Įkraunama...
Įkraunama...

Programos etiketėms, parašams ir kt.

Sveikutės, esu naujoke tiek internete tiek prie kompiuterio blush2.gif ,norėčiau turėti ir mokėti padaryti gražių fotonuotraukyčių ir dar daug ko blush2.gif blush2.gif

gal kas padėtų blush2.gif g.gif
Labai dėkoju wub.gif
Atsakyti
Na, tai tam reikia fotoaparato (kaip minimum). cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Marta 2 @ 2006 12 14, 21:56)
Sveikutės, esu naujoke tiek internete tiek prie kompiuterio blush2.gif ,norėčiau turėti ir mokėti padaryti gražių fotonuotraukyčių ir dar daug ko blush2.gif  blush2.gif

gal kas padėtų  blush2.gif  g.gif
Labai dėkoju wub.gif

Ko konkreciai nori?Jai remeliu tai reik fotosopo programos tongue.gif O jai kazko kito tada nezinau g.gif Jai reik fotosopo programos parasyk man i az atsiusiu nuoroda,nes cia daznai neuzeinu taip,kad galiu ir nepamatyt.O jai kazkokios kitokios programos tada ne pas mane blush2.gif
Atsakyti
geras tinklapis yra ulead.com, programa vadinasi ulead photo express. ten galima daug ka padaryti ir palyginus nesunkai.
Atsakyti
QUOTE(Gada @ 2006 12 18, 22:53)
geras tinklapis yra ulead.com, programa vadinasi ulead photo express. ten galima daug ka padaryti ir palyginus nesunkai.

gal galetum kazkaip atsiusti sita programa? Paleidau siust per emule, bet ziuriu ko tai nesisiuncia g.gif
Atsakyti
pabandyk siusti is ulead.com, bet pirma reikia prisiregistruoti. ten galima ir foto apdirbti ir kalendooriu pasidaryti.
jei ka, visada pasiruosus smile.gif
Atsakyti
uj yra nemazai programyciu pgotoshopas, picasa2, photos editor magig (ciki programyte) tik 30 dienu versija, taip gaila, kad man ji pasibaige verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Gada @ 2006 12 18, 23:53)
geras tinklapis yra ulead.com, programa vadinasi ulead photo express. ten galima daug ka padaryti ir palyginus nesunkai.

Taip si programa labai gera ir visokiu dalyku galim su nuotraukom daryti thumbup.gif bet ji tik bandomoji verysad.gif gal kas moka ja padaryt kad veiktu visa laik g.gif
Atsakyti
QUOTE(Marta 2 @ 2006 12 14, 20:56)
Sveikutės, esu naujoke tiek internete tiek prie kompiuterio blush2.gif

Pažiūrėjęs į užsiregistravimo SM datą, tai nelabai jūs ir naujokė, jau 2 metai kaip prie kompo bigsmile.gif
Atsakyti
o kokia programa reikėtų naudotis, kad padaryti, kad nuotraukytės keistusi viena po kitos g.gif
Atsakyti
QUOTE(renatukasss @ 2007 10 27, 23:39)
o kokia programa reikėtų naudotis, kad padaryti, kad nuotraukytės keistusi viena po kitos g.gif

naudoji šita ACDSee_Pro_2_v2.0.219 pasijungi slaid show thumbup.gif

dauguma foto žiurėjimo programų turi šia funkcija kad ir tapati windausinė
windows picture and fax viewer
Atsakyti
QUOTE(ycikas555 @ 2007 10 27, 23:58)
naudoji šita        ACDSee_Pro_2_v2.0.219      pasijungi slaid show  thumbup.gif

dauguma foto žiurėjimo programų turi šia funkcija kad ir tapati  windausinė
                  windows picture and fax viewer

O iš kur galima parsisiųsti?
Atsakyti