Įkraunama...
Įkraunama...

Padėkite išsirinkti automobilį 2

sveiki,

turiu keblų klausimą,gal kas padėtų išsirinkti?, žodziu reikia tokių privalumų:
*aukšta,nes bus važiuojama užmiestyje žiemą;
* ne 4x4 varomas
*dyzelis,
*miniveno nesiūlyti,universalų taip pat.
nuo 2006m. max iki 6000eur. g.gif

ačiū,kas praplės mano akiratį 4u.gif , nes jau išmaišiau visus skelbimus,nieko nerandu optimalaus.
Atsakyti

Žodžiu nusprendėm su šeima keist automobilį nes jau mūsų passatas b5 jau pavargęs yra. Su šeima tarėmės mano atžalų nuomonės skirtingos su žmona vienodos atžalos nori prabangios, ten su plačiausiu televizorių kaip pas tesla's būna, bet nesvarbu. O mes su žmona žiūrim skelbimus labiausiai domina VW PASSAT B7 ir VW TIGUAN(suv) gal patartumėt koksai variantas geresnis ir koks variklis geresnis lauksiu nuomonių. 

Atsakyti
QUOTE(Tėvuksss @ 2018 11 09, 00:44)
<p>Žodžiu nusprendėm su šeima keist automobilį nes jau mūsų passatas b5 jau pavargęs yra. Su šeima tarėmės mano atžalų nuomonės skirtingos su žmona vienodos atžalos nori prabangios, ten su plačiausiu televizorių kaip pas tesla's būna, bet nesvarbu. O mes su žmona žiūrim skelbimus labiausiai domina VW PASSAT B7 ir VW TIGUAN(suv) gal patartumėt koksai variantas geresnis ir koks variklis geresnis lauksiu nuomonių. </p>

yra toks dalykas kaip youtube.com ir google.com smile.gif negi kažkas turi už jus išnagrinėti, laiką leisti? negi tikitės, kad šiame mamų, ištuštėjusiame forume tiek VW ekspertų bus?
nu gal... viltis visada motina smile.gif
Atsakyti