Įkraunama...
Įkraunama...

IVF Merginos..

Tesiam temute smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juroszuvedra @ 2010 12 10, 22:20)
Nuostabu  wub.gif Sveikinu  4u.gif
Papildyta:
Mergaites,suprantu,kad  dar anksti labai dziaugtis,bet siandien 10 dpo kraujo tyrimo atsakymas- 80.91  ax.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif sveikinu thumbup.gif
Atsakyti
juruzuvedra nuosirdziausi sveikinimai 4u.gif wub.gif


as turiu klausima, siandien pirma diena kai leidausi citrotide 0,25 , toj vietoj kur leidausi vaistus aplinkui viskas paraudo, lyg bisky net patino...ar taip turi but?gal per greitai susileidau...kaip sunku kai pirmas kartas ir nieko nemoku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Tivita @ 2010 12 11, 00:58)
juruzuvedra nuosirdziausi sveikinimai 4u.gif  wub.gif
as turiu klausima, siandien pirma diena kai leidausi citrotide 0,25 , toj vietoj kur leidausi vaistus aplinkui viskas paraudo, lyg bisky net patino...ar taip turi but?gal per greitai susileidau...kaip sunku kai pirmas kartas ir nieko nemoku doh.gif

Nieko baisaus, kad paraudo. Man visuomet aplink parausdavo, net niežtėdavo. Po kurio laiko (keleto valandų) pranykdavo tiek raudonumas, tiek niežulys.
Atsakyti
QUOTE(žieminukė @ 2010 12 10, 23:14)
Nieko baisaus, kad paraudo. Man visuomet aplink parausdavo, net niežtėdavo. Po kurio laiko (keleto valandų) pranykdavo tiek raudonumas, tiek niežulys.

aciu tau uz atsakyma 4u.gif , nes buvau jau issigandus. man ir jau valanda po leidimo praejus , o dar paraude ir truputi niezti. ka as be jusu daryciau, stresuociau visa nakti ar viska gerai padariau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tivita @ 2010 12 10, 21:21)
aciu tau uz atsakyma 4u.gif , nes buvau jau issigandus. man ir jau valanda po leidimo praejus , o dar paraude ir truputi niezti. ka as be jusu daryciau, stresuociau visa nakti ar viska gerai padariau smile.gif


Viskas gerai..as kai pradejau leistis budavo tas pats,parausdavo tik kelioms minutems bet ZIAURIAI niezedavo,negaledavau kentet..bet po keliu valandeliu praeidavo taip kad maziau stersuok viskas oki smile.gif
Atsakyti
na va as siandien buvau kiausineliu isemime. iseme 52 kiausinelius doh.gif , del perdidelio aktyvumo apvaisintus kiausinelius saldys ir lauksim kol mano organizmas nusiramins tikiuosi kad jau kita menesiniu cikla galesim pagaliau isodinti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2010 12 11, 03:09)
na va as siandien buvau kiausineliu isemime. iseme 52 kiausinelius doh.gif , del perdidelio aktyvumo apvaisintus kiausinelius saldys ir lauksim kol mano organizmas nusiramins tikiuosi kad jau kita menesiniu cikla galesim pagaliau isodinti verysad.gif


Oho... Kazin ar ne rekordas g.gif Kaip bebutu, sveikinu su turtinga pradzia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(emiliuxas @ 2010 12 11, 04:09)
na va as siandien buvau kiausineliu isemime. iseme 52 kiausinelius doh.gif , del perdidelio aktyvumo apvaisintus kiausinelius saldys ir lauksim kol mano organizmas nusiramins tikiuosi kad jau kita menesiniu cikla galesim pagaliau isodinti verysad.gif


Sveikinu musu naujas nestuke.gif wub.gif thumbup.gif
O del 52 kiausineliu, tai blink.gif - cia turbut rekordas thumbup.gif Bet isivaizduoju kaip jauteisi toki kieki nesiodama blink.gif Linkiu laimingos pabaigos mirksiukas.gif
Atsakyti
juroszuvedra, sveikinu friends.gif
Atsakyti
WOW Emiliux,cia tai geras 52?? Dar neesu girdejus kad kas butu tiek tureje! Va cia tai Derlius thumbup.gif ,Gera pradzia puse darbo smile.gif Tikiuosi greitai viskas susitvarkys ir galesi paasiimti savo leliukus greiciau smile.gif
Atsakyti
Labas mergaites 4u.gif

Nedrasiai jungiuosi prie jusu ir pradesiu skaitinetis...
Startuosim kovo gale... Dar liko daug grazaus laiko, bet jau labai labai laukiam!!! wub.gif
Atsakyti