Įkraunama...
Įkraunama...

FP žirafa ar Playskool fontanas?

Padekit issirinkti.. Kuris is siu zaislu idomesnis vaikui? Dabar maniskiui 8.5 menesio g.gif Noriu paimti ka Kaledoms ir niekaip neapsisprendziu, o laiko nebera doh.gif doh.gif doh.gif

user posted image

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Shalimar: 22 gruodžio 2010 - 11:31
Man atrodo kad zirafa idomesne 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Unruuly @ 2010 12 22, 11:46)
Man atrodo kad zirafa idomesne  4u.gif

As jau buvau apsistojusi ties ja, bet paskai paskaiciau, kad Playskool kamuoliukai sokineja i virsu, ir vaikams labai patinka.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2010 12 22, 12:42)
As jau buvau apsistojusi ties ja, bet paskai paskaiciau, kad Playskool kamuoliukai sokineja i virsu, ir vaikams labai patinka.. doh.gif


Mes savo mazajam nupirkom butent fontana, tai labai fainas zaislas pasirode. thumbup.gif Apziurejom, ismeginom, kai mazius nemate... biggrin.gif Linksmos daineles, o tas kamuoliuku sokinejimas tikrai turetu patikti daugeliui vaikuciu. thumbup.gif Gaus Kaledu proga sia dovanele mazulis, tikiuosi, kad jam patiks ir zais su juo. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Shalimar @ 2010 12 22, 13:42)
As jau buvau apsistojusi ties ja, bet paskai paskaiciau, kad Playskool kamuoliukai sokineja i virsu, ir vaikams labai patinka.. doh.gif

Tada pirkite fontana thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Unruuly @ 2010 12 22, 16:29)
Tada pirkite fontana  thumbup.gif  thumbup.gif

Bet i zirafa isikabinus galima atsistoti doh.gif
Atsakyti
Pirkite koki nors viena,o kita tegul padavanos mociute arba dar kas nors ax.gif ax.gif
Man tai zirafa grazesne 4u.gif
Atsakyti
as uz fontana 4u.gif
Dovanojom toki zaisla draugu mergaitei metuku proga, tai zaidzia iki siol thumbup.gif (jau 2 metus)
Atsakyti
Fontanas isties labai fainas su juo mielai zaidzia tiek 7 men tiek septynmetis biggrin.gif , tik va pastebejau, kad pazaidus atsiranda slogyte gal, kad pucia i veideli saltokas vejelis g.gif
Atsakyti
Mano berniukas tai labai mėgo šitą fontaną, sukdavosi ir sukdavosi tie kamuoliukai. Kiek pinigų ant baterijų išleidom tai jau nesuskaičiuoju smile.gif Labai smagus užsiėmimas mažyliui
Atsakyti
isigijom jau fontana, nes daug geru atsiliepimu girdejom, tikiuosi patiks mazyliui, dar nespejom isbandyt, laukiam velyku smile.gif
Atsakyti
Labas, Mamytes mirksiukas.gif Nors mes dar maži (5,5mėn), bet prieš keletą dienų įsigytas fontanas pats nuostabiausias vaikui žaislas thumbup.gif Tiesiog užburia mažių tie šokinėjantys kamuoliukai biggrin.gif Vis bando pagaut lotuliukas.gif O kad pinigėlių ant batareikų nešvaistyti, vyras laida sumontavo, tai kištuką kišam į lizdą ir šokinėjam kiek tik norim thumbup.gif (taip ne vieną žaislą jis mums "sutaisė" biggrin.gif )
Atsakyti