Įkraunama...
Įkraunama...

Dovanų idėjos- V tema

Sveiki. Noreciau gauti patarimu ka padovanoti vyrui Kaledu proga. Jis yra uzsinietis, jam 35metai, finansiniu atzvilgiu tai zmogus turintis viska ko jam reikia. Dovana ketinu siusti pastu, o dovanai galeciau skirti iki 400LT.
Noriu as ji nustebinti, na zinoma,net neabejoju kad jis nustebs vien tik pamates siuntini,adresuota jam,nuo manes, bet nenoriu kad labai nusiviltu pamates kas siuntinio viduje :-) Todel kazkokiu tai niekuciu nenoriu siusti. Prie dovanos dar zadu prideti laiska ir atvirute. Bet vat pagrindinis galvos skausmas - Kokia dovana??? gal kas turit kokiu originaliu minciu ?
Dekoju! 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(qazzaq @ 2010 12 08, 16:48)
Sveiki. Noreciau gauti patarimu ka padovanoti vyrui Kaledu proga. Jis yra uzsinietis, jam 35metai, finansiniu atzvilgiu tai zmogus turintis viska ko jam reikia. Dovana ketinu siusti pastu, o dovanai galeciau skirti iki 400LT.
Noriu as ji nustebinti, na zinoma,net neabejoju kad jis nustebs vien tik pamates siuntini,adresuota jam,nuo manes, bet nenoriu kad labai nusiviltu pamates kas siuntinio viduje :-) Todel kazkokiu tai niekuciu nenoriu siusti. Prie dovanos dar zadu prideti laiska ir atvirute. Bet vat pagrindinis galvos skausmas - Kokia dovana??? gal kas turit kokiu originaliu minciu ?
Dekoju!  4u.gif


gaal koki parkeri ? g.gif uz tokia kaina itariu prabangus visai iseitu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(mandarinine.antis @ 2010 12 09, 09:19)
gaal koki parkeri ?  g.gif  uz tokia kaina itariu prabangus visai iseitu  rolleyes.gif


Hmm... as irgi apie tai buvau pagalvojus. O kaip jums dar tokia dovanele? Ideciau i grazia dezute Chalata, tikro lietuvisko medaus, puoduka, gardzios arbatos, ir saldainiu is Lietuvos:) (kad nebutu salta ziema) ,beto jis turi 2 sunis,kuriuos labai myli, tai galvoju gal ir suniukams tuo paciu ideti simboline dovanele, tarkim kokius 2 vitamininius kaulus. Manyciau net nesitiketu kad ne tik apie ji pagalvojau, bet ir apie jo sunis.
:-) Kaip jums tokia ideja? neatrodo labai kvaila?

Atsakyti
QUOTE(qazzaq @ 2010 12 09, 15:03)
galvoju gal ir suniukams tuo paciu ideti simboline dovanele, tarkim kokius 2 vitamininius kaulus.

Nesupykit, bet man tai atrodo nebrandu. Ir tas chalato - puodelio- saldainių - etc. rinkinys... mastau.gif Juk tai kasdieniniai, vartojamieji daiktai. Suma, kurią ruošiatės skirti dovanai, nėra labai maža, tad siūlau dar gerai pamąstyti. Juolab, kaip suprantu, tam žmogui nesate abejinga rolleyes.gif
Atsakyti
Mūsų kompanijoje geriausias ir visu megstamiausias žaidimas yra „Klausimas-atsakymas“ 4u.gif . Idėja maždaug tokia - iš anksto paruošiami dviejų tipų lapeliai. Jie turėtų skirtis forma arba iš kitos pusės būti skirtingai. Vieno tipo lapeliuose surašomi įvairūs kompromituojantys klausimai, pvz. „Ar dažnai miegate vienas?“, „Ar būnate neištikimas?“, „Ar mėgstate vaikščioti nuogas?“ ir pan. Ant kito tipo lapelių surašomi universalūs atsakymai, pvz. „Nejaugi aš taip atrodau“, „Tik po sunkios darbo dienos“, „Rizikuoti yra tauru“ ir pan. Žaidimo metu vienas žaidėjas traukia klausimą ir neperskaitęs jo nurodo asmenį, kuris ištrauks atsakymą. Taip kuriami juokingi ir intymūs dialogai.
Kadangi savo korteles dariau pati (yra pirktiniu, bet man labia nepatiko, klausymai kazkokie levi) ir niekas is draugu daugiau neturi, tai nusprendziau padovanoti draugams kiekvienam komplekta tokiu korteliu, kad galetu zaisti ir kitose kompanijose, be manes ax.gif Zinau, kad tikrai draugams patiks tokia dovanele wub.gif ir dar vaikams atskirai padarysiu... su vaikiskais klausimukais bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Tepaluota @ 2010 12 10, 15:48)
Nesupykit, bet man tai atrodo nebrandu. Ir tas chalato - puodelio- saldainių - etc. rinkinys... mastau.gif Juk tai kasdieniniai, vartojamieji daiktai. Suma, kurią ruošiatės skirti dovanai, nėra labai maža, tad siūlau dar gerai pamąstyti. Juolab, kaip suprantu, tam žmogui nesate abejinga  rolleyes.gif


nepasakyciau, kad nebrandu, bet is esme pritariu sitai nuomonei rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(qazzaq @ 2010 12 09, 15:03)
Hmm... as irgi apie tai buvau pagalvojus. O kaip jums dar tokia dovanele? Ideciau i grazia dezute Chalata, tikro lietuvisko medaus, puoduka, gardzios arbatos, ir saldainiu is Lietuvos:) (kad nebutu salta ziema) ,beto jis turi 2 sunis,kuriuos labai myli, tai galvoju gal ir suniukams tuo paciu ideti simboline dovanele, tarkim kokius 2 vitamininius kaulus. Manyciau net nesitiketu kad ne tik apie ji pagalvojau, bet ir apie jo sunis.
:-) Kaip jums tokia ideja? neatrodo labai kvaila?

