Įkraunama...
Įkraunama...

Gastritas

turiu tokią bėdą kaip gastritas. negaliu nieko valgyti, nes skrandis priešinasi bet kokiam maistui, net arbatai. pradeda skaudėti, sustoja virškinimas.
nusipirkau bananų, kad bent ką nors galėčiau valgyti, tačiau nuo pusės banano jau jaučiu kaip kyla viskas į viršų.
dėl ko kyla tokie priepuoliai? atrodo nesinervinau dėl nieko stipriai, ir maitinuosi normaliai...
Atsakyti
Sveika 4u.gif Ech, ir man ta pati problema, tik valgau kaip ir valgius - maistas atgal ,,nekyla''. Prieš porą mėnesių darė endoskopiją - rado tris skrandžio erozijas. Ir iš kur - atrodytų? g.gif Valgau reguliariai, tikrai vertingą maistą - ne kokius pusfabrikačius ar mėsainius; ir še tau kad nori. Tiesa, viena priežastis gali tai lemti - NUOVARGIS. Jau trečius metus neišsimiegu - pirmiau vyresnysis, dabar mažoji naktimis valgo, turiu porąkart per naktį šildyti pieną; be to, nesu linkusi anksti eit miegoti. Ką gi - jau porą mėnesių po endoskopijos vartoju visokias ,,gėrybes'' - žoleles, linų sėmenis, bulvių sultis - visa, kas mažina rūgštingumą. Kol kas - jokių rezultatų blink.gif Štai ir dabar maudžia.... unsure.gif
Atsakyti
na man ne taip žiauriai kaip tau... matai man būna priepuoliai daugiausia du-tris kartus per metus. bet tada nežinia ką reikia daryti. anksčiau enzistalį gerdavau prieš mastą, bet dabar Lietuvai nebetiekia šitų vaistų...
gal tikrai pervargau, nes sesijos pabaiga, ištisai arba prie kompo arba prie knygų... bet ėl nuovargio niekad dar nebuvo...
dažniau stress įtakodavo

kas bjauriausia, kad pykina, o apetitas nedingo...
nežinau kaip taip gali būti, nes ryjant seiles net gerklė nejautri, o galvoju, ką čia suvalgius...
Atsakyti
Greitai bus pusemetu, kai gydosi gastrita. Vartoja vaistus UTOP tris kart dienoje, ir taip jau puse metu, jokio pagerejimo siaubingai krito svoris, panasu, kad jis ir neatsistatys. Nieko negali valgyti, kai pagalvoja, kad poto uzeis skausmai skrandyje. O vaistineje isgirdau naujiena, kad UTOP reikia kartu gerti su kitais vaistais, tada jausis ju poveikis, o dabar visas pusmetis veltui isgerti vaistai, ir i ora ismesti pinigai. kaip jus nugalejot sia liga.?
Atsakyti
Labas merginos 4u.gif
Neseniai per vieną Rusijos kanalą girdėjau, kad žmogus išsigydė gastritą per mėnesį liaudiškom priemonėm t.y. reikia 150 gr. alijošiaus sulčių išsispausti iš jo lapo, 250 gr. medaus bei 1 stiklinės saldaus vyno. Viską sumaišyti ir gerti po truputį keletą kartų per dieną
Atsakyti
Na tokias isisenejusias problemas reiketu jau gyti vaistu deriniais. Ryte pries valgi pusvalandi reikia gerti ultop,omeprazol(na pasirinktinai viena is tu), ir vakare pries miega reikia isgerti skrandzio rugstinguma mazinancius vaistus tokius kaip zantac arba raniberl. Toki kursa pavartojus 4 savaites turetu viskas susitvarkyti. Bet aisku butina pasitarti su gydytoju. Manau jis taip pat skirti turetu toki gydyma.
Atsakyti
Labs,

