Įkraunama...
Įkraunama...

Šaulys

Aš ir noriu sužinoti moterų nuomonę, kurių vyrai - Šauliai.
Pagal aprašymą, tai jie baisiai netvarkingi, maniškis atitinka - reikia vis priminti, kad nepamirštų nusiprausti, pasikvėpinti ir tt. O jau kai ateina laikas tvarkyti kambarius, arba ką nors paremontuoti, tai atrodo - pasaulio pabaiga. Jei taip yra, kokios priemonės padeda?
Dar viena blogybė- užpyksta kaip degtukas ir pradeda rėkti, o mane tai baisiai nervuoja. Tai aš sugalvojau tokią sutartį, jei ant manęs parėksi, tai turėsi tuoj pat padaryti 20 pritūpimų, jei nepadarysi, visą savaitę kasdien plausi grindis. Ir ką, pasirašė! Jau kokius 4 kartus pritūpinėjo. clap.gif
Nu aišku, ir gerų sąvybių prilaiko krūvą, bet man dabar aktualiau šitos...
Atsakyti
Linka, mano šaulys visai kitoks.........
Praustis gali vakare ,ryte ,per pietus. rolleyes.gif
Dėl tvarkos -abu mes šauliai ir ,tiesa ,nesam pedantai rolleyes.gif
Butą remontuoja pats,nes meistrai tikriausiai neįtiktų.Tai jam patinka. rolleyes.gif
Visai nerėkia,atvirkščiai,jei kas nors ne taip ,nutyla ir mane nervina. rolleyes.gif
Maniškis labai konkretus ,su juo nelabai pasvaigsi smile.gif

Bet mano draugės vyras šaulys tai toks ,kokį tu aprašei:namuose nieko nedaro,neplauti indai jo netrikdo,kalba ir ginčijasi neužsičiaupdamas,be to ,dėl kelionių paaukotų viską.
Atsakyti
Na maniskis irgi saulys..prasutis varyti niekada nereikia.....kvepintis megsta dazniau,kai i kirpykla eina smile.gif

O del tvarkos, na pastumeti reikia, bet ne visada.....

Bet ka galiu pasakyti, tiesiog zmogus pasiryzes padeti visiem....geros dusios labai.... wink.gif
Atsakyti
Mano ex buvo saulys. Geras buvo zmogutis, bet bevalis. Kas liecia vyriskus darbus namie, tai problemos nebudavo - pazirzdavau dienele kita ir padarydavo. Nebuvau tik as namu seimininke - valgi gaminom ir namus tvarkem abu kartu pakaitom, kas laiko turedavom. Taciau kazkaip per daug pasidave draugu ir kolegu itakai, per daznai isgerinedavo, per naktis nepareidavo ir neistikimas buvo. Per gerimus darba prarado. Nesijauciau salia jo saugi, kad galeciau vaikus gimdyti.
Atsakyti
QUOTE (LINCE @ 2004 06 03, 15:25)


Bet mano draugės vyras šaulys tai toks ,kokį tu aprašei:namuose nieko nedaro,neplauti indai jo netrikdo,kalba ir ginčijasi neužsičiaupdamas,be to ,dėl kelionių paaukotų viską.

ash shaule - sakycheu tokia lygiai kaip aprashyta biggrin.gif

xixixiii
nu neplauti tie indai - o tai ne dzin nu. yra idomesniu ir skubesniu reikalu gyvenime tongue.gif
Atsakyti
Mano vyras Saulys. Netvarka jo nevarzo, indai gali kupetomis stoveti, vyriski darbai "atliekami, dazniausiai, kompiuterio pagalba... Kompiuteris didziausias draugas. Bambeti ir burnotis nera megejas, bet va jo tylejimas veda is proto. Jei kas nepatinka - susiraukia ir tyli. Pasiduoda itaigai be problemu, tad bet kas gali juo manipuliuoti. Ypac pasiduoda ir klauso savo mociutes. O kaip ji man igriso... Siaip galva ant peciu turi, kartais ja ir pasinaudoja, kai noras uzeina ir as uzriaumoju. biggrin.gif wink.gif
Atsakyti
Aha, visai pamiršau apie kitų žmonių įtaką, tikrai visi norintys gali įpiršti savo nuomonę.
O dėl švaros, tai turbūt reikės kaltinti uošvienę, kad nesugebėjo dar vaiko prie tvarkos pripratinti unsure.gif
Bet vis tik man asmeniškai Šaulys geriau nei Dvyniai (anksčiau pažinojau tokį vieną), atsakomybės daugiau, ne taip nuplaukioja. Kaip sakoma, mylomo žmogaus ir kojinės mažiau smirda rolleyes.gif
Atsakyti
As pati saule ,o visi draugai ,kol susiradau savaji taip pat buvo sauliai,taigi tai vienintelis vyru porusis ,kuri pazistu biggrin.gif Geri jie labai..........
Atsakyti
Vyrai-sauliai labai pasiduoda draugu ir giminaiciu itakai. Labai megsta laisve, ir jiem labai sunku apsispresti del vedybu. Po kiek laiko jus susituokete su savo sauliais? wink.gif
Atsakyti
AS SU SAVO SAULIU SUSITUOKIAU PO 2.5 METU DRAUGYSTES.BE TO ,PIRMAS PUSMETIS BUVO TIKRAS NEPRIKLAUSOMYBES DEMONSTRAVIMAS IS MUSIU ABIEJU PUSES( GI ABU VIENODI rolleyes.gif ).
Mano saulys netipiskas tuo ,kad yra namiseda ir draugai jo gyvenime nera pagrindinis dalykas,be to ,siaubingai uzsispyres maksimalistas.as atvirksciai -namuose dustu.Taip pat pastebejau ,kad labai panasiai reaguojam i kokia nors situacija ir ,jei uzispiriam tai abu is karto ir del to paties dalyko.Taigi nelengvai sprendziam konfliktus,nes ne vienam ambicijos neleidzia nusileis pirmam. laugh.gif
Atsakyti
QUOTE (Libra @ 2004 06 04, 12:14)
Vyrai-sauliai labai pasiduoda draugu ir giminaiciu itakai. Labai megsta laisve, ir jiem labai sunku apsispresti del vedybu. Po kiek laiko jus susituokete su savo sauliais? wink.gif

Nu maniskis taip labai greitai apsisprende del vedybu ir dar mane itikino ( as nenorejau anksti teketi). Tik 18 metu sukako ir po keliu menesiu pasipirso. Labai norejo vestuves kiek imanoma anksciau iskelti, bet as nusiderejau keliais menesiais veliau laugh.gif
Po musu skyrybu irgi ilgai vienas nelakste, po meteliu kazkur vel vede, bet ta karta jau is reikalo 2.gif
Atsakyti
Susidomejau sia tema, nes mano vyras irgi saulys.....Ir zinot kokia isvada padariau-kad visai ne jo zodiako zenkle esme.....sad.gif....Taip, ir maniski reikia stumt, ir darbus po savaites zirzimo atbula ranka padaro, ir tos nepriklausomybes neduok dieve kaip reikalauja..... smile.gif Bet paziurejus i savo draugiu, kolegiu vyrus,nepriklausomai nuo ju zodiako zeklo, matau ir girdiu panasias bedas.....
Atsakyti