Įkraunama...
Įkraunama...

Grantas

Labas vakaras,
Kazkaip smalsu pasidare ir man suzinoti ka jus manote apie varda GRANTAS.Maciau cia forume yra net trys bigsmile.gif tokiu vardu.
Atsakyti
Man asmeniškai labai patinka thumbup.gif tik žiūrėčiau, kokia to Granto pavardė. Nu, pvz., Grantas Petraitis - labai nekaip skamba schmoll.gif taigi, jei ir pavardė kokia truputį rafinuota, tinka prie vardo - tada jo, labai vyriškas vardukas biggrin.gif
Atsakyti
Man tai asmeniškai vardas Grantas negražus. schmoll.gif Asocijuojasi su žodžiais granata, granitas.Iš kur aplamai ištraukei tą vardą? unsure.gif
Atsakyti
Mano katukas Grantas smile.gif
Atsakyti
Pazistama mano pavadino sunu Grantas.Bet man iskarto asocijuojasi su Kapitono Granto vaikai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Aero @ 2006 02 13, 09:23)
Man asmeniškai labai patinka thumbup.gif tik žiūrėčiau, kokia to Granto pavardė. Nu, pvz., Grantas Petraitis - labai nekaip skamba schmoll.gif taigi, jei ir pavardė kokia truputį rafinuota, tinka prie vardo - tada jo, labai vyriškas vardukas biggrin.gif

4u.gif pavarde irgi trumpa bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nainai @ 2006 02 13, 10:48)
Mano katukas Grantas smile.gif

kiek zinau Rolando Pakso suns vardas Grantas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzyte @ 2006 02 13, 10:56)
Pazistama mano pavadino sunu Grantas.Bet man iskarto asocijuojasi su Kapitono Granto vaikai  4u.gif


Būtent, man tas vardas kaip ne vardas, o kaip pavardė. hihihi.gif
Atsakyti
Man labai labai gražus šis vardas ax.gif
Atsakyti
QUOTE(monie @ 2006 02 13, 13:14)
Man labai labai gražus šis vardas ax.gif

thumbup.gif aciu
Papildyta:
QUOTE(Veronika @ 2006 02 13, 12:53)
Būtent, man tas vardas kaip ne vardas, o kaip pavardė. hihihi.gif

g.gif idomu butu sutikti tokia pavarde zmogu.Pvz;Sulius Grantas ar Vronika Grantas mirksiukas.gif .Na ir kaip skamba,ypac kai nezinai kuris tikras vardas is dvieju
Atsakyti
Man grazu thumbup.gif
Atsakyti
Grazus,bet grazesnis Gratas.
Atsakyti