Noreciau pamineti, kad temos autorei gali buti greiciausiai chroninis gastritas, jeigu kartojas. Na as ne gydytoja tiesiog zinau is praktikos, nes mama su tokiu kankinosi ilgus metus. Budavo uzeina i menesi po kelis kartus guli paslika issivemia ir nevalgo. Vaizdas baisus ir tragiskas, tai issivaizduoju kokia savijauta. Galima tik labai stipriai uzjausti zmones. Taip kankinosi daugeli metu.
Visa tai tesesi, kol neatsirado folio metodas, hemeopatiniai vaistai. Tas gydymas tikrai buvo ilgas dar dabar ji nueina del kitu bedu, geria labai paprastus zirniukus saldzius ir tiek, bet tikrai galiu pasakyt nebereik tiek daug slaugyti ir virti arbatu kmynu...ir kt. Pasikartoja tikrai labai retai ir tik delto kad suvalgo ka tikrai blogo.
Beje girdejau dar pasakyma kad visos skrandzio bedos dazniausiai atsiranda nuo nerviu, galbut kazkas labai itempta jusu gyvenime.

Beje patarciau visiems skrandininkams gerti linu semenas pries maista, yra pirkti dezutese vaistinese. Uzsiplikini karstu vandeniu ta kosyte pries valgi ryte ir skrandziui kaip didziausia palaima...nes tai gleives kurios labai gerai padeda.

O del sintetiniu vaistu, tai mama gydesi pas daug gydytoju vis kitokius vaistus rasydavo, ir jie beveik nieko nepadedavo, kol nepriejo prie paprastos liaudiskos medicinos tol nepagyjo ir kankinosi. Beje geriant vaistus nuo skrandzio gali gadintis kepenys ir kita. Jis turbut isstudijavo visas liaudiskos medicinos knygutes ir visokius "antpilus" isbande, bet linu semenas iki dabar geria.
Sekmytes visoms ir nesirkit! Maziau nervu ir maziau ligu bus...
Atsakyti
schmoll.gif Man taip pat problemo su skrandžiu,kaip sako liaudiškai "riemuo ėda',bet niekaip nevažiuoju pa gydytojų,nes sako labai žiaurios procedūros.
Atsakyti
ne tiek ziaurios kiek nemalonios blink.gif reikia ryti zarnele, kad gydytojas paziuretu kas tam skrandy dedas... tai geriau pasidazius neit, nes nuo vemimo reflekso labai asaros byra
Atsakyti
Uoj, kas man pasidare, sprendziu, kad gastritas, nes taip blogai dar gyvenime nesijauciau. Skauda skrandi, pykina, i maista negaliu net paziuret ir tap silpna... Ka man daryt, angliuko prigeriau, bet nepadeda... verysad.gif
Atsakyti
O kuo tas gastritas pasireiškia unsure.gif Tik pykinimu ir skausmu, ar dar kuo nors g.gif
Aš trečia diena sėdžiu lyg akmenį prarijus. Neskauda, nepykina, bet taip sunku, taip sunku... doh.gif Jau kelintą kartą per metus tas pats pasikartoja. Kol praeina... Angliukai nepadeda... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2007 03 11, 17:06)
O kuo tas gastritas pasireiškia unsure.gif Tik pykinimu ir skausmu, ar dar kuo nors g.gif


Tai kad tų gastritų visokių yr - sumažintas ar padidintas rūgštingumas daug reiškia. Maniškis - sumažintas, todėl negaliu nei daug valgyt, nei vakare valgyt, nei labai aštriai, nei labai karšto, nei labai šalto... doh.gif Aišku, taip nesigauna, todėl kartais paskauda keletą dienų, arba užskausta taip, kad lipu sienom ir nevalgau savaitę, ir šliaužioju pažaliavusi... Kažkada gydytoja aiškino, kad gastritas nepagydomas, ir mėgino mane nugalabyt arkiškomis antidepresantų dozėmis, kita pasakė, kad pagydomas, bet neįpirkau tada viso kurso vaistų, taip ir likau nedagydyta biggrin.gif
Tas vienkartinis sunkumas - tai nieko, o vat jei kartojasi, jei skausmai užeina, jei skauda net nuo gurkšnio vandens - tada jau bėgte pas gydytoją.
Atsakyti