Įkraunama...
Įkraunama...

Maitinimo nutraukimas, 7 tema

Noriu pratesti sia tema.
Noriu pradeti maitinimo nutraukima savo vaikui.
Maitinciau as ji dar mielai, bet lyg laukiuosi (testas teigiamas, bet vis tiek galutiniams patvirtinimui juk reikia gydytojo isvados).
Derinti nestumo ir maitinimo as nenoriu, tiesiog sunus megejas pasikandzioti, o tai man yra sunku isverti, ypac kai krutys jautrios.
Ilgai galvojau nuo ko pradeti, nutariau nebemaitinti diena, pries uzmiegant ir vakare, pries uzmiegant. Nakti planuoju, jeigu jis nores, dar kuri laika pamaitinti.
Siandien pastebejau, kad krutys pilnos. Ar reiktu nusitraukti man piena? ar verta tai daryti? busiu dekinga uz nuomones smile.gif

SENA TEMA
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo HappyAngel: 08 gruodžio 2010 - 19:13
mano nuomone lengviausia yra pradziai nutraukti maitinimus MP diena, juk diena valgome koses ir yra tiek daug ko veikti ir maziuka uzimti, kad ne taip jausis, kai MP negaus. as bent jau taip dariau. mano tikslas buvo- nuimti diena pries 2 pietu miegus MP ir ismokyti diena uzmigti be MP. pavyko nesunkiai. pieno pertekliu nutraukdavau, bet tik tiek, kad nebejausciau verzimo. Dabar dar maitinu ryte atsibudus, vakare einant gult ir nakti 2k. mums 10,5 men ax.gif vakare pieno turiu daaaauuug, per nakti viska isvalgo tai ryte MP buna tik ,,del vaizdo", o po to iskart duodu jogurto, nes tu keliu gurksniuku pieno ryte maziui buna mazoka ax.gif tai greitai jau atsisakysim ir to rytinio MP.
Atsakyti
Sveikos, ox pirma maitinau iki 2 metu, o antrajam tuoj bus metukai. Noriu nutraukt maitinima krutimi. Diena bedos nera,bet kaip atpratinti nakti. Jam apie 6 val ryte reikia papulio, jei negauna tai klykia baisiai. Pora kart bandem migdyt su vyru,bet neapsikentes klykimo mane saukia.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Kadangi pati labai moraliai sunkiau bandziau atsijunkyti ir visur ieskojau info kaip tai padaryti lengviau, papasakosiu kaip man tai pavyko padaryti (pries 3 savaites).
Maniskei buvo metukai, kai nusprendziau nebemaitinti MP. Valge MP ir diena ir nakti - neribodavau. Taigi pirmiausia isivedziau griezta krutimi maitinimo grafika. Maitinau tik pagal grafika, po savaites nuemiau viena maitinima, dar po savaites nuemiau dar viena. Sitaip per 3 savaites "atpratome" nuo dieniniu maitinimu. Taigi po menesio ryzausi nuimt ir paskutini - miegelio maitinima (valgydavo intensyviai, po 2-3 kart).
Cia prireike vyro pagalvos. Paeme savaite atostogu, ir kai mazoji prabusdavo ieskodama MP, jis ja paimdavo, panesiodavo, ramindavo. 3 naktis krioke juodai. Nenusileidom, nedavem NIEKO - nei gert, nei valgyt (kitaip pripras valgyt naktimis ir toliau lauks nemiego naktys). 7 naktis vis dar atsimindavo apie MP, as prie jos visai nesiartinau. Ir stebuklas ivyko - po 7 naktu mergina ismiega visa nakti savo loveleje. Apie pienuka pamirsta.
Dabar krutys: kadangi nuiminejau po 1 maitinima kas savaite, tai istverdavau ir nenusitraukus. Paskutine savaite, kai nuemiau naktini maitinima, teko nusitraukt pradziai per diena po kelis kart, veliau po karta, ir taip per 2 sav visiskai nustojo kauptis pienelis, Nutraukt reik tik truputi, kad neverztu, Jei atsiranda kokie guziukai, ismasazuodavau, nutraukdavau. VISKAS. JEGA!!! thumbup.gif
VISOMS linkiu drasos, tvirto apsisprendimo ir kantrybes. Viskas pavyks!!!
Beje mergina tikrai nesijaucia nuskriausta dabar, daug daugiau valgo kito maisto ir yra patenkinta bei pamirsus MP. smile.gif
Atsakyti
as jau labai stipriai planuoju savo dvynukus nujunkyti, as jau dirbu, todel maitinu tik naktimis, jiems beveik 1metai ir 4 menesiai smile.gif
savo pirma ir antra mergaites nujunkiau pelynu arbata pasitepusi krutis, joms uzteko vieno karto, daugiau nebeeme kruties, o dabar sis budas visiskai nepasiteisino doh.gif drakoniukai pasirauke truputi, nuciulpe ta pelyna ir pirmyn toliau piena siurbti doh.gif Nezinau, kaip reikes juos nujunkyti blush2.gif labai noriu iki nauju tai padaryti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Veitė @ 2010 12 09, 18:19)
as jau labai stipriai planuoju savo dvynukus nujunkyti, as jau dirbu, todel maitinu tik naktimis, jiems beveik 1metai ir 4 menesiai  smile.gif
savo pirma ir antra mergaites nujunkiau pelynu arbata pasitepusi krutis, joms uzteko vieno karto, daugiau nebeeme kruties, o dabar sis budas visiskai nepasiteisino  doh.gif drakoniukai pasirauke truputi, nuciulpe ta pelyna  ir pirmyn toliau piena siurbti doh.gif Nezinau, kaip reikes juos nujunkyti  blush2.gif labai noriu iki nauju tai padaryti  4u.gif

