Įkraunama...
Įkraunama...

Buitinės ir nebuitinės technikos gedimai

Meistrelio dar nekvieciau,kai issiaiskinau is kur lasa doh.gif Vyras isarde beveik visa masina stebedamas is kur lasa blink.gif o pasirodo bereikalo,nes kazkaip prakiuro prie dureliu tas guminis ziedas.Itariu,kad kazkas astrus prapjove,gal kokia sagtis kazkaip uzkliude.Jums taip nebuvo?Ar galima namie uzklijuot ta itrukima g.gif wink.gif Nu pliam pries 2 men baigesi garantinis.O gal reik meistriuka kviest g.gif
Man sia vasara Elekroliuksai eme streikuot visu pirma garu surinkejas pastebejau nebetrauk ,saldytuvas pradejo kaip traktorius dirbt,dabar skalbianke ohmy.gif -nieko gero...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo viksrelis: 02 spalio 2004 - 14:04
calgono nereikia naudoti.
Atsakyti
QUOTE (Silvute @ 2004 08 03, 08:50)
calgono nereikia naudoti.

Kodel? blink.gif blink.gif
Atsakyti
buvo ir man, skalbianke plauna ir matau kaip vanduo link manes bega laugh.gif
nu sakes greit isjungiau iskvieciau meistrus o pasirodo prakiuro sifonas, kur vanduo nubega ir skalbianke thumbup.gif veikia, o vandeni sifonas leidzia wink.gif
tai gerai, kad namie buvau, buciau kaimynus uzsemus blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DAISY: 03 rugpjūčio 2004 - 10:52
QUOTE (Silvute @ 2004 08 03, 07:50)
calgono nereikia naudoti.

Mano uosvienei meistrelis sake,kad tas liaupsinamas Calgonas ir suede sk.masina...Sako,geriau jo nenaudot, na nebent reeeetais atvejais jei laaaaaabai kietas su rudimis vanduo...

P.s. As tai jo ir nenaudojau,nes vanduo normos ribose...O tas plysiukas mazdaug 5mm. ilgio,o zalos gali pridaryti,gali uzlaseti ant variklio,siaip tai jau lasa ant jo,bet ten siokia tokia apsauga uzdeta,bet tokia nerimta.

O jums nera "trenke"norint issimt skalbinius?Man jau kelis sykius,kad dave doh.gif o tiek siule Elektroliuks-liuks wink.gif baigiu pradeti nusivilti sad.gif As jau bijau tos masinos,reik meistelio ieskot.Skambinau siandien garantiniame nurodytais telefonais tai sako Elektoliuks meistrelis labai uzimtas(matyt ne man vienai viskas genda:)reiks palaukt 2 savaites blink.gif Turint 2 murzius sitos 2 savaites be skalbiankes katastrofa ohmy.gif O belikoki meistra kazkaip nesiryztu,sako buna po taisymo ,dar labiau isderina ,kad praaaaaadeda viskas kas tik imanoma gesti,geriau jau nauja pirkt.Nervs ima nerealiai.

Ar bandyt klijuot?O su kuo kazin ,juk ten slaps-atkibs.kokie yra atsparus dregmei klijai?Zinot?Ne?
Atsakyti
QUOTE (DAISY @ 2004 08 03, 10:51)
buvo ir man, skalbianke plauna ir matau kaip vanduo link manes bega laugh.gif
nu sakes greit isjungiau iskvieciau meistrus o pasirodo prakiuro sifonas, kur vanduo nubega ir skalbianke thumbup.gif veikia, o vandeni sifonas leidzia wink.gif
tai gerai, kad namie buvau, buciau kaimynus uzsemus blink.gif

