Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdymas Vokietijoje

Kadangi neuzilgo gimdysiu Vokietijoje, labai noreciau suzinoti kuo daugiau komentaru is mamyciu kurios gimde ar taip pat planuoja gimdyt Vokietijoje?
Atsakyti
Tenka ir mum si laime gimdyt Vokietijoje smile.gif .Idomu ir man butu suzinot kaip cia viskas vyksta.Aplamai ar visuose miestuose yra tie gimdymo namai , nes cia kur mes gyvenam tai internete ziurejau na nerandu blush2.gif Ir ar tiesa kaip kad raso internete , kad gimdymo namuose gydytojai dauguma kalba angliskai o ne vokiskai? 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, as gimdysiu po 3 sav, pirma leliu
Papildyta:
user posted image
Gal yra mamyciu ar nestukiu is Muncheno?
Papildyta:
QUOTE(renaciukas25 @ 2010 12 29, 11:25)
Kadangi neuzilgo gimdysiu Vokietijoje, labai noreciau suzinoti kuo daugiau komentaru is mamyciu kurios gimde ar taip pat planuoja gimdyt Vokietijoje?




Gal jau pagimdei? man butu idomu suzinoti , nes man irgi greit gimdymas, kaip viskas praejo? g.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blondyte02 @ 2011 06 24, 17:31)
Sveikos, as gimdysiu po 3 sav,  pirma leliu
Papildyta:
user posted image
Gal yra mamyciu ar nestukiu is Muncheno?
Papildyta:
Gal jau pagimdei? man butu idomu suzinoti , nes man irgi greit gimdymas, kaip viskas praejo?  g.gif  smile.gif

Taip jau turim nuostabu suneli smile.gif
Kadangi laaabai pergyvenau kaip viskas bus, kaip gydytojai, ligonine ir t.t. bet viska praejo kuo puikiausiai gydytojai super, bijojau kad nesusikalbesiu, kadangi tik siek tiek zinau vokieciu k, bet buvo gyd, kurie kalba lenku, rusu, anglu k,. Ligonine super, net nepanasu i ligonine, kaip namie, vienu zodziu viskas super. Beje gimdziau Kaiserslauterne.
Manau jau ir tu esi pagimdziusi, parasyk kaip viskas praejo?
Atsakyti
QUOTE(renaciukas25 @ 2011 08 08, 17:46)
Taip jau turim nuostabu suneli smile.gif
Kadangi laaabai pergyvenau kaip viskas bus, kaip gydytojai, ligonine ir t.t. bet viska praejo kuo puikiausiai gydytojai super, bijojau kad nesusikalbesiu, kadangi tik siek tiek zinau vokieciu k, bet buvo gyd, kurie kalba lenku, rusu, anglu k,. Ligonine super, net nepanasu i ligonine, kaip namie, vienu zodziu viskas super. Beje gimdziau Kaiserslauterne.
Manau jau ir tu esi pagimdziusi, parasyk kaip viskas praejo?


Papildyta:

j
Papildyta:
taip as irgi jau pagimdziau nuostabia dukryte thumbup.gif gimdziau miunchene, aptarnavimas super, nusiskundimu neturiu lotuliukas.gif
Atsakyti
aciu uz sveikinimus, tave taip pat sveikinu drinks_cheers.gif 4u.gif o kai gavai vaiko gimimo liudijima ten nera asmens kodo nei tautybes g.gif tai cia vaikai buna be asmens kodu ar kaip, gal zinai kazkaip idomu pasidare nesenai tik atkreipiau i tai demesi doh.gif g.gif
Atsakyti

Pries 5 metus gimdziau dukra...Ant dienu gimdysiu slapuka savo wub.gif

Pabandysiu surasyti ka atsimenu is pirmo gimdymo, o zinoma paskui jau ir sviezu antra gimdyma biggrin.gif Abu kartus gimdysiu ten pat- Frankfurte prie Maino.. Höchsto Klinikose 4u.gif

Vokietijoje yra daug ligoniniu, gimdymo namu, privaciu akuseriniu ligoniu kur galima gimdyti..Ka pasirinksit mielosios-jusu apsisprendimas...Viso nestumo metu zinoma reikia lankytis pas gydytoja, bet priedo galima susirasti ir Hebamme-pribuveja, kuri jums pagelbes, paguos, patars, nuramins,pades nestumo metu , gimdymo metu (jei noresite) ir kelias savaites po gimdymo, kai grysite su naujagimiu.. Ju sarasa paprastai galima gauti pas kiekviena ginekologa kuris priziuri nestukes. Zodziu galima susitarti, kad ji lydetu jus i gimdyma, i jusu pasirinkta ligonine, jusu pasirinktus gimdymo namus ar net priimtu jusu gimdyma namie smile.gif Anksciau valstybiniu draudimu apdraustom pacientem ju paslaugos visiskai nekainavo, siai dienai geriau pasitikslinkit ar niekas nepasikeite, paprastai visas islaidas perima ligoniu kasos. Beje, ja susiraskite pirmame nestumo trimestre.

