Įkraunama...
Įkraunama...

Dviese

Aš laiminga...
Pažįstu savo brangutį kaip nuluptąsmile.gif Susituokėme vasarą, patį vidurvasarį... ta diena yra tokia, kurią vis norisi pakartoti. Magiška, būtent tada ir svajojome susituokti... wub.gif
O vakaras, kurio niekakda nepamiršiu ir neatkartosiu įvyko visai neseniai.
Beprotiška kraustymosi savaitė.... Kalnai daiktų - ir iš kur jų tiek tilpo vienam kambarį..!?
Nors atostogos, bet jų nejaučiu. Nuo ryto iki vakaro lakstėm kaip į uodegas įkirpti:) Kuo greičiau į SAVO pirmuosius namus noriu, kuo greičiau!!!
Žinau kad ir jis labai to nori. Dar nemačiau jo tokio rūpestingo - čia jis spyna tvarko, čia jis visokių "pričindalų" iš "Senukų" prisivilkęs dar ką nors meistrauja. Net negalvojau, kad tiek visko moka jis... wub.gif O aš tik šveičiu, valau, valau....
Va viryklė, siurblys, šaldytuvas.... Ir PAGALIAU tas penktadienis, tiek atidėliotas...jau mes namie, vieni du..(neskaitant katės:) )
Atrodė bus pirmas, nieko neįpatingas vakaras. Tik šiek tiek paeksperimentavau savo viryklėje ir štai patiekalas ant "stalo" - dvi taburietkos, o ant jų graži lenta,t.y. išardytos spintos durys. Skanu... valgom įsitaisę ant pagalvių, ant žemės. Dar paprašau muzikos... Jis įjungė mano mėgstamą... kažkaip neplanuotai tokia romantika... jaučiu kad jau sunkiai ryju kasnį...
Suprantu kodėl. Juk šis vakaras tiek metų kurtas mano mintyse, o dabar viskas vyksta išties... Lyg iš niekur nieko išplaukė vaizdiniai, viskas būtent taip kaip turi būti.
Jis suprato, ko mano akys blizga, paėmė už rankos... jau neišlaikiau ašarėlės, nuriedėjo console.gif ...kaip gerai, kad jis šalia. Jis toks šiltas, mielas žmogus.
Mūsų svajonė išsipildė, supratom be žodžių....


Nelengva nupasakoti tokius jausmus... tikiuosi supratot mano širdies kalbą wub.gif
Atsakyti
linkiu, kad ir toliau jusu svajones pildytusi jaukiuose, jau tik jusu abieju namuose wub.gif
ziau, kad sunku visa tai uzrasyti popieriau lape, taciau suprasti imanoma
Atsakyti
Dekui uz linkejimus smile.gif
Atsakyti
wub.gif wub.gif va čia tai grožis wub.gif ir aš svajoju apie tokią akimirką 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Mažulėlė @ 2006 02 09, 12:20)
wub.gif  wub.gif  va čia tai grožis  wub.gif  ir aš svajoju apie tokią akimirką  4u.gif

4u.gif ateis tikrai
Atsakyti
Džiaugiuos už jus tai labai svarbu kai žinai kad jau turi SAVO smile.gif
Atsakyti
Butent...savo 4u.gif
Atsakyti
thumbup.gif pazystamas tas jausmas...pagaliau savo namuose!!! wub.gif
Atsakyti
GERAS JAUSMAS, MAN IRGI PANAŠIAI TAIP BUVO, BET MES IŠKART NAUJAM BUTE APSIGYVENOM, NET BALDŲ NETUREJOM, TAI ANT GRINDU 2 MENESIUS MIEGOJOM...BET SAVO BUTE9 NESVARBU KAD UŽ BANKO PASKOLINTUS PINIGUS PIRKOM).. TOKI JAUSMA GALI PATIRTI TIK JAUNI ZMONES... smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
Prisimenu ir aš, kaip svajojom su vyru apie savo namus, ir kaip džiaugėmės, kai svajonė tapo tikrove (nors ir skola bankui ilgam laikui).... Bet tai savo..... thumbup.gif Tikrai fainas jausmas 4u.gif
Atsakyti
Net akys sudrėko... Tikiuosi ir man kada taip bus wub.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vaistine: 12 birželio 2006 - 08:26