Įkraunama...
Įkraunama...

Nešioklės sveikiausios stuburui

Sveikos, mamytės,

noriu paprašyti Jūsų pasidalinti patirtimi apie kūdikių nešiokles...Ruošiuosi pirkti, bet neapsisprendžiu kokios firmos ir kokio modeliuko išsirinkti, kad mano "pavargusiam" ir šiaip problematiškam stuburui nepakenktų, o ir kūdikio nešiojimas nebūtų toks fiziškai sudėtingas g.gif

Tiesą pasakius, pakol kas renkuosi iš Chicco You&Me ir Baby Bjorn Synergy...

Gal yra ir kitų dar geresnių variantų?

Būčiu labai dėkinga už Jūsų nuomonę 4u.gif .

Eglė

Atsakyti
as vaikuti nesiojau nesioklei nuo 3men. pirkau chicco ir nepasigailejau. mano nesiokle dar ir gulima padetis pasidarydavo.bet vasara budavo karsta joje, nors si vasara buvo ypaingai karsta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rudnosiuke: 10 gruodžio 2010 - 13:18
Mes turime chicco you and me. iki triju menesiu dukrelei nepatikdavo joje, o dabar su teciu pasilieka namuose ir tik joje laksto po buta. net uzmiega joje smile.gif Bet manau baby bjorn geresne. man atrodo, kad lengvesne ir lengviau ja uzsideti. bet mes ir savo chicco patenkinti smile.gif
Atsakyti
Dėkinga Jums už atsakymus 4u.gif
O gal kas nors galėtumėte palyginti tokias nešiokles su slingais (vaikjuostėmis)? Įdomu, kas stuburui sveikiau ir vaikiukui patogiau?! g.gif
Papildyta:
QUOTE(Ksesanko @ 2010 12 10, 21:59)
Mes turime chicco you and me. iki triju menesiu dukrelei nepatikdavo joje, o dabar  su teciu pasilieka namuose ir tik joje laksto po buta. net uzmiega joje smile.gif Bet manau baby bjorn geresne. man atrodo, kad lengvesne ir lengviau ja uzsideti. bet mes ir savo chicco patenkinti smile.gif


O Chicco You and Me iš tikrųjų gerai nugarai? Ar patogu, ar nepavargsta nugara, neskauda stuburo?
Atsakyti
[quote=EgleTuriKamile,2010 12 11, 12:15]
Dėkinga Jums už atsakymus 4u.gif
O gal kas nors galėtumėte palyginti tokias nešiokles su slingais (vaikjuostėmis)? Įdomu, kas stuburui sveikiau ir vaikiukui patogiau?! g.gif
Papildyta:
O Chicco You and Me iš tikrųjų gerai nugarai? Ar patogu, ar nepavargsta nugara, neskauda stuburo?
[/quot

Stuburui tikrai patogi. Duklrele sveria dar ne daug (6.700 g.) todel negaliu komentuotyi, kad po puses metu neskaudes smile.gif Bet dabar jokio diskomforto po pusvalandzio nesiojimo nejauciu
Atsakyti
:]
na manau geriausia tai pasimatuoti abi parduotuveje ir pamatysite skirtuma.
seip patogiausios nesynes kuriose apkrova eina ne nugarui o klubams :
manduca, ergobaby, ir favoritas babybjorn Comfort. tik jos tinkamanos vaikams ~4menesiu.

toliau eina nesynes kuriu dirzai paskirstyti yra "korsetiniu principu". svoris tenka ne vienai nugaros vietai o visai nugarai.

dar yra labai svarbu tai kad galima butu regulioti ta dali kurioje sedi pats vaikiukas, daugumoj nesyne vaikai "baladojasi"-lieka tarpeliu tarp kojyciu, rankyciu ir t.t. sios problemos tikrai nera Babbybjorn nesynese, ji yra kaip antra oda.
Apie Chicco nieko negaliu pasakyt-pati nenaudojau-reik matuot ziuret.

dar yra toks niuansas, matuojant parduotuveje neizvelgsite visu povandeniniu akmenu. parasysiu apie tai ka puikiai zinau, del abbybjorn nesyniu.

original ir Air modeliukas -tinkamos iki 10kg (realiai vaiko svoris pradeda jaustis, ir atitinkamai jusu nugara pradeda pavargt nuo 5-7kg)
Synergy ir Active -tinkamos iki 12kg (pavargsit nuo 7-9kg)
Comfort-tinkamos iki 14kg (svoris pradeda jaustis nuo 10-12kg)

sos taisykles galioja, jeigu jus nesiojat vaikiuka daugiuau negu 30-40min. ypac sie duomenys svarbus vasara, kai devite nesyne ant plonos maikutes, arba ant pliku peciu:]

del slingu ir nesyniu yra AMZINA nuomoniu kova. Visa tai aisku del pardavimu politikos. yra kruvos uzsakytu straipsniu priesh viena arba kita.
tiesa viena: jeigu norite tureti aksesuara, o ne nesyne, vasara buti uzsimuturevus ilgu dideliu skuduru, + gaist laiko kol apsiviniosite, o vaikelis sedes tik veiduku i jus -jums tiks slingas.

