Įkraunama...
Įkraunama...

Noriu į Kanadą

Sveikos gyvos,

Nusivyliau gyvenimu Lietuvoje. Prisiskaitau apie imigraciją į kitas šalis ir man patraukliausiai atrodo Kanada. Gal dar kas nors tokių minčių turite, o gal jau kas nors pradėję šį procesą? Būtų smagu susipažinti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Na, jei aš kada nusivilsiu gyvenimu Lietuvoje, tai tikrai dumsiu į Kanadą. Nieko sudėtingo: tereikia surinkt treikiamą taškų skaičių mirksiukas.gif O surinkt nesunku, jei turi paklausią gerą specialybę, esi ištekėjus, turi nekilnojamo turto Lietuvoje, moki angliškai ir prancūziškai(didelis pliusas), l. gerai jei turi kokių giminių toje šalyje...
Atsakyti
QUOTE(sparow @ 2006 02 08, 12:43)
Na, jei aš kada nusivilsiu gyvenimu Lietuvoje, tai tikrai dumsiu į Kanadą. Nieko sudėtingo: tereikia surinkt treikiamą taškų skaičių  mirksiukas.gif O surinkt nesunku, jei turi paklausią gerą specialybę, esi ištekėjus, turi nekilnojamo turto Lietuvoje, moki angliškai ir prancūziškai(didelis pliusas), l. gerai jei turi kokių giminių toje šalyje...


Su visom sąlygom esu susipažinusi, turiu didelį norą važiuoti. Juolab, kad visada galima sugrįžti . Jei galėčiau išsivežti artimiausius giminaičius ir draugus - net menkiausia abejonė nesukirbėtų blush2.gif

Va jei dar bendraminčių surasti pavyktų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ginija @ 2006 02 08, 12:48)
Jei galėčiau išsivežti artimiausius giminaičius ir draugus - net menkiausia abejonė nesukirbėtų  blush2.gif



O čia tai jau sudėtingesnis dalykas. Dėl draugų, giminių ir traukos namo parlėkiau namo, nors 8 metus buvau pragyvenus svetur. Nors ten ir mokslus baigiau ir turėjau gerai apmokamą darbą pagal specialybę wink.gif Na, bet visi žmonės skirtingi. Vieniems tėvynė ten, kur gerai. O man pasirodo gerai ten, kur tėvynė bigsmile.gif
Šiaip aišku, pabandyt reikia, jei tik yra noras. Niekad nežinai, kur ir kas tau skirta. be to visada gali grįžt į pradinį tašką mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sparow @ 2006 02 08, 12:59)
O čia tai jau sudėtingesnis dalykas. Dėl draugų, giminių ir traukos namo parlėkiau namo, nors 8 metus buvau pragyvenus svetur. Nors ten ir mokslus baigiau ir turėjau gerai apmokamą darbą pagal specialybę wink.gif Na, bet visi žmonės skirtingi. Vieniems tėvynė ten, kur gerai. O man pasirodo gerai ten, kur tėvynė bigsmile.gif
Šiaip aišku, pabandyt reikia, jei tik yra noras. Niekad nežinai, kur ir kas tau skirta. be to visada gali grįžt į pradinį tašką mirksiukas.gif

Aš bandau dėlioti pliusiukus ir minusiukus:

Išvažiavimo pliusai:
1. Galimybė gerai išmokti kalbą
2. Užsidirbti pinigėlių
3. Gyventi taip, kaip negyveni Lietuvoje
4. Keliauti (deja, čia gyvennat prabanga. Bent jau man)
5. Siekti daugiau - studijuoti, tobulintis.

Minusai:
1. draugų ir artimųjų ilgesys
2. Nostalgija gimtiems kraštams
3. Trumpos viešnagės
4. Prisirišimas


Lietuvoje turiu darbą. Įstaigos pavadinimas visai neprastai skamba, tačiau atlyginimai - nedideli verysad.gif . Nors darbo pobūdis man visai patinka, dažnos komandiruotės į užsienį, bet atlyginimo pakėlimai - retas reiškinys.

Būsto neturiu. Bijau įsipareigoti bankui iki gyvenimo galo. Gerai kol jauna ir sveika. Bet jeigu man arba mano draugui kas nors nutiktų - prapuolus. Turtingų tėvų, kurie mums galėtų paremti neturim.

