Įkraunama...
Įkraunama...

Mažiukas akvariumukas

Sveikutės,

Noriu vyriškiui padovanot tortadienio proga nedidelį akvariumuką. Aišku, norėtų didelio, bet nuomojamam bute nėra kur dėt. Taigi, pradžiai puikiai tiks ir nedidukas koks su pora plaukiojančių silkių, vis galės pasidžiaugti šiek tiek...

Tik man įdomu, kokį rinktis, keturkampį, apvalų, kokius augaliukus sodinti, kokias žuvis paleisti, kokią dar įrangą būtinai reikia....
Orientacinis dydis: 5 litrai, +/- 1litras.
Keli augalai
Kelios žuvys.

Tik kokius reikia?
Atsakyti
tai, kad labai mazas 5l. doh.gif pati pirma karta nusipirkau 9l. apvalu ir ileidau gaideli, vienam gal ir gerai g.gif bet kuo toliau tuo daugiau man i ji buvo gaila ziuret verysad.gif dabar kaip karalius plaukioja 25l. akvariume vienas kaip ponas tongue.gif tai as galiu pasakyti, kad tai tik zuvu kankinimas schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 02 08, 21:51)
Sveikutės,

Noriu vyriškiui padovanot tortadienio proga nedidelį akvariumuką. Aišku, norėtų didelio, bet nuomojamam bute nėra kur dėt. Taigi, pradžiai puikiai tiks ir nedidukas koks su pora plaukiojančių silkių, vis galės pasidžiaugti šiek tiek...

Tik man įdomu, kokį rinktis, keturkampį, apvalų, kokius augaliukus sodinti, kokias žuvis paleisti, kokią dar įrangą būtinai reikia....
Orientacinis dydis: 5 litrai, +/- 1litras.
Keli augalai
Kelios žuvys.

Tik kokius reikia?

Sveika,pamodeliuok tokią situaciją:
Noriu vyriškiui padovanot tortadienio proga nedidelį butuką,tokį spintos dydžio orientacinis dydis:5kvadratai...
Tik įdomu kokius baldus statyt ir t.t.
Ar norėtumėt tokiam plote gyvent? blink.gif
Labai prašau nekiškite vargšų žuvukų i stiklainius,labai LABAI bloga jiems ten bus,o į apvalius tai iš vis nusikaltimas mad.gif
Patikėk koks 60l.akvariumukas neužims daug vietos o ir žuvytėms komfortas ir jums malonumas jas sveikai gyvuliuojančias stebėti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(aziza @ 2006 02 08, 23:57)
tai, kad labai mazas 5l.  doh.gif pati pirma karta nusipirkau 9l. apvalu ir ileidau gaideli, vienam gal ir gerai  g.gif bet kuo toliau tuo daugiau man i ji buvo gaila ziuret verysad.gif dabar kaip karalius plaukioja 25l. akvariume vienas kaip ponas  tongue.gif tai as galiu pasakyti, kad tai tik zuvu kankinimas  schmoll.gif

OK, įkalbėjot, reiks tikriausia kokių 20 litrų.....
Atsakyti
Tai vadinasi, mes žuvų žudikai blush2.gif Mūsų gaidys gyvena vienas apvaliame trilitriame akvariume... Pasislėpimui turi dirbtinių žolių kuokštą ir akmenį. Nu ir nieko... gyvena ir vargo nemato rolleyes.gif Beje, apie gaidelius paskaičiau kika.lt mirksiukas.gif
Atsakyti
O kas lepesni, gaidžiai ar auksinės?
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2006 02 08, 23:06)
Tai vadinasi, mes žuvų žudikai  blush2.gif Mūsų gaidys gyvena vienas apvaliame trilitriame akvariume... Pasislėpimui turi dirbtinių žolių kuokštą ir akmenį. Nu ir nieko... gyvena ir vargo nemato  rolleyes.gif Beje, apie gaidelius paskaičiau kika.lt  mirksiukas.gif

http://www.akvariuma...umu_tipai.shtml
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 02 08, 23:11)
O kas lepesni, gaidžiai ar auksinės?

Gaidžiai negali gyventi po kelis patinus vienoj akvoj box.gif-koviniai ,o auksiukės iš esmės nėra lepios ir pakelia žemesnę temperatūrą,nereiks šildytuvo...Bėda ta,kad auksiukės jau parsiduoda sergančios(didelė dalis) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgėlytė @ 2006 02 09, 00:18)
Gaidžiai negali gyventi po kelis patinus vienoj akvoj box.gif-koviniai ,o auksiukės iš esmės nėra lepios ir pakelia žemesnę temperatūrą,nereiks šildytuvo...Bėda ta,kad auksiukės jau parsiduoda sergančios(didelė dalis) smile.gif

O kaip rast nesergančią?
Atsakyti
QUOTE(jadzka @ 2006 02 08, 23:37)
O kaip rast nesergančią?

Oi,ką nors lengvesnio paklausk lotuliukas.gif
O,jei rimčiau,tai niekas nėra apsaugotas nuo žuvyčių žūties,net ir profai akvariumistai...Tiesiog sudaryk žuviai geras sąlygas,šerk pilnaverčiu maistu ir viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dilgėlytė @ 2006 02 09, 00:41)
Oi,ką nors lengvesnio paklausk lotuliukas.gif
O,jei rimčiau,tai niekas nėra apsaugotas nuo žuvyčių žūties,net ir profai akvariumistai...Tiesiog sudaryk žuviai geras sąlygas,šerk pilnaverčiu maistu ir  viskas bus gerai 4u.gif


Bandysiu kažkaip... BEje, kur Vilniuje pirkti žuvis ir kvariumą? Nes Kikoj kainos kelis kartus užkeltos...
Atsakyti
Aišku,kad užkeltos blink.gif .Gali gamintis Lietuvoj,Vilniuj gamina akvafanas,ir dar yra firmelių...Bet vėl gi su tais gaminimais yra problemų-dangčiai.Man reikėjo kampinio akvos gangčio gražaus nieks nesugebėjo padaryt(kad būtų estetiškas,nebijotų drėgmės,patogiai įrengtų apšvietimą),tai todėl ir pirkau firminį juwel Kikoj,esu patenkinta,tik" išaugau".noriu didesnio.Bandysiu gal užsakinėt internete,tik bijau vis dėlto stiklas g.gif
Atsakyti