Įkraunama...
Įkraunama...

Spuoguotas kūnas

Beria nugara. dry.gif Nezinau ka jau ir be daryti, gal man vitaminu kokiu pradejo trukti? Maudausi po dusu kiekviena diena, ejau i soliariuma, galvojau uzgydis tuos spuogucius, bet ne sad.gif Ka daryt?
Atsakyti
Mane karts nuo karto irgi si beda aplanko, bet man kosmetike
labai gera patarima pasake, na man tai tikrai padejo: sumaisau
kazkur lygiom dalim rupia druska ir soda ir tuo misiniu kai maudausi
isitrinu nugara ir taip pabunu kelias minutes, ir taip bent pora kart i
savaite. Man padejo. Beje ir jokiu budu nekrapstyt jau susidariusiu
spuogiuku, nes kuo daugiau krapstysi tuo daugiau ju atsiras..
Sekmes
Atsakyti
man nuo dušo želė, pirktos su nulaida taip buvo dry.gif o tai malonumas mad.gif . pasikeičiau kitą ir praėjo wink.gif nors šiaip kartais dar pasitaiko to malonumo, bet manau, kad čia dėl negero maisto ar vitaminų trūkumo unsure.gif
Atsakyti
as irgi turiu ta problema - cia tokia jautraus organizmo reakcija i iv.aplinkos poveikius (sunkus maistas, per daug saldumynu, stresas, hormonu svyravimai, nuovargis, kt.)
jei tik kas is to sarasiuko - isberia ne tik nugara, bet ir veida sad.gif sad.gif sad.gif
Atsakyti
nezinau kaip tiktu jums bet man irgi paberdavo nugara,tai as naudojau tonika Herbina ACNESEPT.dar kai laukiausi,man gydytoja patare,nes nestumo metu tikrai labai smarkiai berdavo butent nugara.
tai va,man tas tonikas taip patiko,kad naudoju iki siol,bet ne nugarai o veidui nes buna kad isoka koks spuogelis.arba siaip veida juo isitrinu,tada buna labai glotni lygi oda,lengviau pasidengia makiazo pagrindas ir tt.tiesa turi blizgesio,cia jei kam patinka,man tai labai patinka kai veidas blizga!
Atsakyti
QUOTE (*kristina* @ 2004 06 04, 13:19)
nezinau kaip tiktu jums bet man irgi paberdavo nugara,tai as naudojau tonika Herbina ACNESEPT.dar kai laukiausi,man gydytoja patare,nes nestumo metu tikrai labai smarkiai berdavo butent nugara.
tai va,man tas tonikas taip patiko,kad naudoju iki siol,bet ne nugarai o veidui nes buna kad isoka koks spuogelis.arba siaip veida juo isitrinu,tada buna labai glotni lygi oda,lengviau pasidengia makiazo pagrindas ir tt.tiesa turi blizgesio,cia jei kam patinka,man tai labai patinka kai veidas blizga!

O mane vat nuo sito toniko da labiau beria huh.gif Negali zinot, ka tavo oda priims, o pries ka tik da labiau pasisiaus dry.gif Reikia eksperimentuoti .Ale kartais tie eksperimentai kainuoja biski biggrin.gif Grozio atzvilgiu wink.gif
Atsakyti
man labai padeda Avon toks zalias piestukas patepti spuogeliams, ta prasme jame skystis su sepeteliu tepamas. nu man tai nerealiai padeda, tiek nugarai (man peciai baisiausia) tiek veidui. patepi ir sumazeja spuogas, ir nunyksta... tai as visus pecius numozojau juo vos nusipirkus, ir liuks, tvarkosi reikalai akivaizdziai thumbup.gif
Atsakyti
Na ne viena as cia tokia ziuriu, ale kokios priezastys viso to galetu buti g.gif Gal vitaminu truksta? Nes man taip visad po ziemos, o va vasara viskas thumbup.gif saule padeda, na va o soliariumas nepadejo sad.gif
Atsakyti
QUOTE (sirduke @ 2004 06 04, 23:37)
man labai daznai veida isberia. ir kartais ne siaip spuogeliais, o netgi tokiais guzeliais kuriu net isspausti neimanoma.

Mano draugei labai padejo salaviju kompresai, bet ji
dedavosi pastoviai. Tai kai pamaciau po kurio laiko
tai nepatikejau, kad paprastos zoleles galejo taip padeti.
Pas ja irgi tokiais guzais budavo. Ji kazka minejo, kad ir gerdavo
ta arbata- nu nelabai tiksliai atsimenu, bet kad kompresus
dedavo tai tikrai smile.gif
Atsakyti
Isberta nugara dar galima pavalyti salicilio spiritu.
Atsakyti
vaje vaje, ir mane beria... mad.gif Bet ne spuogeliais, o kazkokiom slyksciom sausom raudonom demem. Kosmaras kazkoks! Ir niezti! O vaizdelis koks, tai baisu ir iseiti kur nors. Taip veidas ir krutine isberta. nemanau, kad tai del maisto, nes tikrai nieko tokio nevalgu. huh.gif gal ka irgi taip? ka daryti?
Atsakyti
Ir anksciau nugaryte nebuvo is labai graziuju, bet kas pasidare kai dabar nustojau maitinti mazili, seubas blink.gif
Vienas po kito kyla tokie raudoni nu ne gumbai, bet dideli skausmingi spuogai, huh.gif Tai dziaugiuos, kad ne ant veido wink.gif bet vis tiek idomu pasidare, kaip gi kitoms yra?

Viena mano drauge sake, kad pradejus vartoti kontraceptikus viskas liuks pasidare su nugara. Nu bet mes lyg ir pries juos, tai ka gi daryti? Ir sauleje bunu ir vis tas pat. Ir spiritu vyras trina, nieko negelbsti, o jis vis mane per danti traukia - tipo wink.gif nu ka, mieloji, vis dar ir siandien spuoguota? taisysim padeti doh.gif Nu koks cia taisymas, nuo mylejimosi daznumo rgi tikrai nepriklauso... Tai va ir nezinau. Nu ta problema man gyvanti duoda, ir dziugtis duoda, bet ka gi jus darot?
Papildyta @ [mergetime]1091183797[/mergetime]
Pridariau klaidu, baisu ziureti. Sorry......
Atsakyti