Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėdos valstybinė kolegija (KVK)

Laba,gal yra tokiu kas mokosi klaipedos valstybinej kolegijoj,sveikatos mokslu fakultete?
Atsakyti
Labai reikia Klaipėdos valstybinės kolegijos nurodymų rašto darbams. Gal galite pagelbėti?????????Tikrai labai reikia
Atsakyti
Kuku 4u.gif Ar yra cia besimokinanciu Turizmo administravima?
Atsakyti
As KVK Turizmo Administravimo Studente blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Aš taip pat čia studijuoju sveikatos mokslų fakultete smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras , pateikiau prašymą dėl studiju kolegijoje . Ir šiandien kol aiškinausi priėmimo rezultatų , praleidau savo eilės numerį - išsiaiškinau per rezultatų diagramas (bent jau man taip atrodo ) , kad esu ( buvau )antra pagal eilę . gal dar būtų įmanoma važiuoti rytoj ir pasirašyti prašymą dėl antro priėmimo etapo ? verysad.gif
Atsakyti
Sveikos turiu grįžti po akademinių į IKIMOKYKLINĮ UGDYMĄ 3 kursą antrą semestrą blush2.gif į ne savo grupę , nelabai bežinau kaip kas po 3 m pertraukos ax.gif jai neklystu sesija prasideda vasario 22 d blush2.gif
Atsakyti
Sveikos. Planuoju nuo rugsejo studijuoti neakivaizdziai vadyba... Gal yra bendraminciu? Kaip destytojai,pati aplinka?
Atsakyti
Na,tai nejaugi nera studijuojanciu ar planuojanciu neakivaizdines studijas sioje kolegijoje? unsure.gif Labai domina,kada vyksta sesija,pries naujus,ar iskart po ju? Kaip destyjai,ar sukalbami,kaip desto? Ir pan...
Atsakyti
sveiki, as studijuoju ikimokykline pedagogika 2 kursas.
Atsakyti
Sveikos merginos.Ar yra studijuojanciu kineziterapija istestiniu budu? 4u.gif Prasau papasakoti apie studiju eiga.Ar nesigailite pasirinkusios sias studijas?
Atsakyti
Sveikos,esamos, buvusios, ar busimos slaugutes 4u.gif

Reikalinga Jusu konsultacija studiju klausimu smile.gif .Taigi sugalvojau stoti i sita specialybe KVK, stojamasis balas isnesa,profkeje esu baigusi socialines slaugytojos padejejos profesija,noretusi tobulintis toliau.Taciau,studijos yra tik dienines,as gyvenu kitame mieste turiu mazame dukra,kiekviena diena privazineti butu sudetinga.Kazin ar imanoma su destytojais susitarti del nuotoliniu studiju? Gal kazkuri buvo panasioje situacijoje ir kaip susitvarke? As manau,kad yra studenciu,kurios studijuoja sia specelybe ir turi kitu issipareigojimu 4u.gif Gal kuri gali patarti :-)Aciu.
Atsakyti