Įkraunama...
Įkraunama...

Rekomendacijos auklei

Prireike parasyt rekomendacija auklei. Gal raset ar teko skaityt jau parasytas? Patarkit kaip rasyt, ka reiketu pamineti.
Atsakyti
Rekomendacijoje svarbiausi Jūsų kontaktiniai duomenys (vardas pavardė, telefonas (-ai), gerai būtų ir adresas, bet nebūtina), laikas ir data, kurį auklė pas Jus dirbo, vaikučio vardas ir amžius, rekomendacijos parašymo data.
Tekstas rašomas laisva forma, reiktų paminėti, kokius darbus auklė atlikdavo, kokia Jūsų nuomonė apie jų atlikimą, galbūt buvo kokių ypatingų sąlygų (vaikučio charakteris, temperamentas, atliekamų darbų specifika, tarkim, vegetarinis maistas ir pan.). Jei žmogus iš tiesų patiko, pridėkite keletą šiltų žodžių, rekomendavimą kitoms šeimoms arba savo nuomonę, kokius darbus šis žmogus dirbtų geriausiai.
Atsakyti
Nu man neteko nei skaityt nei rašyt rekomendacijos. Nors auklę turiu ir susiradau pagal skelbimą laikraštyje. ax.gif Kiek žinau, tas rekomendacijas rašo visokios drauges ,teto ir t.t Geriau pabendraut su pačiu žmogum ir tikrai matysi ar tau jis tinka ar ne mirksiukas.gif
Atsakyti
O tai kaip daugiau perduioti ta rekomendacija,jei nesusitikti su paciu zmogumi?Juk zmogus ateina del darbo su rekomendacijom.Ir darbdavys tuo paciu ir zmogu pamato,ir paskaito mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš taip pat esu už rekomendacijas - tegu rašo tos pažįstamos ar draugės. Visada informaciją galima patikrinti, ir jei kažkas ne taip - jau kyla įtarimas. Be to, manau, kad rekomendaciją rašanti draugė mažų mažiausiai turėtų turėti rekomendacijoje nurodyto amžiaus vaikutį. O jeigu jo nėra, arba jis jau tokio amžiaus, kuriame auklės nesamdomos - spresti galima pačioms. Tokiu atveju pas mane tokia auklė darbo negautų.
Atsakyti
Rekomendacijos rekomendacijoms nelygu.Man teko priziureti drauges dukryte,kuriai dabar yra 4.5 metuku.Priziurejau ne karta,ir ne du,o kai daviau jos numeri vienai mamytei,ieskojusiai aukles,kad paklaustu apie mane,tai toji drauge tokiu nesamoniu ir blogu dalyku apie mane pripliurpe sad.gif kad iki siol su ja nesikalbam
Atsakyti
QUOTE(lineba @ 2005 06 23, 15:39)
Rekomendacijos rekomendacijoms nelygu.Man teko priziureti drauges dukryte,kuriai dabar yra 4.5 metuku.Priziurejau ne karta,ir ne du,o kai daviau jos numeri vienai mamytei,ieskojusiai aukles,kad paklaustu apie mane,tai toji drauge tokiu nesamoniu ir blogu dalyku apie mane pripliurpe sad.gif kad iki siol su ja nesikalbam

Vadinasi ji tikrai netikra draugė buvo. Gal taip ir geriau.
Atsakyti
QUOTE(Violetukas @ 2005 06 26, 15:27)
Vadinasi ji tikrai netikra draugė buvo. Gal taip ir geriau.


Man nuo to tikrai ne blogiau.Cia ji turetu gailetis,nes dabar nebeturi kam palikti savo mergytes kas ja ziuretu UZ DYKA.
Atsakyti
manau paprasciau duot auklei leidima busimiem darbdaviam duotu jusu kontaktini tel. tada suintetesuoti zmones gales su jumis susisiekt
Atsakyti
Aišku, teko skaityti rekomendacijas. Net kelias. Bet klausimas, kiek jomis pasitikėti gali? Juk nesitiki, kad rekomendacija bus blogai parašyta. Taip, kad visada geriau pasiskambinti su buvusiu darbdaviu ir pakalbėti. Bet kita vertus, iš kur garantija, kad paskambinsi darbdaviui, o ne auklės pažįstamai draugei, kuri ir užtars už ją gerą žodį.
Geriausia pasikliauti, tuo ką matai, girdi ir būtinai dar savo nuojauta.
Atsakyti
QUOTE(EDIJA @ 2005 06 01, 12:19)
Nu man neteko nei skaityt nei rašyt rekomendacijos. Nors auklę turiu ir susiradau pagal skelbimą laikraštyje.  ax.gif Kiek žinau, tas rekomendacijas rašo visokios drauges ,teto ir t.t Geriau pabendraut su pačiu žmogum ir tikrai matysi ar tau jis tinka ar ne mirksiukas.gif


Ir aš girdėjau, kad prašo dažnai draugių ar pažįstamų parašyti
Atsakyti
Musu aukle turejo rekomenadacijas, netycia paaikejo, kad as pazistu tuos zmones, telefonu susisiekem - viska issiaikinom, kas rupejo.taigi, kad rekomendacijas raso tik drauges ir pan. musu atveju negaliojo, nes rase zmones, kuriu vaikutis buvo musu aukles priziurimas.

beje, tos rekomendacijos, mano galva, labai naudingos, tik gal ne visada teisingos, bet juk tikrini ax.gif
Atsakyti