Įkraunama...
Įkraunama...

Soliariumas ir savaiminio įdegio kremai

Laba diena,norejau paklausti ar galima ,nestumo pradzioje eiti i soliariuma?Ar galima maudytis juroje?
Atsakyti

Į soliariumą eiti nerekomenduoju.O jūroje,jei ji šilta,maudykitės.
Atsakyti
sveiki,

norejau paklausti ar nesciosiom galima naudoti savaiminio idegio kremus? ar tai nepakenks vaikeliui? (nestumas 20-21 savaite)
Atsakyti
Galit vartoti.Nepakenks.
Atsakyti
Laba diena...
Dar nežinau ar aš laukiuosi, noriu paklausti, kuo kaitinimasis soliariume kenkia vaisiui?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Tiesioginės soliariumo žalos vaisiui nėra nustatyta,nes tokių tyrimų niekas neatlieka. Nėščiai moteriai nerekomenduojama kaitintis soliariume dėl bendros hipertermijos,kraujotakos persiskirstymo,kas gali išprovokuoti nepalankų nėštumo vystymąsi.
Atsakyti
Vis labiau isibegejant vasarai, nenoriu buti visiskai balta kaip suris. Ar gali savaiminio idegio kreme esantys "chemikalai" pakenkti vaisiui (nestumas 27sav.)? Prie to pacio gal galite pasakyti, galima ar negalima nestukei buti sauleje, nes laaabai noreciau bent dienele pliaze pajury praleisti, jei taip, tai kiek laiko?
Atsakyti
Savaiminio įdegio kremas vaisiui tikrai nepakenks,tik neaišku kaip gali sureaguoti nėščios moters oda.
O pajūryje neščiai labai sveika pabūti.Tik nebūkite paplūdimyje kai saulė aktyviausia,t.y. nuo 11 iki 15 val. Ir šiaip venkite tiesioginių saulės spindulių.
Atsakyti
Laba diena,
Internete radau daug ivairiu pasisakymu, vienoms nesciosioms gydytojos draude degintis soliariumuose, kitoms ne, jei tai daroma saikingai. Esu nescia 8-a savaite ir labai noreciau apsilankyt soliariume. Ar tai negerai?
Ir dar vienas klausimas del sporto. Ar galima sportuout aerobika? instruktorei pasakiau, kad nescia, tai ji pasake, kad iki 12 savaites galiu sportuoti ir daryti visus pratimus? internete radau priesingu nuomoniu. Kaip yra is tikruju? Ar yra kokiu pratimu, pvz.: pilvo presui, kuriu reiketu vengti? Visa gyvenima sportavau, nenoreciau ir dabar to atsisakyti.
Aciu uz atsakymus
Atsakyti
Jokių išsamių tyrimų,kaip nėščią veikia soliariumas,nėra.Tiesiog gali būti padidėjęs odos jautrumas,ir ji sureaguos ne taip,kaip įprasta.
Jei gerai jaučiatės,sportuoti galite.Tik venkite labai didelių krūvių.
Atsakyti
Laba diena,
mano oda linkusi į spuogus ir soliariumas labai padeda, todėl retkarčiais ten nueinu, ar pakenktų soliariumas nėščiai, su apsauginiais kremais ir nedažnai? Išanksto dėkoju už atsakymą.
Atsakyti
Nėra atlikta tyrimų apie soliariumo įtaką nėščiajai, na, bet jei kokį kartelį nueisite nieko blogo tikrai neatsitiks.
Atsakyti