Galite rinktis gimdymo namus (Geburtshaus) kur paprastai jumis ir rupinsis butent tokios pribuvejos-akuseres,arba jusu atsivesta arba tuo metu budinti. gydytoja pamatysit tik esant rimtesniam reikalui. Jei viskas klostysis gerai, jusu gimdyma priims butent Hebamme-akusere.

Pliusai-intymesne aplinka, mazesnis kisimasis i pati gimdymo procesa, didesnis atsizvelgimas i konkrecius nesciosios norus..Minusai- esant komplikuotam gimdymui, rizika, kad del salia nesancio gydytojo ar vaiku intensyvios terapijos skyriaus tame paciame pastate , vaikeli isves i klinikas, o jus liksit ten, kol sustipresit. Arba leksit kartu su vaiku i klinikas nes paciai gres pavojus 4u.gif

Gimdymas ligonineje - ar klinikose ,zinoma daugumai asocijuojasi su saltumu, baltomis palatomis irt.t. Kam svarbiau kvalifikuotu gydytoju :ginekologo, pediatru ir t.t. buvimas tame paciame pastate 24 val per para, baltos sienos nemaiso biggrin.gif Beje, mano pasirinktose klinikose buvo 5 gimdyklos, visos jos isdazytos pastelinemis spalvomis, siltos, jaukios, galima pritenmdyti sviesa, saremiauti romantiskai , vandeny, suptis kedese, sokineti ant kamuolio ir t.t.

Gimdymo metu su jumis gali butu jusu pasirinktas vienas asmuo-ar tai vyras, ar tai drauge , ar tai mama...Zodziu palaikymo komanda galima tureti su savimi.

Nezinau, kaip mazesniuose miesteliuose ( gimdziau Frankfurte prie Maino) bet beveik visos ligoninens priimancios gimdyves bent karta i menesi rengia tevams galimybe ateiti ir nemokamai pasiklausyti apie pati gimdyma, tos ligonines darbo principa, kaip viskas pas juos vyksta, apie epidura, CP ir t.t. kartais net gimdyklas apziureti galima, jei yra laisvu,zodziu susipazinti su aplinka 4u.gif

Norint isvengti saremiu metu dokumentu pildymo ir visu formalumu, galite uzsiregistruoti gimdymui is anksto. Kazkur nuo 34 nestumo savaites.Galite tai daryti net keliose pasirinktose ligoninese, i kuria vaziuosite prasidejus gimdymui jusu pasirinkimas, jos visos jusu lauks iki jusu nustatyto termino ir dar bent 2 savaites po jo, tiek, kiek leidzia pernesioti. biggrin.gif pasikalbesite apie epidura, apie jo galimybes, apie jums rupimus klausimus, ka reikia/ nereikia tureti su savimi..ka duoda ligonine, o kuo reikia pasirupinti paciam..Tai labai padeda gerai nusteikti ir ramiai laukti vaiko atejimo 4u.gif Beje, epiduras nemokamas (bent jau valstybiniu sveikatos draudimu draustoms pacientems)

Gimdziau klinikose, paciam gimdymui gavau naktinukus,klizma lotuliukas.gif po gimdymo didziuliai iklotai ir tinklines kelnaites yra kiekvienoje vonioje, kuri prijungta prie palatos. Dvi palatos (bent jau maniske 3-iete) buvo sujungtos leliuku kambariu biggrin.gif kuriame galejai, vystyti, perrengti, nuprausti, pamaitinti mazyli, nusitraukti pienuka. Ten buvo visi tam skirti daiktai: rubeliai naujagimiui, pampersai, kremukai, pientraukiai ir t.t. Bent jau mano klinikose visas tas tris dienas dukryte buvo ju aprengtais rubeliasi, maniskiu prireike tik vaziavimui namuciu. Galima uzsisakyti ir atskira seimynine palata, zinoma tai kainuoja papildomai. Konkreti kaina priklauso nuo ligonines 4u.gif


apie prieziura: Likau viskuo patenkinta...Dabar kai prisimenu viska, tai suprantu kad galbut buvo kazkokiu negerumu, teko gimdyti pusiau su epiduru, pusiau be jo, nes mano nugararoje yra uzspaustas nervas kuris neleido pilnai suveikti epidurui, del issiderinusiu saremiu ir skatinamuosius aptureti teko ir gydytojai ant pilvo griuvo, kad padetu isstumti BET tai suprantu tai TIK dabar , kai atradau SM ir "apsisvieciau" biggrin.gif Nes gydytoja ir akuseres neleido man to pajausti, panikuoti, ramino, padejo, gyre kad darau viska puikiai..ir gimdymas liko atminty, kaip kazkas labai grazaus, nepaisant skausmu....gimdziau ilgai, per ta laika spejo pasigimdyti dar trys, bet as nejauciau jokios demesio stokos schmoll.gif Nesijauciau palikta likimo valioje, beje, yra salia lovos mygtukas, i kuri sureaguoja zaibiskai budintis personalas biggrin.gif Pries pat gimdyma,net pamaina keitesi, bet net tai nesudare kazkokiu negerumu. Manimi pasirupino ..

