta darba ir puikiai suprantu, kad kiekviena mama nori, kad ir vaikai butu priziureti ir namai sutvarkyti it valgyt padaryta. Nebejuokaukit. Manau 50 lt i diena o uz virsvalandzius plius po 10 lt uz val yra pats atlyginimo vidurkis. O dirbt aukle gali ne kiekviena, tiesiog reikia mylet vaikus ir vaikai ta jaucia. O del lavinimo- jei visa savaitele kazko mokau vaikiuka, o atejus pirmadieni turiu pradet nuo 0, ka tada daryt? Vat ir tas posakis AUKLE PRIVALO

Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta_naktis @ 2010 12 05, 17:44)
O del lavinimo- jei visa savaitele kazko mokau vaikiuka, o atejus pirmadieni turiu pradet nuo 0, ka tada daryt? Vat ir tas posakis AUKLE PRIVALO

negi tevai turi pratesti tai, ka jus pradedate...as pastebiuka mano vaikai ismoko, ka mokosi, bet nekisu nagu, kaip sako, i ju reikalus...ismoksta pilnai eilerastuka-pasako, bet neklausiu savaitgaliui aukles, ka reiketu paruosti, kad vaikas neuzmirstu?jei vaikas pats ateina ir pasakojasi, tada saunu, kalbam ir stengiemaes toliau mokintis..bet jei uzvedate mokymasi ar dar kazka, tai cia jau jusu pacios reikalas ismokinti vaika...as taip manau.... ax.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes. Noriu pasiklausti kaip jus mokat valandinem auklem? Pvz. valanda 5Lt us viena vaikuti, bet tarkim suserga antras ir neina i darzeli, kiek tada mokat uz antra?
Atsakyti
bent jau pas mus tarifas nesikeicia, ziurint viena ar dvi 4u.gif taip sutarem is anksto
Atsakyti
sveikos, mamytes ir auklytes. 4u.gif

kokie siuo metu aukliu atlyginimai Klaipedoje?domina viskas: valandinis,menesinis atlygis.uz viena ir uz du vaikucius.ACIU,KAS ATSAKYS. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Žvaigždėta_naktis @ 2010 12 05, 16:44)
Sveikos, prisijungsiu ir as. Aukles pagrindinis darbas yra rupintis vaikeliu ar dviem, uz namu tvarkyma, maisto gaminima privalo moket atskirai. Dirbau ta darba ir puikiai suprantu, kad kiekviena mama nori, kad ir vaikai butu priziureti ir namai sutvarkyti it valgyt padaryta. Nebejuokaukit. Manau 50 lt i diena o uz virsvalandzius plius po 10 lt uz val yra pats atlyginimo vidurkis. O dirbt aukle gali ne kiekviena, tiesiog reikia mylet vaikus ir vaikai ta jaucia. O del lavinimo- jei visa savaitele kazko mokau vaikiuka, o atejus pirmadieni turiu pradet nuo 0, ka tada daryt? Vat ir tas posakis AUKLE PRIVALO


Baikit klaidint mamas....50lt diena ir 10lt virsvalandis doh.gif sukuosi laaabai dideliam mamu rate ir nezinau nei vienos kuri tiek moketu. Tiesa viena moka 1000lt bet aukle ziuri 2 vaikus, tvarko, lygina ir gamina. Be to daznai pasilieka vakarais ir uz tai papildomai nepraso. Cia ne senute kokia, o normali darbingo amziaus aukle su patirtim. Vaikai ne kudikiai tai laiko lieka viskam. Dirba po 10val per diena. O jus rasot 50lt diena...tai cia gaunasi 1100lt plius virsvalandziai ir jokiu papildomu darbu....nu nezinau nezinau....
Bent jau mano pazystamu rate tai uz valanda moka nuo 3 iki 7lt jeigu valandines aukles ir nuo 500 iki 700 jeigu fiksuota suma. Cia i rankas pinigai.
As savo auklei moku uz valandas, taip patogiau nors dirba beveik kiekviena diena. Moku 6lt ir ji patvarko namus, lygina. Kai vyresnelis serga buna su dviem vaikais, nuo to kaina nesikeicia.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tutikutė: 14 gruodžio 2010 - 14:07
QUOTE(Tutikutė @ 2010 12 14, 16:04)
Baikit klaidint mamas....50lt diena ir 10lt virsvalandis doh.gif  sukuosi laaabai dideliam mamu rate ir nezinau nei vienos kuri tiek moketu. Tiesa viena moka 1000lt bet aukle ziuri 2 vaikus, tvarko, lygina ir gamina. Be to daznai pasilieka vakarais ir uz tai papildomai nepraso. Cia ne senute kokia, o normali darbingo amziaus aukle su patirtim. Vaikai ne kudikiai tai laiko lieka viskam. Dirba po 10val per diena. O jus rasot 50lt diena...tai cia gaunasi 1100lt plius virsvalandziai ir jokiu papildomu darbu....nu nezinau nezinau....
Bent jau mano pazystamu rate tai uz valanda moka nuo 3 iki 7lt jeigu valandines aukles ir nuo 500 iki 700 jeigu fiksuota suma. Cia i rankas pinigai.
As savo auklei moku uz valandas, taip patogiau nors dirba beveik kiekviena diena. Moku 6lt ir ji patvarko namus, lygina. Kai vyresnelis serga buna su dviem vaikais, nuo to kaina nesikeicia.


