Įkraunama...
Įkraunama...

Nuo kada auklei patikėtumėt vaikus?

Svarsčiau, nuo kada nebėra taip baisu palikti vaikelį auklei...
O nuo kiek laiko palikinėjot savo vaikus auklėms  :smile.gif, nuo kokio mažiausio amžiaus, manot, kad jau galima palikti juos auklei?Nuo kada nebe taip skaudu?
Atsakyti
Manoji dabar 11,5 men. ir antra deina kaip auklei palieku. Sirdi baisiai skauda, bet ka daryti, kad mano mama dirbanti, priziurejo tik pora savaiciu, o mociutei su sveikata blogai pasidare.  :( Joms palikti be jokio sirdies grauzimo galejau, o va svetimam zmogui - sunku kol kas. Tikiuosi priprasim ir as, ir mazoji...
Atsakyti
as pirmaji (sunu) palikau 3 menesiu auklej. t.y. kai baigesi dekretines, i vaiko auginimo nebejeu. tiesiog norejeu ishlaikyti savo darbo vieta, neatitrukti, o ir nesu namiseda shejp. sunku buvo, nes maitinau vien savo pienu ji dar pora menesiu, o shejp ishmajtinau iki 19 menesiu. Taigi pradzioj palikinedavau po 4 buteliukus peino perdien (pietu grizdavau), po poros menesiu 3 ir t.t. faktishakj iki 11 menesiu palikinejeu piena. o dabar su antra pupa tai nezinau, nebenoriu to koshmaro, nusitraukinejimo, begiojimo, ziurejimo i laikrodi, pergyvenimo ir pan. labai sunku psichologishkaj buvo. o jei nematinceu butu dauk lengveu, taciau matinti juk taip malonu...
Atsakyti
palikau trijų mėnesių, žinoma, labai skaudu būdavo, net verkiau pirmom dienom,  :'( bet deja daugiau neturiu kam palikti, o mokslų atdėti nesinorėjo,paskutinis kursas beto ir vėliau auklės reikėtų, labai ilgai rinkomės auklę, išsirinkom jauną, bet skųstis tikrai negaliu gera buvo, o prie širdies skausmo... priprantama, kaip sako ir šuo kariamas pripranta smile.gif
Atsakyti
Aš vaiką auklei palikau po trijų savaičių. Reikėjo lankyti paskaitas, rašyti diplominį, o dėstytojai nebuvo nusiteikę manęs matyti su vaiku. Palikdavau tris kartus per savaitę po 4-6 val. Sunku nebūna, jei žmogus buvo patikimas, laiko patikrintas. Po mokslų pati sėdėjau su vaiku 6 mėn., bet man tai pradėjo įgrįsti. Susiradau darbą ir metinį vaiką palikau auklei. Gal tai ir skamba žiauriai, bet dabar esu laimingesnė, labiau vertinu vaiko pasiekimus, pastebiu kiekvieną smulkmenėlę, kurios anksčiau atrodė bevertės. Rudenį bandysiu vesti į darželį, nors bus tik 1.8 m.
Atsakyti
aš saviškę leidau į darželį 1,8m., labai liuks variantas, patiko, pritapo prie kolektyvo ir auklės samdyt nereikėjo  ;), kai lauksiuos trečio, planuoju leist į daržą ir baigt sėdėjimą namie-eit dirbt irgi nuo būtent tokio amžiaus wink.gif
Atsakyti
man teko pirmaja palikti nuo 4 men., o su antruoju pasedejau "net" iki 5 men. Siaip tiek viena, tiek kita palikti buvo labai skaudu ir sunku, bet gyvenimas yra negailestingas. Pirmosios dienos buvo siaubingos, bet pripratau. Dabar vyresnioji eina i lopseli ir dziaugiuosi, kad jokiu problemu neturejau. O kai kurios mano pazistamos, auginusios vaikus iki lopselio ar darzelio, turejo labai dideliu problemu "priduodamos" vaikus i darza. Kitaip tariant anksciau ar veliau tenka per tai "pereiti". Dabar turiu nauja sirdagrauzi - mazyliui (7,5 men.) reikia naujos aukles. Gal kas turite pasiulyti Gera aukle Vilniuje.
Atsakyti
Savo pirmaja buvau palikusi auklei viena karta gal kai jai buvo 8 men. vakarui. Neprisimenu ar buvo sunku, veliau palikinejau nuo 1, 5 metu.
O su antraja pradedu galvoti, kad jau noreciau isbegti bent kelis kartus pers savaite, vis ziuriu i mazaja ir galvoju: ar atsiras tokia moteris kuriai galeciau palikti savo aukseli wub.gif Mociutems galiu palikti tik, tai taip retai buna, kad jau neprisimenu g.gif
Aisku nerealu, bet gal kas zinote kokia superine aukle kelioms valandoms ir dar Lentvaryje laugh.gif laugh.gif Kazin ar turiu sansu g.gif Beje galimas variantas aukles namuose, pvz. Vilniuje.
Atsakyti
Saviksi pradejau palikineti su vyru, kai pradejau dirbti. I darbeli grizau, kai maziui sukako 1 m ir 2 men. Dar vasara su juo pabuvau, nes buvo pirma vasara, kai galejom kazkur visa seima isvykti. O jei buciau i darba anksciau grizus - nebutu galimybes rolleyes.gif .

Bet... vyra issiunte i kita miesta praktikai, grizdavo tik savaitgaliais. Todel, kai as dirbdavau (i sav iseidavo tik 1-2 naktys darbo dienomis), mazyli priziurejo anyta. Kad ir kokia ji bebuvo, bet kitos iseities tuo metu neradome. Nes visa seima praktiskai laikesi vien is mano algos. Todel apie aukle ir nebuvo kaip galvot biggrin.gif

Siuo metu auklei palikciau nebent nuo 3 metu. Kai vaikas jau gali isreiksti savo norus (mokantis gerai sneketi), galetu pasiskusti, jei aukle ka ne taip padare ir pan.
Atsakyti
as tai palikciau tik tada kai vaikas moka normaliai kalbeti, kad man galetu pasiskusti reikalui esant smile.gif bet ir tai vis pergyvenciau
Atsakyti
QUOTE (viksrelis @ 2004 04 15, 13:52)
auklei palikciau nebent nuo 3 metu. Kai vaikas jau gali isreiksti savo norus (mokantis gerai sneketi), galetu pasiskusti, jei aukle ka ne taip padare ir pan.

Pritariu - as irgi taip pat. Net nezinau, ar cia nuo amziaus labiau priklauso, ar nuo vaiko mokejimo pasisakyti, kas gerai jam, o kas ne... Gal man labiau priklauso nuo jo kalbos, o jau ar 2,5 metuku jis ar 4 - cia kaip kuris vaikas sneka.
Atsakyti
su vyru vis pasisnekam apie aukles ir visa laika preieiname tos pacios nuomones - tikriausiai auklei nepaliksim, ieskosim kitu variantu. ypac kai vyrui klientas papasakojo, kaip jo vaikui aukle raminancius girde (iki metuku) mad.gif mat jai trukde mokytis mad.gif
o kol kas neisivaizuoju, kaip galima butu palikti kam nors huh.gif gerai, kad turiu salygas buti su leliuku... smile.gif
Atsakyti