Po gimdymo tas tris dienas, dievinau savo skyriaus seseles, nes buvau daugiau nei zalia biggrin.gif Net pamperso pakeisti nemokejau blush2.gif Viska parode, patare, padejo, pamoke..dar net is ligonines dovanu gavau ir laimingos isvaziavom namo 4u.gif Vienos skundziasi ligoniniu maistu, kitos aplina, trecios dar kazkuo..man buvo svarbiasia, kad salia butu kvalifikuotu gydytoju komanda, o gavau daug daugiau 4u.gif

Antras dublis laukia greitu laiku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(blondyte02 @ 2011 08 11, 14:13)
aciu uz sveikinimus, tave taip pat sveikinu drinks_cheers.gif  4u.gif    o kai gavai vaiko gimimo liudijima ten nera asmens kodo nei tautybes g.gif  tai cia vaikai buna be asmens kodu ar kaip, gal zinai kazkaip idomu pasidare nesenai tik atkreipiau i tai demesi doh.gif  g.gif


Vokietijos pilieciai asmens koda gauna is finanzamt, atskira popieriu. Ir tada kai pradedama dirbti. Vokiskame pase yra tik pacio dokumento numeris.
Papildyta:
QUOTE(mmamux @ 2011 06 08, 20:44)
Tenka ir mum si laime gimdyt Vokietijoje  smile.gif .Idomu ir man butu suzinot kaip cia viskas vyksta.Aplamai ar visuose miestuose yra tie gimdymo namai , nes cia kur mes gyvenam tai internete ziurejau na nerandu  blush2.gif Ir ar tiesa  kaip kad raso internete , kad gimdymo namuose gydytojai dauguma kalba angliskai  o ne vokiskai? 4u.gif

Visiska netiesa schmoll.gif . Teko ne karta lankyti ligonius skirtinguose miestuose ir pati ne per seniausiai pagimdziau cia dukryte, visi sneka vokieciu kalba, uzsienietes sesutes taip pat, tai privaloma. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(hesba @ 2013 01 01, 22:37)
Vokietijos pilieciai asmens koda gauna is finanzamt, atskira popieriu. Ir tada kai pradedama dirbti. Vokiskame pase yra tik pacio dokumento numeris.
Papildyta:

Visiska netiesa schmoll.gif . Teko ne karta lankyti ligonius skirtinguose miestuose ir pati ne per seniausiai pagimdziau cia dukryte, visi sneka vokieciu kalba, uzsienietes sesutes taip pat, tai privaloma.  smile.gif

Sveikute, kaip suprantu si malonuma patyrei vokietijoje smile.gif as taip pat laukiu maziuko cia, bet mano gimdymas tik pacioje vasaros pabaigoje, taigi dar daug laiko, bet is anksto pradejau rupintis, kaip man cia seksis. Gal galetum pasidalinti ispudziais po gimdymo? As truputi jaudinuosi, nes nekaip kalbu vokiskai, bijau, jog nesusikalbesiu, ar nesuprasiu kas man sakoma ir t.t. ir siaip viskas idomu, betokios smulkmeneles, buciau labai dekinga uz betkoki komentariuka 4u.gif
Atsakyti
Sveikos busimos ir esamos mamos. Jungiuosi prei jusu ir giriuosi, kad as taip pat esu nescia jau 23 savaite, ir gimdysiu cia Vokietijoje. TFU TFU TFU kolkas nestumo eiga labai sauni, jauciuosi puikiai, energinga, tik kartais skauda uodegikauli, arba persivalgius skrandis eina is proto. Visa kita gerai. Gyvename mes ne didialeme mietse gal tokie kaip saiuliai, yra Klinikos, ten ir gimdysiu manau. Turiu gera malonia ginekologe, pas kuria lankausi karta i menesi, dabar bus du kartus i menesi. Siaip esu kolkas viskuo patenkinta. Kolkas baimes nejauciu, taciua aisku kyla beproto daug klausimu, kaip viskas bus, ka tureti, ko ne, bet manau mane savo laiku apie viska informuos, tai kolkas nestresuoju.

Ir apskritai kaip jums gyvenimas vokietijoje? kaip kalbates su savo vaikais? t y kokiomis kalbomis? ar yra tokiu kurios yra ARBEITSAMT'e kur eiti po gimdymo su vaikeliu ?

graziu Velyku visoms ir lauksiu komentaru drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikutes... as tap pat gimdysiu vokietijoje, hannover mieste...tikiuosi viskas bus gerai mums db beveik 23 savaiteles
Atsakyti
Ruosiames uz 3 savaiciu persikelti is Ispanijos i Munchena.Laukiuosi pirmojo vaikelio,man 12 savaiciu.Gal kas galetu patarti ginekologa ir klinika,buciau labai dekinga.Gal yra nestukiu Munchene?Butu malonu pabendrauti smile.gif
Atsakyti