Įkraunama...
Įkraunama...

Ar skalbiat naujus daiktus prieš naudojimą?

vat šiandien susimąsčiau.Vakar nusipirkom su drauge Jyske rankšluosčių, jinai sako varysiu namo skalbt blink.gif Ką tik kažkurioj temoj perskaičiau, kad mama nusipirkus patalynę skalbia g.gif Taigi supakuota viskas būna ax.gif Gal aš jau tokia netvarkinga, o gal jinai pernelyg "švaruolė"?Nu aš suprantu, jei tai apatiniai(juolab jei turguj, ar iš vitrinos pirkti), bet jei viskas tvarkingai supakuota, kaip sakant paruošta naudojimui, ar reikia visą tai prieš naudojimą dar išskalbt?O kaip jūs darot?Kodėl(gal kas rankšluoščius skalbia, kad minkštesni būtų)?

P.S.aš nekalbu apie kūdikių drabužius, patalynę ir pan.
Atsakyti
Aš visada skalbiu patalynę 4u.gif Esu mačiusi net ant pakuotės parašyta, kad reikia išskalbti, nes tada ji pasidaro minkštesnė. Teko kartą miegoti neskalbtoje, tai daugiau nenoriu schmoll.gif
Rankšluosčius iegi daug kas skalbia dėl minkštumo arba dėl to, kad yra tokių rankšluosčių, kurie išskalbti sugeria daugiau drėgmės 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(violetik @ 2006 02 07, 15:31)
vat šiandien susimąsčiau.Vakar nusipirkom su drauge Jyske rankšluosčių, jinai sako varysiu namo skalbt blink.gif Ką tik kažkurioj temoj perskaičiau, kad mama nusipirkus patalynę skalbia g.gif Taigi supakuota viskas būna ax.gif Gal aš jau tokia netvarkinga, o gal jinai pernelyg "švaruolė"?Nu aš suprantu, jei tai apatiniai(juolab jei turguj, ar iš vitrinos pirkti), bet jei viskas tvarkingai supakuota, kaip sakant paruošta naudojimui, ar reikia visą tai prieš naudojimą dar išskalbt?O kaip jūs darot?Kodėl(gal kas rankšluoščius skalbia, kad minkštesni būtų)?

P.S.aš nekalbu apie kūdikių drabužius, patalynę ir pan.

sorry doh.gif
gal ir as pasirodysiu tamsuole,bet ne tik ,kad neskalbiu,bet net ir negirdejau,kad skalbtu g.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Pusaite @ 2006 02 07, 19:11)
sorry doh.gif
gal ir as pasirodysiu tamsuole,bet ne tik ,kad neskalbiu,bet net ir negirdejau,kad skalbtu g.gif  blink.gif

Po to, kai pamaciau reportaza, kaip tie rubai ir patalyne siuvami (Azijoj), plaunu patalyne, naktinius, apatinius. Juk ir super svariai siunant (tik kas taip jau daro) tas audeklas buna gi sustandintas, kad lengviau dirbti butu - juk laikas pinigai. Kokius virsutinius rubus aisku velkuosi neplovusi ju, bet patalyne - negaleciau nuoga jos prisiliesti, nezinodama, ant kokiu grindu ji pries tai gulejo...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Amalia: 08 vasario 2006 - 09:30
eikt sau...perskaiciusi pasijutau tokia nevala.... rolleyes.gif
nu rimtai, net nepagalvojau kad reiktu skalbt..., niekada nei pati skalbiau, nei girdejusi esu.... doh.gif
Atsakyti
niekada nesu ir as girdejusi, bet vos parsinesusi nauja daikta i galva saudavo tokia mintis jog reiketu isplauti, bet to nepadarydavau, bet nuo sianidenos tai ir as plausiu blush2.gif
Atsakyti
As visada skalbiu mat nuo prigimties esu pedante visus labai nervuoja mano pedantiskumas blush2.gif na ir patiems pedantams nelengva biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(skaja @ 2006 02 08, 12:13)
As visada skalbiu mat nuo prigimties esu pedante visus labai nervuoja mano pedantiskumas  blush2.gif  na ir patiems pedantams nelengva  biggrin.gif


aš irgi tokia pati lotuliukas.gif visada skalbiu visus naujus daiktus (aišku, jei tik juos galima skalbt)
Atsakyti
QUOTE(skaja @ 2006 02 08, 12:13)
As visada skalbiu mat nuo prigimties esu pedante visus labai nervuoja mano pedantiskumas  blush2.gif  na ir patiems pedantams nelengva  biggrin.gif


Aš irgi pedantė. Bet kad skalbti naujus rūbus ar patalynę - niekada net į galvą nešovė. doh.gif Bet pritarčiau, kad tame tikrai yra logikos - ir nemažai. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Renačiukas @ 2006 02 08, 12:30)
Aš irgi pedantė. Bet kad skalbti naujus rūbus ar patalynę - niekada net į galvą nešovė.  doh.gif Bet pritarčiau, kad tame tikrai yra logikos - ir nemažai.  g.gif

net atsipuciau lengviau doh.gif
ne as viena tokia ciukce biggrin.gif ,bet mintis gera,gal ir pradesiu skalbti patalyne,bet ne drabuzius.naujus,aisku biggrin.gif
Atsakyti
Nu jo... Kazkaip anksciau nepagalvojau, kad reik nauja patalyne skalbt... Visada isivaizdavau, kad pries supakuojant patalyne jinai yra islyginama ir, kad visi mikrobai zusta... blush2.gif Bet gal ir as pradesiu skalbt iskart nusipirkus... g.gif
Atsakyti
Aš irgi nieko neskalbdavau.... bet jau kai prisiskaičiau, tai patalynę ir apatinius skalbsiu ax.gif
Atsakyti