Aciu, kad konkrecias sumas parasete thumbup.gif , ir siaip sutinku su jumis. Ir pries senutes neturiu nieko pries, vyresniajam sunui turejau aukle, tai nekeisciau i jokia kita smile.gif jauna ir su pedagoginiu isilavinimu.
Atsakyti
QUOTE(Tutikutė @ 2010 12 14, 15:04)
Baikit klaidint mamas....50lt diena ir 10lt virsvalandis doh.gif  sukuosi laaabai dideliam mamu rate ir nezinau nei vienos kuri tiek moketu. Tiesa viena moka 1000lt bet aukle ziuri 2 vaikus, tvarko, lygina ir gamina. Be to daznai pasilieka vakarais ir uz tai papildomai nepraso. Cia ne senute kokia, o normali darbingo amziaus aukle su patirtim. Vaikai ne kudikiai tai laiko lieka viskam. Dirba po 10val per diena. O jus rasot 50lt diena...tai cia gaunasi 1100lt plius virsvalandziai ir jokiu papildomu darbu....nu nezinau nezinau....
Bent jau mano pazystamu rate tai uz valanda moka nuo 3 iki 7lt jeigu valandines aukles ir nuo 500 iki 700 jeigu fiksuota suma. Cia i rankas pinigai.
As savo auklei moku uz valandas, taip patogiau nors dirba beveik kiekviena diena. Moku 6lt ir ji patvarko namus, lygina. Kai vyresnelis serga buna su dviem vaikais, nuo to kaina nesikeicia.

Dar neteko girdėti,kad dirbant visą dieną,būtų mokama nuo 500 iki 700 lt. Galima prifantazuoti,jog ir už du litus galima žmogų nusamdyti,už juos ir vaikus dabos ir namus šveis,rūbus lygins,valgį virs ir t.t.
Atsakyti
Na, moka man šiuo metu po 250 litų per sav. (50 valandų). Tik vaiką prižiūriu: paruošiu jam maistą, pasivaikštom lauke, pažaidžiam, vieną kartą per sav. nuvažiuojam pas logopedą, po to atliekam kalbos pratimukus namuose, papiešiam, palipdom ir pan. Su vaiku apsitvarkom savo darbo vietą. Vyrukui 3 metai, todėl iš esmės tvarkau, žinoma, aš. Tiesa, kol miega, imetu kokią pliauską, kad nesušaltume. Neprašė gaminti, lyginti, ar plauti, pati vertinu savo tarnybą, todėl, jei nebūna patys prisigaminę - pagaminu šiokią tokią vakarienę maždaug du kartus per sav. Bet reikia pasakyti, kad tikrai nepiktnaudžiauja, gražiai padėkoja, o kitą dieną jau būna prisitroškinę kažko atsargai. Pasitaiko viršvalandžių, juos taip pat suskaičiuoja, apmoka po 6 litus už val. Jų neprašiau, tai daro savo noru. Viskas labai puiku, gaila, kad pavasarį ketina išvažiuoti į užsienį.
Tai vyksta Vilniuje.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kaimynė: 15 gruodžio 2010 - 20:35
Kiek suprantu, jei moteris uzdirba biski daugiau nei minimali alga verysad.gif (o manau, kad tokiu daug), tai aukles visai neapsimoka samdyti, arba reikia eiti aukle dirbti g.gif
Atsakyti