Įkraunama...
Įkraunama...

Elipsiniai treniruokliai

Apklausa: Ar nusikratėte nepageidaujamo svorio su šiuo treniruokliu? (35 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Sportuojam toliau bigsmile.gif


user posted image

Senoji tema
Atsakyti
thumbup.gif nauja tema thumbup.gif

o aš s ugeromis naujienomis, po gan ilgos pertraukos ( beveik mėnuo doh.gif ) vėl galiu minti elipsinį : su nugara kaip ir viskas ok , tik reikia vengti staigių judesių, nieko sunkaus nekilnoti ir pan. bigsmile.gif

taip kad nuo rytojaus vėl į trasą fitness3.gif biggrin.gif
Atsakyti
nauja tema, dekui dekui, Baltija 4u.gif

irmulia, na pagaliau, sekmes mirksiukas.gif
Atsakyti
joa, laukiu nesulaukiu rytojaus biggrin.gif visą mėnesį tik dulkes šluočiau nuo jo, dabar vėl galėsiu džiaugtis thumbup.gif dabar kaip manau, kad visi tie surakinimai tai dėl staigių judesių ( beje tokius paskutinius kartus ir atlikau : a lia apšilimas , pasisukiojimas apie savo ašį doh.gif lotuliukas.gif ) na bet pradėsiu vėl palengva ne perdidžiausiu krūviu rolleyes.gif
Atsakyti
Baltija aciu uz nauja temele 4u.gif

QUOTE(irmulia @ 2010 12 16, 21:16)
thumbup.gif  nauja tema  thumbup.gif

o aš s ugeromis naujienomis, po gan ilgos pertraukos ( beveik mėnuo  doh.gif ) vėl galiu minti elipsinį : su nugara kaip ir viskas ok , tik reikia vengti staigių judesių, nieko sunkaus nekilnoti ir pan.  bigsmile.gif

taip kad nuo rytojaus vėl į trasą fitness3.gif  biggrin.gif


Saunu, kad jau sveika ir vel galesi minti elipsiuka thumbup.gif
Atsakyti
labas rytas smile.gif

o man po vakar mynimo skauda padai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2010 12 17, 12:29)
labas rytas smile.gif

o man po vakar  mynimo skauda padai  blink.gif


blink.gif Kaip idomiai g.gif Man niekad neskaudejo nuo mynimo padu..
Atsakyti
QUOTE(gizzy @ 2010 12 17, 10:35)
blink.gif Kaip idomiai  g.gif Man niekad neskaudejo nuo mynimo padu..

man jau vakar minant labai skaudėjo, ne visas padas, o nuo pusės pado link pirštų doh.gif gal nuo batų g.gif bet minant kažkaip nuvažiuoja koja iki pedalo sienelės ir remiasi pirštai, tai tik su kojinėm negaliu, todėl užsidėjau kedus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2010 12 17, 12:38)
man jau vakar minant labai skaudėjo, ne visas padas, o nuo pusės pado link pirštų  doh.gif  gal nuo batų  g.gif  bet minant kažkaip nuvažiuoja koja iki pedalo sienelės ir remiasi pirštai, tai tik su kojinėm negaliu, todėl užsidėjau kedus  doh.gif


Na gal tikrai nuo batu g.gif As tai siaip irgi visada su kedais minu, bet nieko neskauda...
Atsakyti
Baltija, atkreipk dėmesį į tai, kad padas turi būti pilnai prispaustas prie pedalo mirksiukas.gif gal nespaudės

Aš visada minu tik su sportiniais bateliais, taip koja geriau jaučiasi ir minti smagiau mirksiukas.gif


20 min šiandien pamyniau 2 apkrova biggrin.gif pagaliau vėl pradedu po tokios nesmagios pertraukos cool.gif
Atsakyti
neišeina man, kulnas pakyla minant blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Baltija @ 2010 12 17, 12:10)
neišeina man, kulnas pakyla  minant  blush2.gif


tada stenkis minti neskubant, bet laikyk kulnus prispaustus prie pedalų mirksiukas.gif Pamatysi, išeis - priprasi mirksiukas.gif
Atsakyti