Įkraunama...
Įkraunama...

Spiralė Mirena

Dalinamės toliau pojūčiais su Mirena mirksiukas.gif
Sena tema http://www.supermama...howtopic=635573


Na o aš va išgėriau penkiolika hormoninų tablečių sustabdyt kraujavimą ir galutinis rezultatas,kad šiandien vėl pradėjau kraujuot. Nutraukus viena diena buvo švari,antrą dieną jau vos vos kažką pradėjau pastebėti,trečią ir ketvirtą dieną patepliojo,na o šiandien jau ir vėl kraujuoju doh.gif Ryt iš pačio ryto vėl skambinsiu gydytojai.
Atsakyti
[quote=Kucheriashka,2010 12 26, 20:57]


O sakyk, kada tu įsidėjai Mireną? Aš įsidėjau lapkričio dvyliktą, po savaitės prasidėjo kaujavimas - repliojimas ir vis dar jis nesiliauja. Geriu papildomai vit. C , askorutino tabletes dvi per dieną ir ciklotrys forte. Stogą ima rauti nuo to tepliojimo - kraujavimo, pas ginę negaliu nueiti kol tokia būsena sad.gif Jau nebežinau kur čia mėnesinės kur ne... Vadinu tiesiog, kad kraujuoju...
Apie kokius hormonus kalbi, kad sustabdyt kraujavimą? - Neketinu pati savavališkai pirktis, bet pasitart su gine neprošal būtų. Beje aš dar maitinu krūtimi....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Askita: 26 gruodžio 2010 - 22:29
Man tepliojo apie mėnesį kažkur su pertraukom, paskui kaip supratau prasirgau mmm lengva forma, o dabar viskas tvarkoj, šiek tiek išskyrų yra bespalvių, bet tikiuosi ir jos sumažės rolleyes.gif Mirena įdėta lapkričio 9 d.
Askita, tau gal čia nuo hormonų taip, dar gi maitini g.gif
QUOTE(naujai_kepama_mamyte @ 2010 12 23, 16:24)
Norejau paklausti, kaip su seksualumu nesiojant MIRENA? Tos kurios naudojo kontraceptines tabletes - supras mano klausima.

Vartojau KT, tad klausimą puikiai suprantu biggrin.gif Atsakymas - dabar jokių problemų, na gal tik kiek sausoka būna greitukui tongue.gif
Atsakyti
[quote=Askita,2010 12 27, 00:27]
[quote=Kucheriashka,2010 12 26, 20:57]
O sakyk, kada tu įsidėjai Mireną? Aš įsidėjau lapkričio dvyliktą, po savaitės prasidėjo kaujavimas - repliojimas ir vis dar jis nesiliauja. Geriu papildomai vit. C , askorutino tabletes dvi per dieną ir ciklotrys forte. Stogą ima rauti nuo to tepliojimo - kraujavimo, pas ginę negaliu nueiti kol tokia būsena sad.gif Jau nebežinau kur čia mėnesinės kur ne... Vadinu tiesiog, kad kraujuoju...
Apie kokius hormonus kalbi, kad sustabdyt kraujavimą? - Neketinu pati savavališkai pirktis, bet pasitart su gine neprošal būtų. Beje aš dar maitinu krūtimi....
[/quote]
Mireną isidėjau lapkričio septintą. Po keturių dienu prasidėjo kraujavimas,kuris tęsėsi mėnesį. Gėriau vit. C, ciklo trys forte,dicinoną,ką beje ir iki šiol geriu,bet mano nuomone visi šitie papildomai vaistai yra š...Nieko jie man nepadėjo. Išvargau nerealai nuo to kraujavimo,nes beje ką tik buvau po gimdymo atkentėjusi septynias savaites kraujvimo. Tada gydytoja išrašė Estrofem hormonų. Po kelių dienų dingo ir kraujavimas ir nebuvo jokių tepliojimų. Ji man patarė išgerti penkioliką tablečių. Tai va išgėriau tiek kiek sakė ir vėl prasidėjo košmaras. O savavališkai nenusipirksi,nes šis vaistas receptinis. O kodėl negali eiti pas ginę tokios būsenos? Kokios gi čia gali būti mėnesinės,jei kraujuoji be perstojo. Tai pas mus su tavim net labai panaši situacija. Nebenoriu vaikščioti vėl nežinia kiek laiko su tais always įklotais. Jei būtų tik tepliojimas,kad galėčiau vaikščioti su kasdieniu įklotėli,tai nekvaršinčiau net sau galvos ir tiesiog laukčiau.
Atsakyti
QUOTE(Kucheriashka @ 2010 12 27, 04:59)
....Jei būtų tik tepliojimas,kad galėčiau vaikščioti su kasdieniu įklotėli,tai nekvaršinčiau net sau galvos ir tiesiog laukčiau.



