Įkraunama...
Įkraunama...

Svarbūs patarimai "žalioms" mamytėms

Tesiame tema toliau, nes labai daug naudingos informacijos radau I temoje 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(arste @ 2010 10 09, 18:28)
Sveikos.Mano mažyliukas labai nemiega.Pamiega koki max pusvalanduka ir vėl su riksmais prabunda.Jau net soskyte duodam,kad tik greičiau užmigtu.Vaikučiui dar tik 4 dienelės.Valgo puikiai ,bet jau kai pradeda žaisti,ar zysti,kad nenori ir neduodu,bet tada klykia kaip išprotėjęs.Jaučiu,kad ir pati jau nebetversiu ilgai,nes per 3 paras temiegojau kokias 4 val.Labai prašau padėkite,nes daktariukė tik pirmadieni atvažuoja.... verysad.gif


na ir kaip, ar jau pasitaise situacija, nes mes irgi vargstame su jais doh.gif
Atsakyti
QUOTE(snapper @ 2011 01 06, 14:36)
Tesiame tema toliau, nes labai daug naudingos informacijos radau I temoje  4u.gif
Papildyta:
na ir kaip, ar jau pasitaise situacija, nes mes irgi vargstame su jais  doh.gif


ir mes vargome.. irgi pamiegodavom 15-20 min ir verkdavom unsure.gif

pabandykite duoti pankuoliu ar kmynu arbateles, kai pradeda cypti lialka ir pratint prie tutuko.. 4u.gif

be to priklauso, ar MP maitinate (svarbu, ka pati valgote), ar misinuku (kuris irgi gali netikti).. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(** summer love ** @ 2011 01 06, 23:24)
ir mes vargome.. irgi pamiegodavom 15-20 min ir verkdavom  unsure.gif

pabandykite duoti pankuoliu ar kmynu arbateles, kai pradeda cypti lialka ir pratint prie tutuko..  4u.gif

be to priklauso, ar MP maitinate (svarbu, ka pati valgote), ar misinuku (kuris irgi gali netikti)..  blush2.gif


kas tos pakuoles? o kmynu arbatele ir as duodu ir padeda (kartais...). tik girdejau priestaringus patarimus, vieni sako, kad virti kmynai kietina vidurius, ir reikia arbata tik uzplikyti. kiti pataria pavirti kmynus 1 min. kaip jus darote?
Atsakyti
QUOTE(wisp @ 2011 01 12, 13:58)
kas tos pakuoles? o kmynu arbatele ir as duodu ir padeda (kartais...). tik girdejau priestaringus patarimus, vieni sako, kad virti kmynai kietina vidurius, ir reikia arbata tik uzplikyti. kiti pataria pavirti kmynus 1 min. kaip jus darote?

Pankoliai veikia labai panasiai kaip kmynai tik vidutiuku nekietina . Parduotuvese yra pirkti hipp tirpi pankoliu arbatyte ,mums labai padejo.
Atsakyti
sveikos mamytės, reikia patarimų. nors aš turiu jau trečia vaikelį bet šitoj situacijoj esu visai žalia: mano dukrytė (4dienos)visiškai atsisakė žįsti krūtį, todėl pradėjau nusitraukinėti pienuką ir kas antrą maitinimą maitinu savo pienu. noriu sužinoti ar reikia dar papildomai duoti atsigerti arbatėlės. tikėjausi maitinti krūtimi, bet nesigavo ir visiškai išmušė mane iš vėžių.
Atsakyti
QUOTE(eliukė @ 2011 01 18, 15:11)
sveikos mamytės, reikia patarimų. nors aš turiu jau trečia vaikelį bet šitoj situacijoj esu visai žalia: mano dukrytė (4dienos)visiškai atsisakė žįsti krūtį, todėl pradėjau nusitraukinėti pienuką ir kas antrą maitinimą maitinu savo pienu. noriu sužinoti ar reikia dar papildomai duoti atsigerti arbatėlės. tikėjausi maitinti krūtimi, bet nesigavo ir visiškai išmušė mane iš vėžių.


Sveika, na manau paprastas virintas vandenukas ar kokia pankoliu arbatele tikrai nepadarys nieko bloga, juk ir vaikiukams isdziusta burnyte wink.gif
Atsakyti
QUOTE(eliukė @ 2011 01 18, 15:11)
sveikos mamytės, reikia patarimų. nors aš turiu jau trečia vaikelį bet šitoj situacijoj esu visai žalia: mano dukrytė (4dienos)visiškai atsisakė žįsti krūtį, todėl pradėjau nusitraukinėti pienuką ir kas antrą maitinimą maitinu savo pienu. noriu sužinoti ar reikia dar papildomai duoti atsigerti arbatėlės. tikėjausi maitinti krūtimi, bet nesigavo ir visiškai išmušė mane iš vėžių.


