Įkraunama...
Įkraunama...

Krakmolinimas - patarimai

Sveiki,
susiduriau su elementaria problemėle: nemoku "iškramolinti " nertos vasarinės skybelaitės , o taip norisi vasarą dukras papuošti savo rankų darbo skybėlaitėmis

Gal kas žinote ir galite man padėti savo svajones įgyvendinti ? Bučiau labai dėkinga, jei skybėlaičių standinimo paslaptimis pasidalintumėte ir su manimi

Iš anksto dėkoju
Atsakyti
Na aš kažkada mokykloje krakmolinau labai liaudiškai smile.gif Susiradau puodą ar stiklainį ir pan., atitinkantį skrybelaitės dydį, ir iškrakmolinusi užtempiau ir leidau išdžiūti smile.gif Va ir visas menas ... g.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Javutė @ 2006 02 10, 15:21)
Na aš kažkada mokykloje krakmolinau labai liaudiškai smile.gif Susiradau puodą ar stiklainį ir pan., atitinkantį skrybelaitės dydį, ir iškrakmolinusi užtempiau ir leidau išdžiūti smile.gif Va ir visas menas ...  g.gif  biggrin.gif


As kaip tik tokiu pat budu norejau iskrakmolinti skybelaite, bet niekas nesigavo: kadangi nerinys raudonas - tai visas krakmolas "isejo i virsu", labai matesi, todel iki galo neisdziovinusi viska isploviau, nes nusprendziau, kad krakmolo neturi matytis g.gif
O gal bloga santyki paemiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(egluzei @ 2006 02 09, 16:55)
Sveiki,
susiduriau su elementaria problemėle: nemoku "iškramolinti " nertos vasarinės skybelaitės  , o taip norisi vasarą dukras papuošti savo rankų darbo skybėlaitėmis 

Gal kas žinote ir galite man padėti savo svajones įgyvendinti ? Bučiau labai dėkinga, jei skybėlaičių standinimo paslaptimis pasidalintumėte ir su manimi 

Iš anksto dėkoju

Krakmolą reikia isvirti,ir tame kisieliui palaikyti mezgini,tada nebus matyti balto krakmolo ir isdziuvęs neisbyres. o iskrakmolintą skrybelaite uzmauk,kad issimodeliuotu,krastą itempt ir prismeik adatelemis,kai isdzius bus tikrai standi. As taip krakmolinu megstas staltieses.
Atsakyti
Aciu, Giedroji, pabandysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedroji @ 2006 02 12, 00:42)
Krakmolą reikia isvirti,ir tame kisieliui palaikyti mezgini,tada nebus matyti balto krakmolo ir isdziuvęs neisbyres. o iskrakmolintą skrybelaite uzmauk,kad issimodeliuotu,krastą itempt ir prismeik adatelemis,kai isdzius bus tikrai standi. As taip krakmolinu megstas staltieses.


gal galit patart kiek krakmolo reikia isvirt kokiame kiekyje vandens, ir ar tinka sis budas nertai vasarinio tipo suknelei siek tiek pastandinti? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Princese: 08 gegužės 2006 - 18:12
QUOTE(Princese @ 2006 05 08, 19:05)
gal galit patart kiek krakmolo reikia isvirt kokiame kiekyje vandens, ir ar tinka sis budas nertai vasarinio tipo suknelei siek tiek pastandinti? 4u.gif

jei nori suknele tik truputeli sustandinti, siulau i krakmolo "kisieliu" nemerkti, nes gali sugadinti suknele- ji taps sarvu lotuliukas.gif , o tiesiog nusipirkti stai toki (ar kita panasu) skalbiniu standikli (yra "Senukuose", kaina- 4.99Lt) , kuris tik truputi sustandina, bet per daug nesukietina drabuziu (as vyriui apykakles su juo krakmolinu- tai super, o pvz . skrybelei sis daikciukas perdaug silpnas wink.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(egluzei @ 2006 05 09, 16:14)
jei nori suknele tik truputeli sustandinti, siulau i krakmolo "kisieliu" nemerkti, nes gali sugadinti suknele- ji taps sarvu  lotuliukas.gif , o tiesiog nusipirkti stai toki (ar kita panasu) skalbiniu standikli (yra "Senukuose", kaina- 4.99Lt) , kuris tik truputi sustandina, bet per daug nesukietina drabuziu (as vyriui apykakles su juo krakmolinu- tai super, o pvz . skrybelei sis daikciukas perdaug silpnas wink.gif
user posted image



Aciu uz patarima 4u.gif Su kisielium nerizikuosiu bandysiu susirast ta standikli.
Kaip jis naudojasi? Ant slapio, ar sauso...kiek suprantu tai ant sausio, uzpurkti standiklio ir lyginti.... o jis bespalvis?...ar reikia lyginti per medziaga? As tokiom priemonem dar nesinaudojau, tai nezinau nieko apie tai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Princese @ 2006 05 10, 14:41)
Aciu uz patarima  4u.gif Su kisielium nerizikuosiu bandysiu susirast ta standikli.
Kaip jis naudojasi? Ant slapio, ar sauso...kiek suprantu tai ant sausio, uzpurkti standiklio ir lyginti.... o jis bespalvis?...ar reikia lyginti per medziaga? As tokiom priemonem dar nesinaudojau, tai nezinau nieko apie tai ax.gif

Supurksk sausa drabuzi taip, kad jis permirktu ir lygink per "skudureli".
Siaip jis bespalvis (nors esu naudojusi tik baltiem ir zydriem marskiniam, bet nieko nebuvo matyt, ir nieko nesijaute, o vaizdas, t.y. standumas, buvo super wink.gif )
sekmes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(egluzei @ 2006 05 10, 19:02)
Supurksk sausa drabuzi taip, kad jis permirktu ir lygink per "skudureli".
Siaip jis bespalvis (nors esu naudojusi tik baltiem ir zydriem marskiniam, bet nieko nebuvo matyt, ir nieko nesijaute, o vaizdas, t.y. standumas, buvo super wink.gif )
sekmes smile.gif


bigsmile.gif pabandysiu, man jau tai buvo galvos skausmas g.gif
Atsakyti
Na pabandziau, bet man kazkodel nesijaucia standumo, nors lygtais purskiau nemazai. Gal reikia labai daug purksti, kad permirktu viskas?

Ech, neisikaiciau gerai, juk buvo parasyta, kad reikia jog permirktu. Vadinasi dar kartosiu syki lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Princese: 15 gegužės 2006 - 13:50
Vel pakartojau procedura, si syki gal koki puse buteliuko ispurskiau, na nezinau, vistiek kazkas ne to. Gal storoki siulai? g.gif
Atsakyti