lotuliukas.gif kokia linksma jusu zinute. nesusilaikiau nenusisypsojus kaip zaismingai parasete api dvynukus lotuliukas.gif 4u.gif sekmes jums 4u.gif
Atsakyti
mano pirmoji panele kai buvo 1.9men, kruties prasydavo vos ne kaip ciulptuko, kad nusiramintu, uzteko viena vieninteli karta pasitept garstyciom ir MP nebereikejo daugiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Veitė @ 2010 12 09, 18:19)
as jau labai stipriai planuoju savo dvynukus nujunkyti, as jau dirbu, todel maitinu tik naktimis, jiems beveik 1metai ir 4 menesiai  smile.gif
savo pirma ir antra mergaites nujunkiau pelynu arbata pasitepusi krutis, joms uzteko vieno karto, daugiau nebeeme kruties, o dabar sis budas visiskai nepasiteisino  doh.gif drakoniukai pasirauke truputi, nuciulpe ta pelyna  ir pirmyn toliau piena siurbti doh.gif Nezinau, kaip reikes juos nujunkyti  blush2.gif labai noriu iki nauju tai padaryti  4u.gif



Labai prajuokino jusu zinute, net vyrui paskaiciau. Nes jis darbe savo kolegiu buvo klausinejes kaip vaika atpratinti nuo kruties. Ir gavo patarimu, kad druska padetu smile.gif
As ir be jos bandau atpratinti. Diena migdau be kruties, kartais sunkiau, kartasi lengviau, gaila, kad oras saltokas, lauke uzmiega vaikas be problemu, bet vis tiek namuose nekankinu jo, einam i lauka, nors man ir nera labai malonu. Vakare irgi jau nebeduodu, kai neuzmiega, tai vyras uzliuliuoja ir nulauzia vaikinuka smile.gif. Nakti dar gauna, bet jau reciau. Greitu laiku ir nakti noresiu jau atpratinti. Tikiuosi iki kaledu pavyks... Noreciau dar maitinti, bet lyg kitas beldziasi, norisi poilsio naktimis...
Atsakyti
O prieš miega duodat mišinuko ar karvės pienuko? Ar tik vakarienė ir viskas? Čia kai vaikiukas jau virš metukų, o bandot atpratinti nuo MP? 4u.gif
Atsakyti
Man visai neblogai sekasi vaika atpratinant nuo kruties. Diena uzmigdau nesunkiai, kartais duodu misinuko, bet dazniausiai diena issiverciam ir be jo. Vakare migdau su misinuku.
As esu jau bandziusi vaikui duoti karves pieno, skrandis jam sustojo ir vaikas ji atpilynejo. Gal tiesiog dar anskti buvo. Bandysiu dar karta duoti, gal si karta tiks.
Nesinori vaikui misinuka kisti, kai jam jau virs metu.
Diena esu karta vaika uzmigdziusi davusi kefyro atsigerti, jam jis patinka.
Atsakyti
Atejau ir as patirties pasisemti.

MAitinu tik pries miega ir nakti viena karta. Kaip vakare atpratinti nezinau, nes tik uzdedu pizama maziukui jis jau "am am" sako ir i mane rodo, teveliui rakyte ate sako ir gulasi am am.

Kazkaip vis dazhniau susiduriu su nuomone, kad kam taip ilgai maitinti blink.gif Ir juokeliais verysad.gif
Atsakyti
ech merginos,mano zuikiui jau tuoj 3metukai, o MP dievina iki siol.ir diena ir nakty, baisus pripratimas.
ko tik as nebandziau ir pleistriukus kljavau, ir pipirais tepem, ir kalbejom, niekas nepadeda.
Pasiekimas kad nakciai uzmiega klausydamas mano pasaku.
Vis laukiu ir naiviai tikiu kad pats nustos MP reikalaut, bet itariu nesulauksiu/ verysad.gif
reik RYZTO RYZTO RYZTO verysad.gif bet gal zinot kur jo galima nusipirkti? g.gif biggrin.gif
Atsakyti