O tai kodėl tik kas antrą maitinimą duodi savo pienuko, jei jo yra ? g.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes, norejau pasiklausti o nuo viduriavimo net tokiems maziukams galima arbateliu duoti? (2 svaites mano coliukei) ax.gif
Atsakyti
QUOTE(NeLyA @ 2011 01 20, 16:08)
Sveikos mamytes, norejau pasiklausti o nuo viduriavimo net tokiems maziukams galima arbateliu duoti? (2 svaites mano coliukei)  ax.gif

O iš ko sprendi, kad vaikas viduriuoja? Tokio amžiaus vaikiukai labai dažnai gali kakoti ir skystai. Gali net 10 kartų per parą. Bet tai dar nebus viduriavimas. O dėl arbatėlių tai net nežinau, reiktų klausti gydytojos. Man leido tik pankolius naudoti, silpną arbatėlę, kmynų tokiems mažiukams irgi nerekomendavo, tik nuo kokių 6mėn. O visokios tirpios arbatos man pačiai atrodo ne kaip, taigi kaip jos padarytos, kad tirpios, tokios granulės, man atrodo ten kažkokia nesąmonė. g.gif

Dėl rėkiančių vaikiukų - gali būti, kad netinka kažkas ką valgote. Žinau keletą mamų, kurios pabandė atsisakyti visų pieno produktų (sviesto, grietinės, jogurto ir t.t.) ir joms padėjo. Jei turite galimybę ruoškite sau maistą garuose. jei ne - virkite. Tokie mažuliukai labai jautrūs viskam..
Atsakyti
taip, pienuko pas mane mažoką, todėl ir gaunasi kas antrą maitinimą.kadangi to turto mažai turiu tai norėjau paklausti: jei laikau pienuką šaldytuve (ne kameroj), po to ji pašildau ir mažiukė ne viską suvalgo... tai ką jau tą likusi pienuką išpilti? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(eliukė @ 2011 01 21, 20:23)
taip, pienuko pas mane mažoką, todėl ir gaunasi kas antrą maitinimą.kadangi to turto mažai turiu tai norėjau paklausti: jei laikau pienuką šaldytuve (ne kameroj), po to ji pašildau ir mažiukė ne viską suvalgo... tai ką jau tą likusi pienuką išpilti?  verysad.gif


Deje, bet taip, reikia išpilti.Aš patarčiau labai dažnai tokiu atveju nusitraukinėti, gal padaugėtų? O jau visai nesiūlote krūties vaikiukui? Gal dar paimtų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(eliukė @ 2011 01 21, 20:23)
taip, pienuko pas mane mažoką, todėl ir gaunasi kas antrą maitinimą.kadangi to turto mažai turiu tai norėjau paklausti: jei laikau pienuką šaldytuve (ne kameroj), po to ji pašildau ir mažiukė ne viską suvalgo... tai ką jau tą likusi pienuką išpilti?  verysad.gif

Taip, likuti reiketu ispilti, jei buteliuke liko neisgerto pienuko - del sterilmo.
Galima daryti ir truputi kitaip. wink.gif Nutraukta pieneli supilti i du indelius: 1. mazdaug tiek, kiek vaikutis dazniausiai isgeria; 2. likusi pieneli. Jei vaikuciui pakaks 1 pienelio, tai ta kita bus galima i saldytuva pasideti (iki 1 paros), arba i saldikli - minimum 3 men. thumbup.gif
Pienelio tikrai daugeja, jei: 1. dazniau krutis duodama vaikuciui; 2. dazniau nusitraukinejama. Ir stengtis nesinervuoti reikia, + skysciu daugiau gerti.
4u.gif
Mano vaikuciui jau 7,5 men ir iki siol sekmingai maitunu krutimi + koses. thumbup.gif
Papildyta:
O ka daryti naktimis, kai vaikutis 7,5 men amziaus... Dienomis - liuks vaikutis - dazniausiai sypsenele veide, o naktimis - prabudineja besiraitydamas - kojytes bekilnodamas. Nu gal dantkai vis dar??????????? doh.gif Sianakt miegojau apie 2 valandas - uzmigt nespedavau kai vel keltis reikedavo. unsure.gif
Jau 4 turime dantkus, apie kuriuos suzinojome,kai jau patys pamateme - jokiu temperaturu ir viduriavimu nebuvo. Tpu tpu tpu... thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo p Raganyte: 22 sausio 2011 - 11:37