Man atrodo liuks būtų be chalato, jau geriau pirštinės ir šalikas tada, nes tikrai žinau, jog daugelis vyrų nemėgsta chalatų, juos tiesiog gražiai pasideda. Turėti omeny, kad medus turėtų būti nedūžtančioje taroje, gal mediniame indely ar pan. Puoduko irgi nedėčiau, labai nuvalkiota, be to gali ir sudužti, arbatos/kavos saldumynų rinkinys thumbup.gif O šuniukams tikrai nereikia blush2.gif , ne visada pataikyti galit, ką jie mėgsta.
O šiaip visada solidžiai atrodo parkeris ar biuro reikmuo (jei žmogus dirba darbą, kuriame gali tai panaudoti).


QUOTE(Pyvėsa @ 2010 12 10, 15:46)
Mūsų kompanijoje geriausias ir visu megstamiausias žaidimas yra „Klausimas-atsakymas“ 4u.gif . <...> Zinau, kad tikrai draugams patiks tokia dovanele  wub.gif ir dar vaikams atskirai padarysiu... su vaikiskais klausimukais  bigsmile.gif

Šauni idėja, gal turit foto, kaip atrodo tos kortelės? bigsmile.gif
Atsakyti
Hmmm... wisai jau man susisuko galwele, ka dovanoti doh.gif unsure.gif Butu jis Lietuvoj tai surengciau kokia pramoga...o dabar nei sis nei tas, nei ka idomaus, nei ka wertingo nusiust eis nei ka... Plius dar siuntimo islaidos apie 200lt kainuos. Na bet cia ne esme. Dabar swarbiausia sugalwoti ka padowanoti kad nebutu labai nuwalkiota, banalu ir iprasta gauti per kaledas... Na taip sis zmogus man patinka, nors ir gerai jo nepazystu.. blush2.gif
Hmmm..tai gal istikro padowanoti prabangu parkeri(jis turi sawo wersla, tai gal panaudos) ir prie jo dar priedo gardziu skanestu(nes kaip supratau puodukas, chalatas - atmesta smile.gif)... g.gif
Gal kas dar kitokiu minciu turit? nes jau siandiena kaip ir ruosiuosi lekt i trasa kanors pirkt smile.gif siuntimas ilgai uztruks, tai reikia paskubet:)
Atsakyti
QUOTE(qazzaq @ 2010 12 11, 04:05)
Hmmm... wisai jau man susisuko galwele, ka dovanoti doh.gif  unsure.gif Butu jis Lietuvoj tai surengciau kokia pramoga...o dabar nei sis nei tas, nei ka idomaus, nei ka wertingo nusiust eis nei ka... Plius dar siuntimo islaidos apie 200lt kainuos. Na bet cia ne esme. Dabar swarbiausia sugalwoti ka padowanoti kad nebutu labai nuwalkiota, banalu ir iprasta gauti per kaledas... Na taip sis zmogus man patinka, nors ir gerai jo nepazystu..  blush2.gif
Hmmm..tai gal istikro padowanoti prabangu parkeri(jis turi sawo wersla, tai gal panaudos) ir prie jo dar priedo gardziu skanestu(nes  kaip supratau puodukas, chalatas - atmesta smile.gif)... g.gif
Gal kas dar kitokiu minciu turit? nes jau siandiena kaip ir ruosiuosi lekt i trasa kanors pirkt smile.gif siuntimas ilgai uztruks, tai reikia paskubet:)

manau geras kokybiskas parkeris butu gera dovana, galima ant jo kazka ir isgraviruoti. moteriai gal smagiau gauti daug smulkmeneliu, o vyrai ne visi tai vertina ax.gif
Atsakyti
QUOTE(suomė @ 2010 12 11, 08:59)
manau geras kokybiskas parkeris butu gera dovana, galima ant jo kazka ir isgraviruoti. moteriai gal smagiau gauti daug smulkmeneliu, o vyrai ne visi tai vertina  ax.gif




Pfff... Puse miesto siandien aplanksciau, brendant per pusnynus, ir pustant sniega man tiesiai i weida,nes kazkaip retas daiktas tie prabangus parkeriai biggrin.gif ohmy.gif Hmm... galu gale nupirkau . Parkeriu rinkini - plunksnakoti ir tusinuka. Uz tai paklojau 360 ohmy.gif Kaip uz parkeriu rinkini wisai nepigiai biggrin.gifD
Atsakyti
ka padovanoti MB kai jis yra kitoje salyje o as vaziuosiu pas ji per sventes... :/ islaidauti negaliu
Atsakyti
O aš manau užtektų kažkokios dovanos, tarkime kaip jūsų nuotraukos ar kalendoriaus. Ir pigu ir įsimintina ir gražu.
Atsakyti