Įkraunama...
Įkraunama...

Kauno Krikščioniškieji Gimdymo Namai

Pati pabaigiau senąją temą, tad pradedu naują 4u.gif

Senoji tema yra čia



______________________________________________________________

Perkeliu savo paskutinę žinutę:

QUOTE(sukute @ 2011 01 06, 15:09)
Skaitau mamyciu atsiliepimus ir galvoju, kaip ir kodel yra tokie skirtingi mamyciu atsiliepimai apie siu gimdymo namu tvarka... g.gif seku sita tema, nes pati gimdziau siuose gimdymo namuose, todel idomu, kaip viskas kitoms atrodo, kas pasikeite..



QUOTE(degto molio plyta @ 2011 01 06, 15:45)
visikai sutinku su jumis. as gulejau pooperaciniam ,net grindu neplove .


Vaje... unsure.gif Jums tikrai nepasisekė unsure.gif Aš niekuo nesiskundžiu, netgi randas idealus liko, bet neslepiu, kad mokėjom visiems - pradedant gydytoja, baigiant naujagimių sk. Taip pat saldumynai, kava, sultys ir tt.

QUOTE(Loveco @ 2011 01 07, 22:41)
o vat man prasyciau tada papasakoti, kokiu budu jie tuos rubelius "sterilizuoja", konkreciai kaip?

Mačiau jau atsakė dėl sterilizavimo. Bet visur daro tą patį. Gavau "po blatu" labai gražios kūdinkių patalynės iš KMUK tai irgi vakume buvo, sterili mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Soffyyy: 09 sausio 2011 - 12:14
Na ta tada viskas aisku, kodel jumis taip gerai rupinosi smile.gif dauguma mamyciu, kurios raso atsiliepimus, tikrai nepriduria, kad buvo arba pinigeliu duodama, arba kitais budais atsilyginama... siaip sau ten tikrai niekas labai nesirupina per daug ir neklausineja. Pas mane sesute i palata uzejo paklaust, ar pakeiciau pampersa, tik velai vakare, nors pasigimdziau anksti ryte. Per vizitacija buvo vaika viena issinese, nes mane tuo tarpu perkelinejo is pirmo auksto palatos i palata antrame aukste, todel man net niekas ir neparode, kaip tam vaikeliui ir uzpakaliuka nupraust ar sauskelnytes uzdet. O paskui dar sesute visa nepatenkinta burbejo, kad as cia daugmaz nesirupinu..
Dabar mano akimis gal irgi taip pasirodytu, o tada po gimdymo buvau labai pasimetusi, vis laukiau, kol kazkas ateis papasakot, kaip ir ka daryt, nes paciai buvo silpna, svaigo galva, ziauriai skaudejo susiuvimus. Bet cia galioja nuostata, kad pati turi vaiksciot po koridorius, ieskot sesuciu ir prasyt pagalbos. Mano giliu isitikinimu, visgi taip neturetu buti gimdymo namuose. Juk tam as ir gimdau istaigoj, o ne miske, kad butu suteikiama kazkokia parama, pasirupinama, palengvinamas visas procesas. Nemanau, kad butu didele tragedija sesutems, jei jos uzeitu kas keleta valandu pasiteiraut, ar viskas gerai, ar ko netruksta...
as atsidekojau po gimdymo tik akuserei ir gydytojai. Tai padejo visas sitas reikalas tiek, kad ateidavo i palata paklausti, ar nereikia nuskausminamuju, o pries isvykstant gydytoja apziurejo kaip gyja susiuvimas, nes buvau kirpta. Kaimyne su savo gydytoja taresi kai gimde ir pinigus zymiai didesnius mokejo, bet nepastebejau, kad butu kazkaip ypatingiau ja rupinesi. Tik tiek, kad visad labai daug sypsojosi biggrin.gif Taip, kad dar ir nuo paciu gydytoju, matyt, priklauso g.gif
Atsakyti
na mano tokios naujienos iš KKGN:

palatoj nr.1 juodas pelėsis ant lubų, voratinklis virš ventiliacinės angos lotuliukas.gif dar higieninių ir priešgaisrinių reikalavimų neatitinkantis el. šildytuvas, perdegę lemputės prie lovų. priešgimdyvinėj - kačiukai po lova.
sesutės nė neužeidavo į palattą pirmą naktį. niekam nieko nedavėm, išskyrus gydytojai, su kuria tariausi.

jei nesitarčiau ir neturėčiau savo gimdymo plano, kuris dažnai tik ten įgyvendinamas, tai ten kojos nekelčiau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo virvė: 10 sausio 2011 - 16:14
QUOTE(virvė @ 2011 01 10, 17:12)
na mano tokios naujienos iš KKGN:

palatoj nr.1 juodas pelėsis ant lubų, voratinklis virš ventiliacinės angos lotuliukas.gif dar higieninių ir priešgaisrinių reikalavimų neatitinkantis el. šildytuvas, perdegę lemputės prie lovų. priešgimdyvinėj - kačiukai po lova. betvarkę
sesutės nė neužeidavo į palattą pirmą naktį. niekam nieko nedavėm, išskyrus gydytojai, su kuria tariausi.

jei nesitarčiau ir neturėčiau savo gimdymo plano, kuris dažnai tik ten įgyvendinamas, tai ten kojos nekelčiau.

