Įkraunama...
Įkraunama...

Taupiosios - kokiais būdais taupote pinigus? (2)

QUOTE(wilioke @ 2011 11 14, 08:49)

Tikrai labai idomu - kaip? mirksiukas.gif
Tiesiog gal, kad orientuotis kaip tai imanoma, gal galite parasyti kiek kam daugmaz procentaliai ar grynais isleidziate 4u.gif
Atsakyti
Griztant prie "ispardavimu" ir "akciju". Vasara paciame sezono ikarstyje Lenkijoje Reserved parduotuveje pirkau suknute ant sleikuciu uz 40 zlotu. Neseniai Vilniuje to paties pavadinimo parduotuveje pamaciau visiskai tikia pacia suknute, kuri pries nukainavima kainavo 199 Lt, nukainota 159 Lt lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Vyras kazkoki iranki (pjukla kazkoki ypatinga, nesuprantu apie juos, bet naudoja ji daznai) PL nusipirko uz 150 zlotu, o musu parduotuvese visiskai toks pats apie 500 litu kainuoja.

Isvada - jai imanoma apsipirkineti kad ir paciame artimiausiame uzsienyje. Be abejo, pirkimus reikia susiplanuoti, apsiziureti kiek reikalingi daiktai kainuoja pas mus. Ivertinti keliones islaidas, valiutos kursa.
Atsakyti
Na gerai, pabandysiu parasyti......
Pradesiu nuo to, kad bandom atsideti 500lt kas menesi
1000 lt maisti, higienos prekes, chemija
800lt kuras, vyro cigaretes ir dar drabuziai ( kai jau labai reikia kazkokiu drabuziu ar batu, tenka imti is santaupu, bet stengiames pamirsti juos) o siaip kartais dar lieka ir nuo to tukstancio.
Vat isidedu i pinigine 250 per savaite ir dar zinokit kartais lieka koks 100lt, tai juos atsidedu i kita dezute tam reikalui kai reikia pirkti kazka is drabuziu.
Ai nepaminejau mokesciu , isviso sumokam maximum 250lt ar ziema ar vasara buna panasiai. (gyvenam nuosavam name)
Visos musu pajamos 2550,-
Kaip ir nieko stebuklingo.... Bus smagiau jau kai as pati pradesiu dirbti. Kai bus maziukui 2 metai nebegausiu nieko tada bus jau liudna. Tada isviso pajamos bus tik 1700,- 4u.gif
Bet manau ir tada teks ismokti kazkaip gyventi thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(augustautve @ 2011 11 14, 14:01)
isviso sumokam maximum 250lt ar ziema ar vasara buna panasiai. (gyvenam nuosavam name)

pasiseke del gyvenamo ploto,nes jei tektu moketi paskola ar nuomuotis tai butu liudniau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kumiko @ 2011 11 14, 13:39)
pasiseke del gyvenamo ploto,nes jei tektu moketi paskola ar nuomuotis tai butu liudniau  mirksiukas.gif

tikrai taip
Atsakyti
QUOTE(augustautve @ 2011 11 14, 13:01)
Na gerai, pabandysiu parasyti......
Pradesiu nuo to, kad bandom atsideti 500lt kas menesi
1000 lt maisti, higienos prekes, chemija
800lt kuras, vyro cigaretes ir dar drabuziai ( kai jau labai reikia kazkokiu drabuziu ar batu, tenka imti is santaupu, bet stengiames pamirsti juos) o siaip kartais dar lieka ir nuo to tukstancio.
Vat isidedu i pinigine 250 per savaite ir dar zinokit kartais lieka koks 100lt, tai juos atsidedu i kita dezute tam reikalui kai reikia pirkti kazka is drabuziu.
Ai nepaminejau mokesciu , isviso sumokam maximum 250lt ar ziema ar vasara buna panasiai. (gyvenam nuosavam name)
Visos musu pajamos 2550,-
Kaip ir nieko stebuklingo.... Bus smagiau jau kai as pati pradesiu dirbti. Kai bus maziukui 2 metai nebegausiu nieko tada bus jau liudna. Tada isviso pajamos bus tik 1700,- 4u.gif
Bet manau ir tada teks ismokti kazkaip gyventi  thumbup.gif