Mano draugelei Klaipedoje panasiai buvo,tik beda ji tuo metu su vaikeliu lauke vaiksciojo(ir as daznai viena skalbianke besidarbuojancia namie palieku unsure.gif )Ir isivaizduokite ji grizta namo,o laiptineje kazkoks chaosas,visi saukia,putojasi,neaisku kas darosi. ohmy.gif Akimirksniu suprato,prisimine,kad neidejo i vonia na ta ispilimui skirta slangele,na jie patys pasijunge masina,tai kitaip nesumontavo.Bet baisiausia tai,kad apliejo kaimynus nuo 5 iki 2 auksto,visiems reikejo daryt remontus doh.gif doh.gif doh.gif As tai daznai prisimenu,bet vistiek nors su baime, bet palieku skalbianke beskalbiancia g.gif ,o nereiketu taip wink.gif
Atsakyti
O mūsų skalbiankei seniai baigės galiojimas, o vakar vyras įdėjo skalbinius, atrodo, išskalbė, o durelių niekaip nebeatidarom blink.gif , ką daryt mad.gif ???
Kokius meistrus kviest, gal kas parašytų kokių telefonų?
Atsakyti
Aš dariau paprastai - paskambinau i Topo centro parduotuvę, kuri prekiauja buitine technika, ir išsikviečiau jų meistrą. smile.gif
Atsakyti
Kad yra tos gumos atskirai pirkt . Maniskis keite guolius masinoje ir salnika sake gumos irgi parduodamos .Tuom ir gerai pirmas aukstas nieko neapipilsi smile.gif
Atsakyti
QUOTE (Jolanta26 @ 2004 08 03, 09:01)
O jums nera "trenke"norint issimt skalbinius?Man jau kelis sykius,kad dave doh.gif o tiek siule Elektroliuks-liuks wink.gif baigiu pradeti nusivilti sad.gif As jau bijau tos masinos,reik meistelio ieskot.Skambinau siandien garantiniame nurodytais telefonais tai sako Elektoliuks meistrelis labai uzimtas(matyt ne man vienai viskas genda:)reiks palaukt 2 savaites blink.gif Turint 2 murzius sitos 2 savaites be skalbiankes katastrofa ohmy.gif O belikoki meistra kazkaip nesiryztu,sako buna po taisymo ,dar labiau isderina ,kad praaaaaadeda viskas kas tik imanoma gesti,geriau jau nauja pirkt.Nervs ima nerealiai.

Ar bandyt klijuot?O su kuo kazin ,juk ten slaps-atkibs.kokie yra atsparus dregmei klijai?Zinot?Ne?

Cia ne skalbianke kalta o izeminimo arba nera arba labai blogas, taigi kvieski geriau elektrika wink.gif
Papildyta @ [mergetime]1099220317[/mergetime]
QUOTE (Jolanta26 @ 2004 08 03, 09:01)
O jums nera "trenke"norint issimt skalbinius?Man jau kelis sykius,kad dave doh.gif o tiek siule Elektroliuks-liuks wink.gif baigiu pradeti nusivilti sad.gif As jau bijau tos masinos,reik meistelio ieskot.Skambinau siandien garantiniame nurodytais telefonais tai sako Elektoliuks meistrelis labai uzimtas(matyt ne man vienai viskas genda:)reiks palaukt 2 savaites blink.gif Turint 2 murzius sitos 2 savaites be skalbiankes katastrofa ohmy.gif O belikoki meistra kazkaip nesiryztu,sako buna po taisymo ,dar labiau isderina ,kad praaaaaadeda viskas kas tik imanoma gesti,geriau jau nauja pirkt.Nervs ima nerealiai.

Ar bandyt klijuot?O su kuo kazin ,juk ten slaps-atkibs.kokie yra atsparus dregmei klijai?Zinot?Ne?

Cia ne skalbianke kalta o izeminimo arba nera arba labai blogas, taigi kvieski geriau elektrika wink.gif
Atsakyti
pas mus irgi taip buvo prakiuro guma prie dureliu ir lasedavo vanduo
keitem visa guma bet kadangi musu skalbianke jau gal kokiu 4 metu senumo tai dar reikejo laukt kol ja atvez
na ir ateiciai mesitrelis pasake kad prakiuro cia del to kad pridedam per daug skalbiniu na instrukcijoje parasyta kiek galima det pas mus maksimum galima 5kg tai daba visada sveriame rubus kad nepridet per daug
ir dar skalbianke turetu buti labai lygiai pastatyta na ta prasme ten yra apacioj tokios kojytes kur sukinejas tai vat padedi gulsciuka ir sukineji tas kojeles kad butu lygiai lygiai nes nuo to kad nelygiai stovi irgi gali buti visokiu nemalonumu

Atsakyti
QUOTE(nere @ 2004 10 31, 08:58)
Aš dariau paprastai - paskambinau i Topo centro parduotuvę, kuri prekiauja buitine technika, ir išsikviečiau jų meistrą. smile.gif


Teip...as irgi dariau...bet jie siule ta pati uzsiemusi,apsikasusi darbais meistreli...kurio koordinates ir garantiniame lape buvo... unsure.gif

QUOTE(renax @ 2004 10 31, 12:26)
Kad yra tos gumos atskirai pirkt .


Yra...yra ... Jos kainuoja nuo 50 lt o jau pvz kaip kad man reikia Elektroliuksine 4 kartus turejo but brangeesne,,,cia specialiai kaip man 200 Lt aggressive.gif ...pasakiau,nutariau,apsisprendziau daugiau jokiu elektroliuks-liuks...nekoks ne liuks tas elektroliuks beee.gif
QUOTE(alvija @ 2004 10 31, 12:58)
Cia ne skalbianke kalta o izeminimo arba nera arba labai blogas, taigi kvieski geriau elektrika  wink.gif 


Skalbenke skalbenke ,cia ji kalta buvo... mirksiukas.gif
Atsakyti