Taigi, ir vienaip, ir kitaip dėlioju pliusiukus. Nutariau - noriu. Reikia.
Kanada toli, bet kiek girdėjau, ten labai palankiai žiūri į atvykėlius. Europoje prasimušti sunku, angliakalbėse šalyse imigrantų jau ir perteklius. Kanada patraukliausias variantas ax.gif

Atsakyti
O tu galvoji sakykim kanadoje dirbt pagal specialybę ar tiesiog tai, kas papuola? Ar tave tai tenkintų?
Už ką žadi įsigyti gyvenamą plotą ten? Turėsi imti paskolą iš banko, kaip ir imtum čia ir mokėsi 20-30 metų ar daugiau. Priklausys nuo uždarbio. Žodžiu, šiuo klausimu jokio skirtumo nematau. Jei norėsi gyvent ten normalų gyvenimą, turėsi lygiai taip pat skaičiuot ir pertekliaus tikrai nepajusi( nebent važiuot su mintim susitaupyt ir grįžt.Čia jau vėl kita istorija).
O mokintis ten tikrai lengviau, nei pas mus.
Dar vienas dalykas: kad ir kokia liberali visuomenė, visada ten jausies svetimas, kitoks. Bet šiaip, pabandyt visada verta. Bent jau pamatai, kad gerai visur, kur mūsų nėra biggrin.gif
P.S nekreipk labai dėmesio į mano postringavimus. Man ta emigracija taip atsibodo, jog iš Lietuvos nebent surištą išvežtų. Bet jei veš, tai prašysiuos į Kanadą bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sparow @ 2006 02 09, 10:00)
O tu galvoji sakykim kanadoje dirbt pagal specialybę ar tiesiog tai, kas papuola? Ar tave tai tenkintų?
Už ką žadi įsigyti gyvenamą plotą ten? Turėsi imti paskolą iš banko, kaip ir imtum čia ir mokėsi 20-30 metų ar daugiau. Priklausys nuo uždarbio. Žodžiu, šiuo klausimu jokio skirtumo nematau. Jei norėsi gyvent ten normalų gyvenimą, turėsi lygiai taip pat skaičiuot ir pertekliaus tikrai nepajusi( nebent važiuot su mintim susitaupyt ir grįžt.Čia jau vėl kita istorija).
O mokintis ten tikrai lengviau, nei pas mus.
Dar vienas dalykas: kad ir kokia liberali visuomenė, visada ten jausies svetimas, kitoks. Bet šiaip, pabandyt visada verta. Bent jau pamatai, kad gerai visur, kur mūsų nėra biggrin.gif
P.S nekreipk labai dėmesio į mano postringavimus. Man ta emigracija taip atsibodo, jog iš Lietuvos nebent surištą išvežtų. Bet jei veš, tai prašysiuos į Kanadą bigsmile.gif


Ačiū už nuomonę.
Vakar su klasioku šitais pačiais klausimais diskutavome ir jis lygiai tą patį sako kaip ir tu. Aš žinau, kad niekur pinigais nelyja, kad visur sunku įsitvirtinti ir norint turėti daugiau reikia gerokai pasistengti. Bet bandyti reikia, o ne laukti sudėjus rankas ir tikėtis, kad išloši, tavim pasirūpins ar tiesiog šiaip pasiseks.
O dirbti ir aš, ir draugas norime tik kvalifikuotą darbą (pagal specialybes).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ginija: 09 vasario 2006 - 10:20
mes ruosiames i Kanada.balus surenkam,tik turiu islaikyt IELTS,ir tik tada paduosiu prasyma.
Atsakyti
QUOTE(Alabama @ 2006 02 09, 20:25)
mes ruosiames i Kanada.balus surenkam,tik turiu islaikyt IELTS,ir tik tada paduosiu prasyma.


Malonu būtų susipažinti thumbup.gif
Mes irgi panašioj stadijoj kol kas.
Atsakyti
O radau bendraminciu ir as bigsmile.gif . Mes blaskomes po UK. Nu man nostalgijos nera LT, bet noreciau kad mano tevelis ir mama butu salia. Seip manes netenkina UK, as visada svajojau apie Kanada. O mano vyras sako kad tada tektu vel viska is pradziu. Tai ir sedziu kolkas rankas sudejus. Bet visdelto jeigu pavyktu man ji ikalbeti, kur galeciau ieskoti informacijos apie imigracija i Kanada? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(betite @ 2006 02 10, 09:02)
O radau bendraminciu ir as  bigsmile.gif . Mes blaskomes po UK. Nu man nostalgijos nera LT, bet noreciau kad mano tevelis ir mama butu salia. Seip manes netenkina UK, as visada svajojau apie Kanada. O mano vyras sako kad tada tektu vel viska is pradziu. Tai ir sedziu kolkas rankas sudejus. Bet visdelto jeigu pavyktu man ji ikalbeti, kur galeciau ieskoti informacijos apie imigracija i Kanada? ax.gif

thumbup.gif Mūsų gretos didėja... Gal kartu visos viena kitais drąsos ir ryžto įkvėpsim ir išvažiuosim?
Pradžia nuo čia: Canada’s official source of immigration and citizenship information

O man dar labai patinka šitas forumas: Imigracija į Kanadą

Ir da vienas puslapiukas: Svetainė skirta išvykusiems ir besiruošiantiems į Kanadą ir besidomintiems gyvenimu šioje šalyje. Didžioji dalis
Atsakyti
Na, na merginos nuo kalbu prie darbu thumbup.gif . Kol ruosiates IELTS egzui ir zubrinat anglu kalba, nepatingekit pasidaryt notarizuotus dokumentu vertimus. Nereiks laiko paskui gaisht kai jau turesit IELTS rezultatus ir pildysit formas.
Atsakyti