kas tie kaciukai po lova ? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(degto molio plyta @ 2011 01 10, 17:14)
kas tie kaciukai po lova ?  smile.gif


"kačiukai" - tie dulkių guzai, kur voliojas kampuose, jei nieks neplauna grindų lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(virvė @ 2011 01 10, 17:15)
"kačiukai" - tie dulkių guzai, kur voliojas kampuose, jei nieks neplauna grindų lotuliukas.gif

taip ir maniau smile.gif tada pas mane palatoj buvo kaciukai ant palanges smile.gif
Atsakyti
oi geras! man atradimas šitas terminas "kačiukai"! Dabar irgi atsiras mano žodyne biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
oi mergaite su tais "kaciukais" prajuokinot lotuliukas.gif Ale ir radot laiko po priesgimdyvines palatos lova palysti biggrin.gif

Na as pirmagime ir jaunele gimdziau siuose GN. Nu ka zinau, po pirmagimes gimimo kai nieko nezinojau (buvau zalia mama) ir tikrai netepiau niekam tik atsidekojau po gimdymo gydytojai ir akuserei, is kuriu tik akusere temaciau sekancias dienas, tas vissikai neitakojo mano ir naujagimes prieziuros. Nu bet kiek pamenu del kudikelio viska as pasiprasiau, kad man parodytu (kaip keisti pampi, kaip plauti sikniuka ir pan.). Nu zinokit gavau tikrai malonu instruktaza. Kas del mano prieziuros - kas ryta budavo gydytojos vizitacija (budincios ta diena), per kuria buvo apziureta siuvimo vieta ir paklausta apie savijauta. Todel nusiskundimu tikrai neturejau. Beje ten nuo palatu iki sesuciu kabineto tik pora zingsniu, tai nemanau, kad kilus klausimams sunku paciai nueiti ir maloniai paprasyti pagalbos, kurios tikrai man niekada niekas grubiai neatsisake suteikti. Na svieziu atveju (rugsejo men.) - buvau antrakarte, todel sesutes pasiteiravusios ar neturiu kokiu klausimu, o man atsakius, kad viska moku, o jeigu kils klausimu pasiklausiu, daugiau prie manes su tuo paciu klausimu nelindo. Manimi rupinosi taip pat kaip su pirmagime, ir del skausmo zvakuciu tikrai visu palatoje paklausdavo ar nereikia, nesvarbu kas buvo susimokeje, kas nesusimokeje. Kas uzkliuvo, tai nebuvimas karsto vandens tame vonios kambaryje kur yra bide, o man jis buvo priimtiniausias tomis dienomis. Grindis vale kas dien, siukles isnesdavo kas dien, nu tikrai nepastebejau "kaciuku" lotuliukas.gif nera ten 5 svaigzduciu viesbutis, bet kai paguleti tenka 3 dienas tai as neturiu labai nusiskundimu. O gimdyti man cia patinka thumbup.gif
Atsakyti
o man patiko, kad geranoriškai žindyt mokė sesutės. tiesa, kiekvienos "technikos" šiek tiek skyrėsi (viena liepdavo prispaust pirštu krūtį, kad leliukui į nosį nesiremtų, kita atėjus sakydavo "jeigu jam nosiai bus nepatogu, dusins, tai pats ir nežys, nereikia čia spaust", paskui ateidavo trečia ir sakydavo pirmosios versiją ir t.t.). Su maitinimu sekėsi sunkai visas tris dienas, bet visos kantriai rodė ir mokė (aišku pasisakydavau kai įkišę galvą paklausdavo ar viskas gerai - man ir vėl neišeeeina ax.gif). o kai galiausiai leliukui gelta didelė atsirado, įkišo po lempa ir liepė švirkštuku maitint, oi man buvo tris kartus lengviau į taurelę priverkt negu priešpienio po lašą prigaudyt, bet paskui viena sesytė elektrinį pientraukį atnešė, net akyse prašviesėjo lotuliukas.gif gaila kad kitos nepasiūlė.. tai vat žinokit, kad jos turi tokį daiktąsmile.gif
užtai jau penktą mėn. maitinu pati ir esu labai joms dėkinga thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo RutRut: 11 sausio 2011 - 14:54
pamiršau pridurt, kad per atlydį vis užsukdavo sesutė ir pažiūrėdavo, ar pas mus palatoj dar nelaša doh.gif

suprantu, kad tokios smulkmenos nieko nekeičia dėl svarbiausio etapo - gimdymo. visgi taip neturėtų būti. ir ne personalo čia kaltė, žinoma...
Atsakyti
Hm, nu bet kokios skirtingos nuomones apie siuos GN g.gif Jau seniai seku temte ir negaliu issirnkt kur noreciau lankytis doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aureka @ 2011 01 11, 18:04)
Hm, nu bet kokios skirtingos nuomones apie siuos GN  g.gif  Jau seniai seku temte ir negaliu issirnkt kur noreciau lankytis  doh.gif


vienos medikės malonesnės, kitos piktesnės ar šiaip atmestinai dirba. kasdien pamainos keičias, todėl ir atsiliepimai tokie skirtingi. ten teko susitikti ir su švelnumo ir rūpestingumo įsikūnijimais, ir su kalėjime tinkančiom dirbti....

kaip papuls biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo virvė: 11 sausio 2011 - 22:33