Įkraunama...
Įkraunama...

Kokia ta, ideali žmona?

[COLOR=blue]My WebpagePauslapis skirtas vyrams ,issakyti savo priekaistus zmonoms ir kokia issivaizduojate idealia zmona!Ar realu siame 21 amziuje tokia rast?
Atsakyti
QUOTE(Viesulas @ 2006 02 10, 02:31)
[COLOR=blue]My WebpagePauslapis skirtas vyrams ,issakyti savo priekaistus zmonoms ir kokia issivaizduojate idealia zmona!Ar realu siame 21 amziuje tokia rast?


Akivaizdu, kad vyrai nesiskundžia savo žmonomis, nes visos jos - idealios mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mamux02 @ 2006 02 10, 10:39)
Akivaizdu, kad vyrai nesiskundžia savo žmonomis, nes visos jos - idealios mirksiukas.gif

O man kaip tik atvirkščiai atrodo, kad nežino apie tai nieko, todėl ir tyli... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Viesulas @ 2006 02 10, 02:31)
[COLOR=blue]My WebpagePauslapis skirtas vyrams ,issakyti savo priekaistus zmonoms ir kokia issivaizduojate idealia zmona!Ar realu siame 21 amziuje tokia rast?



Kaip as myliu masina? - atleidziu jos trukumus, tenkinu kaprizus ir dziaugiuosi privalumais.
Kaip as myliu zmona? - nekreipiu demesio i tai kas man nepatinka, bandau elgtis kitaip jei jai manyje kas nors nepatinka, tenkinu visus kaprizus, lepinu, dziaugiuosi jos charakterio bruozais kurie man patinka.

Tai todel ji (zmona) man be trukumu.
Atsakyti
QUOTE(Tetis2005 @ 2006 02 11, 06:16)
Kaip as myliu masina? - atleidziu jos trukumus, tenkinu kaprizus ir dziaugiuosi privalumais.
Kaip as myliu zmona? - nekreipiu demesio i tai kas man nepatinka, bandau elgtis kitaip jei jai manyje kas nors nepatinka, tenkinu visus kaprizus, lepinu, dziaugiuosi jos charakterio bruozais kurie man patinka.

Tai todel ji (zmona) man be trukumu.



Tėti2005 wub.gif Gražiai parašei, pavydžiu tavo žmonai wub.gif Jinai turėtų būti labai laiminga wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Li ute @ 2006 02 11, 10:34)
Tėti2005 wub.gif Gražiai parašei, pavydžiu tavo žmonai wub.gif  Jinai turėtų būti labai laiminga wub.gif



Tikiuosi kad ji laiminga, siaip panasu kad laiminga. Bet norejau pasakyti kad mes vyrai mylime vienodai viska. Ar tai masina ar tai zmona. Tiesiog meile zmogui yra gilesne nei daiktui, bet prioncipas tas pats. Mylim ir lepinam.
Atsakyti
QUOTE(Tetis2005 @ 2006 02 12, 15:21)
Tikiuosi kad ji laiminga, siaip panasu kad laiminga. Bet norejau pasakyti kad mes vyrai mylime vienodai viska. Ar tai masina ar tai zmona. Tiesiog meile zmogui yra gilesne nei daiktui, bet prioncipas tas pats. Mylim ir lepinam.

Na ir sulyginai ,zmona su masina doh.gif
Man masina transporto priemone,na gal jeigu nauja nusipirksiu tai gal truputi ir gailesiu anglis pilt i bagazine lotuliukas.gif
Manau moterims vyras turi buti dvipusiskas ,negali jis vien lepinti .Nuo ilgo lepinimo ji islempa ir tas lepinimas tampa jai kancia,na nebent surasi ivairiu lepinimo priemoniu.
Cia mano nuomone viena diena gerai i kaili ikreti o kita diena nuejai apkabinai,pabuciavai ,pasisnekejai ,tai ji tokia butu laiminga... thumbup.gif (praktikoje dar tai nepanaudojau) biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Viesulas @ 2006 02 12, 16:45)
Cia mano nuomone viena diena gerai i kaili ikreti o kita diena nuejai apkabinai,pabuciavai ,pasisnekejai ,tai ji tokia butu laiminga... thumbup.gif


Tai naudojies posakiu "jeigu nemuša vadinasi nemyli" ? Na nežinau, g.gif gal jau geriau tegul myli savo mašiną, aš jau tada kaip nors apseisiu ir be tos meilės ax.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Tetis2005 @ 2006 02 11, 09:16)
Kaip as myliu masina? - atleidziu jos trukumus, tenkinu kaprizus ir dziaugiuosi privalumais.
Kaip as myliu zmona? - nekreipiu demesio i tai kas man nepatinka, bandau elgtis kitaip jei jai manyje kas nors nepatinka, tenkinu visus kaprizus, lepinu, dziaugiuosi jos charakterio bruozais kurie man patinka.

Tai todel ji (zmona) man be trukumu.



Tikrai gražu wub.gif ... Ir aš pavydžiu blush2.gif ... Bet gal ir aš dar sutiksiu bent kiek panašų vyrą.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MaxMara @ 2006 02 12, 21:34)
Tikrai gražu  wub.gif ... Ir aš pavydžiu  blush2.gif ... Bet gal ir aš dar sutiksiu bent kiek panašų vyrą.... ax.gif

Gal tetis2005 pamiltu jus abi? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Viesulas @ 2006 02 12, 15:45)
Cia mano nuomone viena diena gerai i kaili ikreti o kita diena nuejai apkabinai,pabuciavai ,pasisnekejai ,tai ji tokia butu laiminga... thumbup.gif (praktikoje dar tai nepanaudojau) biggrin.gif

na tik isbandyk ir pamatysi ar teisingai galvoji lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgita G. @ 2006 02 12, 22:56)
na tik isbandyk ir pamatysi ar teisingai galvoji  lotuliukas.gif

Su kuo? lotuliukas.gif
Atsakyti