jeigu norite paprastesnio sau ir vaikeliui gyvenimo, rinksites nesyne. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo looo: 12 gruodžio 2010 - 13:23
QUOTE(looo @ 2010 12 12, 14:22)
:]
na manau geriausia



Labai issamus ats smile.gif Mes irgi renkames nauja nesyne. Turime babybjorn active. As esu ja be galo patenkinta, bet vienas "bet". Joje mano pupa ilsisi ne "varliuko" poza. O mums issivyste klubo sanario displazija sad.gif Zinoma, nugara pavargsta, nes nesioju ir po 4-6 valandas per diena, daznai ir ilgiau blink.gif Mano grazuolyte niekur kitur nemiega, tik kaip ant mano pilvo... Ortopede pasake, kad viskas butu ok, jei ne ta kojyciu padetis... Tad, dabar renkames nauja nesyne. Babybjorn nesyne is ties fantastiska, todel labai bijau kitomis nusivilti sad.gif Labai man patiko babybjorn comfort,nes, kiek maciau, ten vaikutis "varliuku" sedi. Deja, mums kaina neikandama verysad.gif Tad, dar daromes manduca nesynes. Zinoma, jos dirzai, turbut, nebus tokie patogus... Senaja nesyne dar pasilaikysiu, jei mazajai nepatiktu naujoji. Bandysime tada kaitalioti dienos eigoje.
Beje, Looo, kokia Jusu nuomone apie manduca? Gal esate maciusi, naudojusi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muminukas: 20 sausio 2011 - 09:25
manduca yra lyg pigesne kopija ergobaby-bet principas toks pat. tik tiek, kad pati medziaga kur sedi vaikelis yra viensluoksne linine/kuprinine/brezentine nzn kaip pavadint medziaga. skistas palaikymas kudikeliui-greiciau jo isvis nera..tinkama nuo kokiu 6 menesiu pagal fakta.

BB comfort- 3 nesiojimo pozicijos. i save, nuo saves, ir i save "praskestom" kojytem-kas skaitosi ergoterapiskai patogi klubo sanario vystimosi poza. + sakyciau galima nesti ir ant nugaros , priziurint antrajam teveliui. (jei ergobaby galima kodel comforte negalima?!) Antialergine medziaga. rimti uzsegimai. paminsktintas uzpildas dalies kur sedi vaikelis. dirzu nureguliavimo mazgas ties jusu nugara...na ir aisku Babybjorn kokybe. tinka nuo 6kg (3-4menesiu)


tiesa del sanario displazijos, ar esate tikra kad ji issivyste? gal buvo kiek nuo gimimo, ir buvo paumejimas? jei rimtai as manau-jei yra polinkis i sita reikala, jis ir gulint ir sedint issivystis...jei nera,tai nesiojant po pora valandu i diena,nenutiks nieko baisaus. mes saviski nesiojom Synergy nuo 3 savaiciu iki 6menesiu-poto persedom i Comforta.jokiu displaziju neissivyste smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo looo: 13 gruodžio 2010 - 12:04
QUOTE(looo @ 2010 12 13, 12:57)
manduca yra lyg pigesne kopija ergobaby-



Displazija buna nuo pat gimimo

Jei yra displazija reikia riktis nežioklė kurioje vaikas bus kuo labiau praskestas tuo geriau. Nešiojom paprastą womar nešioklę (kurios niekam nerekomenduoju -nes svoris visas ant sprando eina nešiojančiam vaiką) dar sulankstydavau vystykla ant klynuko prilaikymo dedavau. esme kad kūdykis ne kabėtu o butu praskestas kaip varliukas. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo muminukas: 20 sausio 2011 - 09:26
Manau meitai vaiki ir mamai patogiausia, nera ten ipatingu gamykliniu siuliu nei primestu svetimu formu.
Ir galite siuti pacios, ar siap kokios nagingos mamos ar mociutes cia gali pagelbeti,

vaikjuostes sudetinga ristis, slingas kreivas reikalas, viskas istrizai ir ta vaikuti vistiek norisi viena ranka prilaikyti, o mei tai jis pats prispaustas prie krutines nera poreikio laikyti ir rankos abi laisvos jei reikia...
o paaugusi ir ant vieno klubo gali nesti ir ant nugaros...
Atsakyti
Mes naudojomes BabyBjorn Active. Tiko ir patiko . Nugara tikrai nepavargsta su ja.
Atsakyti
Mamučiukai, aš tokias ortopedines užmačiau g.gif , peržiūrėjau aprašymą, bet vistiek nesupratau, kaip ten vaikutis "laikosi" blush2.gif . Ar jis ten kur "pasodinamas", ar ant mamos klubo unsure.gif ? Ta nešynė gal tik mamytės stuburui skirta g.gif ?
Pakonsultuokit, kas turėjot biggrin.gif ...
http://www.ortopedij...x.php/lt/55598/
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Unregistered: 02 vasario 2011 - 17:34