sveika, eik greiciau pas gydytoja, nekentek, tavo situacija daug blogesne uz manaja, bet patikek ir man ne pyragai-izengiau i 9 ta menesi ir tas kasdieninis suteptas iklotelis jau varo is proto irgi, kiek galima laukt tos svaros? bandysiu pirma savaite po Nauju patekti pas gydytoja
Atsakyti
Paskambinau gydytojai,tai pasakė,kad dar šešias tabletes išgerčiau. O tada matyt pertrauka bet kokiu atveju bus,nes pagal ciklą turėtų būti mėnesinės gal. Na čia ji taip išskaičiavo,aš tai net neįsivaizduoju kaip tos mėnesinės dabar turėtų būti,jei aš tiek laiko kraujavau. Tai jei vėl prasidėtų kraujavimas ,tai tikrai jaučiu dvi savaites reiktų laukti ir stebėti kaip viskas kolstysis. O dar ant naujako išvažiuoju į užsienį doh.gif Nežinau kaip tada reiks tvarkytis su mirena. Dar aišku turiu neužbaigtų reikalų LT,tai kai grįšiu sausio pabaigoj,tai tik tada galėsiu pas gydytoją pasirodyti,jei vis gi dar būtų tokios problemos. Jėtus,jau meldžiuosi,kad tik viskas daug maž apsitvarkytų su tuo kraujavimu.
Papildyta:
QUOTE(***akire*** @ 2010 12 27, 10:37)
sveika, eik greiciau pas gydytoja, nekentek, tavo situacija daug blogesne uz manaja, bet patikek ir man ne pyragai-izengiau i 9 ta menesi ir tas kasdieninis suteptas iklotelis jau varo is proto irgi, kiek galima laukt tos svaros? bandysiu pirma savaite po Nauju patekti pas gydytoja

Suprantu,kad sunku. Tai jau tikrai devyni mėnesiai jau ir gi labai daug,jei pastoviai teplioja.
Atsakyti
Kiek pastebiu man stabdo kraujavimą Askorutinas, tačiau per daug bijau vartoti, lapelyje minimos 2 tabl. per parą, bent jau gerai, kad ten ir maitinančiom tinka.
O nenoriu pas ginę eiti kol kraujuoju tai tik dėl to paties nepatogumo man pačiai blush2.gif . Po Naujų eisiu, jei nenustosiu , o jei ir nustosiu, nes po mėnesio eilinei apžiūrai taip ir nenuėjau.
Tas ''noras'' arba ''seksualumas'' tai ir man kažkaip įdomiai... Prieš tai Azalija vartojau tai irgi parodė savo neigiamą pusę. Tačiau, vėl gi , reikia palaukti kol organizmas adaptuosis, tam iki pusės metų užsimerkus reik skirti. Tikiuosi susitvarkys smile.gif
Atsakyti

Ir as vis dar kraujuoju verysad.gif verysad.gif verysad.gif Jau greit menuo...
Atsakyti
QUOTE(malienka @ 2010 12 27, 18:34)
Ir as vis dar kraujuoju verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif Jau greit menuo...



O sakykit, ar vartojat kokius nors kraujavimą stabdančius ar mažinančius preparatus?
Atsakyti
Antri metai vis skaitineju ir niekaip nesiryztu detis mirenos doh.gif man virs 40 blush2.gif vis mastau ar geriau salinti gimda ar dar su mirena bandyt laime g.gif man adenomioze unsure.gif Ar yra cia vyresniu su panasiom bedom g.gif
Atsakyti
QUOTE(Mupi @ 2010 12 27, 20:04)
Antri metai vis skaitineju ir niekaip nesiryztu detis mirenos  doh.gif man virs 40  blush2.gif vis mastau ar geriau salinti gimda ar dar su mirena bandyt laime  g.gif man adenomioze  unsure.gif Ar yra cia vyresniu su panasiom bedom  g.gif



O nemąstėte apie kiaušintakių perrišimą? Gimdos pašalinimas man per žiauru, o ir paskui kasdien reiktų hormonus gerti..... ( Jei neklystu)
Atsakyti
QUOTE(Askita @ 2010 12 27, 20:18)
O nemąstėte apie kiaušintakių perrišimą? Gimdos pašalinimas man per žiauru, o ir paskui kasdien reiktų hormonus gerti..... ( Jei neklystu)

o ka man tai duotu g.gif man adenomioze unsure.gif pasalinus gimda hormonu gerti nereikia schmoll.gif
Atsakyti