Aciu labai, kad pasidalinote savo patirtimi ! Saunuoliai, sveikintina 4u.gif

Dar noriu paklausti, ka reikia pirkti valgyti 5 asmenu seimai ir kokias buitines priemones, kad isleisti 150 lt per savaite? (sakete, kad nuo 250 lt kartais lieka 100 lt) g.gif Nu mano kvaila blondiniska galva neisnesa... Musu 4 asmenys savaitei isleidzia maistui apie 400 lt (+/- 100) ir as galvojau, kad mes potaupiai tuo klausimu ( palyginau su k.k. pazistamu seimu racionu)?
Atsakyti
valgom tikrai neblogai mesa valgom beveik kasdien, aisku kartais vaziuojam pas tevus i kaima, tai atsivezam tai pieno, grietines, bulviu pirkti nereikia, o kartais ir sava kiaule pasipjaunam, va tada tai isvis mazai isleidziam, na nezinau , bet kazkaip pragyvenam ir patikekit tikrai nebadaujam ir dar sugebu vaikams tai pyrageliu ir sausainiu ir dar visokiu saldumynu prikepti. Nezinau gal tiesiog jau ismokau gyventi, viska gaminu pati, vasara daug ko prisikonservavau, prisisaldziau
Atsakyti
Apibendrinus, mesa mazai kainuoja, vaisiai darzoves mazai kainuoja, pieno produktai mazai kainuoja, tai parduotuveje perkat tik, duona, makaronus, cukru, prieskonius smile.gif Ech, tada suprantu is kur galima susitaupyt.
Atsakyti
QUOTE(wilioke @ 2011 11 14, 15:34)
Apibendrinus, mesa mazai kainuoja, vaisiai darzoves mazai kainuoja, pieno produktai mazai kainuoja, tai parduotuveje perkat tik, duona, makaronus, cukru, prieskonius smile.gif Ech, tada suprantu is kur galima susitaupyt.

netgi duona kepa mano mama pati, tai parsivezu. Aisku vaziuojam karta i menesi arba du, tai visam menesiui juk nei duonos nei pieno produktu neparsivesi
Atsakyti
QUOTE(augustautve @ 2011 11 14, 12:01)
Na gerai, pabandysiu parasyti......

Šauniai sukatės 4u.gif Aš nors ir taupi, bet dar turiu, ko iš Jūsų pasimokyti.
Dėl maisto tikrai žinau, kad labai taupiai galiu suktis, jei nepirkalioju visokio šlamštmaisčio, o paskutiniu metu daugokai jo pradėjau pirkti doh.gif Reikės kažkaip riboti save pradėti..
Apranga ir apavas perkami tokiu principu, kad taupus moka du kartus, tad kartais tokios didesnės investicijos nedžiugina piniginės doh.gif Stengiuosi pirkti nukainojimų metu, bet kartais suveikia kiaulystės dėsnis ir tenka mokėti pilną kainą.
Atsakyti
QUOTE(wilioke @ 2011 11 14, 15:34)
Apibendrinus, mesa mazai kainuoja, vaisiai darzoves mazai kainuoja, pieno produktai mazai kainuoja, tai parduotuveje perkat tik, duona, makaronus, cukru, prieskonius smile.gif Ech, tada suprantu is kur galima susitaupyt.



neironizuokite.
mes isleidziam panasiai. mesa, pieno prodiktai, etc perkam wink.gif vaisiu - darzoviu tik kartais vasara gaunam - t.y. vaisiu, uogu koki kibiriuka. Bulves dabar irgi perkam.

na tik buitine chemija kita eilute.

4u.gif
Atsakyti
Na, as skaiciuoju menesi taip-nuo 15d. iki 14d. biggrin.gif Zodziu, kai gaunu pinigus, tada mastau, kur cia paskirscius. Nes dabar parasysiu kur moku as, MB atskira respublika, nes ten eina kiti jau pinigai, kitiem mokesciams ir t.t. Visa maista as perku, todel specialiai pradejau nuo vasaros rinkti cekius ir ziureti, kiek isleidziam kam, kur galima spaustis, o gal kur vadeles atleisti biggrin.gif .Visa vasara komunaliai+nuoma~800lt.Tada si menesi pirkau kibira, mokejau 180lt (jau su nuolaida biggrin.gif ). Vaikui dveji batai-80lt. Dubeneliai-69lt. Pampiai-60lt (uzteko menesiui, nes pirkau per mamas ir daug pigiau gavosi).Hmmm, tada kas dar, ai, vaikui draudimas-100lt.Pervedu kas menesi. Na, pirkau pora vyno bonku su nuolaida, berods uz abi mokejau 28lt. Tada patalynes komplekta-45lt atrodo(pirkau irgi su akcija). Zodziu, l. daug ka perku akciju metu, aisku jei man to daikto reikia, seku bendrai, ar tas daiktas tiek kainuoja, ar kainos neuzkeliamos neva akciju metu wink.gif nes jei man riekia to daikto, dairausi ne viena diena biggrin.gif. Dar kazka pirkau, nebepamenu is ne maisto. Ai, benza pyliau, velinems zvakiu daug pirkau (irgi su nuolaida lotuliukas.gif ) .Tai ka, si menesi 3 amsenims TIK maistu isleidom ~600lt bigsmile.gif l. gerai! Nepasakyciau, kad taupiau labai, bet jokiu pusfabrikaciu nepirkau, jokiu sulciu (savu turim), bulves, morkos, kopustai, svogunai, cesnakai-is kaimo. Duona pati daznai kepu cool.gif Daug ko prisikoncervavau per vasara. Kopustu vat kibiriuka paraugsiu, vai kaip skanu virtiniai su rauginatis kopustais, troskinys su sonakauliukais wub.gif Na, mesa perku, l. retai is kaimo kazka atsivezam. Zodziu l. daug gaminu pati. Vaikui sriubu daug verdu, megsta. Praktiskai viska. Todel pataupant maiste, galiu kazkam kitkam leisti,. kad ir buities reikmenims, primeciau, kad galesiu ir indaplove normalia nusipirkti per tokia 2 menesiu taupymo programa lotuliukas.gif
Atsakyti