QUOTE(Minėja @ 2012 03 06, 14:44)
Tai dange, galetumet apsviesti mus visas,1. kas atlieka visokius vaistu, skiepu ar papildu tyrimus? Ar tie tyrimai uzsakomieji?
2.Kodel kisami zmonems skiepai kurie nera iki galo istirti. Pvz, kiauliu gripo atveju, kai skiepai is karto pasirode, kai tik atsirado kiauliu gripas.
3.Kodel gydytojai neregistruoja komplikaciju po skiepijimo?
4.Kodel skiepija sergancius vaikus (sloguojancius, kosejancius, dygstant dantims, su ivairiais dermatitais, ir t.t.? Nors turetu buti skiepijami tik visiskai sveiki vaikai.
5.Kodel norint atsisakyti skiepu, zmones buna visaip kaip grasinami, patiria nerealu spaudima skiepyti? Kol dauguma galiausiai vistiek paskiepija.

Nors skiepai Lt nera privalomi, o tik pasirenkami.
Na, apšviesti gal nepašviesiu- kompetencijos ne tos, bet kai kuriomis mintimis pasidalinti galiu
1. Jei kalbate apie
klinikinius tyrimus(jau po to, kai praeita laboratorinė stadija) prieš atvedant bet kokį medikamentą(ar vakciną) į rinką, tai tyrimą atlieka pagal tam tikrus kriterijus atrinktos gydymo įstaigos, finansuoja firma- gamintoja, o kontroliuoja monitoringo kompanijos ir po to gauti duomenys yra pateikiami oficialioms institucijoms.
2.Kalbant apie kiaulių gripo vakciną, PSO leido maksimaliai supaprastinti procedūrą.
3. Turit omeny LT? Per sudėtingas mechanizmas, perdaug popierinio darbo, bet tikrai nėra kažkokių didesnių kliūčių, norintiems tai padaryti.
4. Yra aiškios skiepyjimų kontraindikacijos. Ūmi infekcinė liga yra kontraindikacija, dantų dygimas- ne.
5. O realiai- kokios sankcijos be moralizavimo gydytojo kabintete yra patiriamos neskiepyjančių. Ir kas tas nerealus spaudimas