Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos, knygos, knygos... *44 Namučiai...


Belaukiant Kalėdų ir Senelio Šalčio...

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
Laba diena 4u.gif Sielos Sparnai, nauji namai nuostabūs wub.gif
Atsakyti
SS, dar kartą ačiū už temelę wub.gif

Knygų registro nebus, nes vistiek nėra laiko skaityti ir neskaitau laugh.gif kai skaitysiu, tada ir pasakysiu ką laugh.gif

Senosios temos Top Plep 5 laugh.gif
Ingėnas 70
aistuliaa 46
muminukas 42
Sielos Sparnai 39
Masako 38

Ingėnas neblogai išsiveržęs į pirmąją poziciją laugh.gif
O aš net ir neskaitydama ir atrodo neturėdama ką pasakyti II vietos niekam neužleidau laugh.gif

Einam visos mokytis lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos!

SS, dėkui už temą, nuotraukos pasakiškos wub.gif

QUOTE(aistuliaa @ 2010 12 12, 17:17)

Einam visos mokytis  lotuliukas.gif

cha cha. tingiu ir nenoriu.

Perskaičiau pusę „Altorių šešėly“, patinka. Tiesą sakėt, kad ne tokia ji jau prasta...
Atsakyti
Aš jaučiu, kad man jau stogas čiuožia nuo kompo, mokslų ir niekur neišėjimo į žmones kelintą dieną.
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 12 12, 17:25)
Aš jaučiu, kad man jau stogas čiuožia nuo kompo, mokslų ir niekur neišėjimo į žmones kelintą dieną.

Aš tai vakar išlindau, bet geriau jau būčiau nelindusi... aj... stogas man irgi važiuoja, šiaip pms kažkoks. Laikykis.
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 12 12, 17:17)
Ingėnas neblogai išsiveržęs į pirmąją poziciją laugh.gif


Belieka tik po lapais slėptis tongue.gif blush2.gif doh.gif
Na bet kadangi Doriforė retai tepasirodo, reikėjo kažkam palaikyti formą biggrin.gif

SS, ačiū už gražią labai žiemišką temą 4u.gif Registruojuosi joje su O. Henry "Išminčių dovanos" .

Ir šiandien neišlaikiusi nusipirkau "Karolinos Kalėdos". Manau, labai tiks prieš šventes smile.gif


Gegyte, "Altorius šešėlis" puiki, daugiau nei puiki knyga. O ne ne tokia jau ir prasta. Matyt teisingai kažkuri rašė, kad jei Mykolaitis- Putinas būtų buvęs ne lietuvis, labai gali būti, kad ši knyga būtų sulaukusi pasaulinės šlovės.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingėnas: 12 gruodžio 2010 - 17:29
Registruojuosi su "Pomirtinis gyvenimas" ir joje atrasta didele naujiena.Pasirodo,Petras Cvirka-latvių rašytojas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingėnas @ 2010 12 12, 17:26)


Gegyte, "Altorius šešėlis" puiki, daugiau nei puiki knyga. O ne ne tokia jau ir prasta. Matyt teisingai kažkuri rašė, kad jei Mykolaitis- Putinas būtų buvęs ne lietuvis, labai gali būti, kad ši knyga būtų sulaukusi pasaulinės šlovės.

Gera ji, įdomių minčių yra.

jetus, kaip prisiverst išlįst... taip reikia nulėkt iki bankomato, o lovoj taip šilta... wub.gif
Atsakyti
Registras su "Silva rerum" ir krūva konspektų laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2010 12 12, 17:25)
Aš jaučiu, kad man jau stogas čiuožia nuo kompo, mokslų ir niekur neišėjimo į žmones kelintą dieną.

QUOTE(Gegytė @ 2010 12 12, 17:26)
Aš tai vakar išlindau, bet geriau jau būčiau nelindusi... aj... stogas man irgi važiuoja, šiaip pms kažkoks. Laikykis.

QUOTE(Tibė @ 2010 12 12, 17:39)
Registras su "Silva rerum" ir krūva konspektų laugh.gif

tokis gyvenimas studento biggrin.gif aš kaip penktadienį grįžau iš egzamino, taip ir niekur neišėjau- išeisiu tik rytoj vėl į egzaminą 4u.gif lotuliukas.gif

Ingėnai, sergam dažnokai- nes mano organizmas nusilpęs, man kimba, dar dukrytė parneša iš darželio, taip visi ir sergam- gerai būtų paeiliui, ale jeigu visi kartu, kaip buvo prieš 2 sav doh.gif eina sau doh.gif
Atsakyti
laba biggrin.gif
užsikuitusi tarp knygų ir aš atėjau čia trumpam pasižvalgyti biggrin.gif

ačiū SS už labai gražią temą thumbup.gif

registruojuosi su knyga apie Maiklą Džeksoną (lėtai kažko skaitosi) ir Gyvulių ūkiu.
Nors imsiu dabar (na, ne dabar, bet po keleto dienų) kitą knygą, nes būtina ją kuo greičiau perskaityt rolleyes.gif

einu tęstis knygų galiojimo laiko.

QUOTE(Skaitanti @ 2010 12 12, 17:05)
Man tai tos knygos aprašymas labai primena S. Kingo romaną „Maratonas“. Tema sakyčiau tokia gal ir panaši: tėvams garbė, kai jų vaikai dalyvauja maratone. Jis ilgas ir fiziškai sekinantis, o visą šalis stebi įvykius per televiziją. Tiksliai neprisimenu, bet lygtai jie negauna jokio laimėjimo, tik garbę. Ir sąlygos, beje, šiurpokos, su tais maratono dalyviais ten ne kaip baigiasi..., vienu žodžiu pagal Kingą. Labai gera knyga, skaičiau nekvėpuodama, dabar atsimenu.
Beje, ten tas romanas stipriai alegorinis, ne šiaip sau Kingas ten tuos vaikus į maratoną varė...

užsinorėjau bigsmile.gif
Atsakyti