Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvinis apatinis trikotažas

Sveikutės.
Norečiau jūsų paklausti apie vestuvinį apatinį trikotažą. Mano vestuvės bus vasarą, tad suknelė bus be jokių petnešelių, ir man labai idomu kokią liemenelę dėtis, o gal ji nebūtina?
Gal ir kvailas klausimas, bet tikrai nežinau blush2.gif
Na,pasidalinkit savo patarimais
Atsakyti
Sveika,

labai gera tema, as irgi ne karta esu pagalvojusi, koki apatini trikotaza reikes pasirinkti tai ypatingai dienai ir tikriausiai ne tik... blush2.gif
Del liemeneles po vestuvine suknele, tai manau kad jos nelabai reikia. Mano suknele bus su siaurutem petneselem, bet vis tiek liemenele man ten niekaip nesiziuretu. Pavyzdziui, mano krutine nera labai didele arba bent jau mazesne nei ta, kuriai skirta suknele, todel man is vidaus prie sukneles prisius tokius "kauselius", tai krutine atrodys labai graziai ir be liemeneles smile.gif

O apskritai, koki apatini trikotaza jus vilksites po suknele... kazka naujo ir prabangaus...? ax.gif
Atsakyti
Jop, labai gera tema. Tik as dar nieko negaliu pasisakyti, nes sukneles dar neturiu ir nezinau kaip ten buna su tuo apatiniais rubeliais. Noretusi kazko ypatingo, bet manau liemeneles neprireks, na nebent korseta detis su prisegamom kojinem blush2.gif maniskiui laabai patiktu tongue.gif
Atsakyti
kazka ypatingo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(LABUSKA @ 2006 02 08, 14:56)
Sveikutės.
Norečiau jūsų paklausti apie vestuvinį apatinį trikotažą. Mano vestuvės bus vasarą, tad suknelė bus be jokių petnešelių, ir man labai idomu kokią liemenelę dėtis, o gal ji nebūtina?
Gal ir kvailas klausimas, bet tikrai nežinau blush2.gif
Na,pasidalinkit savo patarimais


sveika
nius pvz ash nesidejau liemeneles, nes suknele be sleikuciu buvo, be to ten yra visokie pakietinimai ir prilaikymai tai tikrai liemenukas nereiklingas, be to iskepus buciau nes ir taip karsta buvo. taigis visi mano apatiniai buvo kelnaites ir kojines priklijuojamos blush2.gif
geriausia jei nori gali isigyti grazius apatinius pirmai nakciai blush2.gif manau vyrui tikrai patiks wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
tikrai gera tema thumbup.gif
o ka daryti jei krutine didoka? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(tindi @ 2006 02 08, 18:07)
tikrai gera tema thumbup.gif
o ka daryti jei krutine didoka? blush2.gif

tindi na zinok ten viska suvercia sudeda ir t,t, sakau sukneles gi buan ten su visokiais pakietinimais ir t,t.
Atsakyti
QUOTE(LABUSKA @ 2006 02 08, 14:56)
Sveikutės.
Norečiau jūsų paklausti apie vestuvinį apatinį trikotažą. Mano vestuvės bus vasarą, tad suknelė bus be jokių petnešelių, ir man labai idomu kokią liemenelę dėtis, o gal ji nebūtina?
Gal ir kvailas klausimas, bet tikrai nežinau blush2.gif
Na,pasidalinkit savo patarimais



sveikute, labai malonu kad prisijungei tik laukiam taves Planavime 2006 metu nuotakos pleputes tongue.gif , labai laukiam,
o del apatiniu tai man atrodo butu supper tureti korseta su kojinem, jaunikis man atrodo net nenutuoktu, kad ten toks sexy dalykelis po ta ilga pusta sukne, o kai vakare pades nusirengti tai bus oioioi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(LABUSKA @ 2006 02 08, 13:56)
Sveikutės.
Norečiau jūsų paklausti apie vestuvinį apatinį trikotažą. Mano vestuvės bus vasarą, tad suknelė bus be jokių petnešelių, ir man labai idomu kokią liemenelę dėtis, o gal ji nebūtina?
Gal ir kvailas klausimas, bet tikrai nežinau blush2.gif
Na,pasidalinkit savo patarimais


na daznai vestuviu sukneles buna pritaikytos deveti be liemeneliu...isiuva kauselius...
be to jei nugaroje nera suvarstoma, tada galima deveti liemenele, bet tokia su aptempa ilgesne dalimi po krutine..nelabai zinau kaip cia isreiksti...na o ji reikalinga tam, kad geriau laikytu...

na o siaip suknele reikia rinktis pagal figura ir ziureti ar jauties patogiai be liemeneles...
Atsakyti
Siaip yra prilipinamos liemeneles mirksiukas.gif Bet pritariu tai nuomonei, kad geriausia is vis be ju.
Atsakyti
Na bent jau aš žadu vilktis kažkokias ypatingas, puošnias kelnaites ir prilipinamas arba prisegamas kojines, nes liemenelės vis tiek po suknele nereikės, t.y. bus pakietinimai, kurie viską ir laikys blush2.gif Nu, o nakčiai būtų smagu, kokius tai ypatingus naktinukus ar kažką panašaus ax.gif
Atsakyti
Manau kad kojines desiuosi tik prisegamas, nes viena drauge taip patarė sakydama kad su ilgom pedkelnem turėsiu bedos eidama i toletą, nes bus daug darbo kol susitvarkysiu biggrin.gif
pamaniau kad visai nebloga ideja butu suknelės viduje issisiųti pakietinimus, kad krūtinė atrodytų didesne ir gražesnė smile.gif
Atsakyti