Įkraunama...
Įkraunama...

Mano angeliukas. Kaip gimdydama nieko nejaučiau

Sveiki, susigundžiau ir aš papasakoti, kaip gimdžiau. pagal ginekologes paskaičiavimus turėjau gimdyti rugsėjo 1d. bet liepos pabaigoj atsidūrėm ligoninėj. buvo suabejota vaikiuko judesiukais. bet nieko rimto nebuvo.gulejom Vilniaus gimdymo namuose. Ten susitarem su gydytoju, kad gimdysiu pas ji. jis mane apžiūrėjo ir pasakė atvažiuot po 10d. po 10d. nuvaziavom su vyru.gydytojas ir sako: na ka kita savaite gimdom. as taip ir nesupratau, juk man nei saremiu nera, nei skauda ka. vaikstau ir tiek. tai buvo penktadienis. sestadieni su vyru nulekem i turgu prisipirkom medziagos vaikelio lovytes patalynei. dar paskutini syk nuejokm i kavine. ir pradejom laukt. neaisku ko. praejo pirmadienis nieko. antradienio ryta vyras sako gal vaziuojam? as sakau,kad nieko nejauciu. sedziu namie, nes dar nebaigiau siut patalynes nagi sugalvojau paskutine diena doh.gif .vakare kai baigiau siut, isskalbiau islyginau padejau i spinta. ir ruosiaus eit miegot. pajutau kažkokius skausmus. bet nieko rimto.visdelto apsisprendžiau. sakau vyrui važiuojam rytoj, o tai poto kol jis sugryš iš darbo jei ka. nuvažiavom gydytojas apžiūrėjo, ir sako nu ka gimdom. aš vėl likau nesupratus kaip gimdom jei nieko nejaučiu, bet jau buvau pavargus nuo to didelio pilvo tai nieko per daug neklausinėjau. nusiuntė mus į priimamajį, ten eilė gal 5 tokios kaip aš. sėdim laukiam. tik girdžiu savo pavardę, staigiai ruošiam, na gerai galvoju. mane perrengė pastatė klizma ir t.t. išeinu i koridorių vyrui atiduot daiktus, o jis man ir sako tau cezarį darys. taip ir atsisėdau. iš kur ? kodėl? kas negerai? bet jau nebuvo laiko galvot. nuvedė į prieš operacinę palatą, ten prijungė visus aparatus. aš tik spėjau mamai paskambint pasakyt, kad gimdau. gydytojo klausiu kodėl cezaris? jis sako, gali pati para kankintis bet vistiek baigsis tuo pačiu.akys pilnos ašarų, kaip ten mano leliukas ar viskas gerai. kodėl niekas anksčiau nesakė.o dar atėjus akušerė sako tau sarėmiai kas 5 min. o aš nieko nejaučiu.toliau viskas kaip pagreitintam kino filme. 11:00 priešoperacinė palata. 12:00 operacija 12:10 jau pamačiau savo angeliuką. svėrė 3,710 ugis 50cm.įvertino 10 balų pagal apgar.gydytojas pasakė, kad tikrai pati nebūčiau pagimdžius. o aš gulėjau ir dėkojau savo mažyliui, kad taip neskausmingai pas mane atėjo.
štai kokia mano istorija
Atsakyti
blink.gif blink.gif blink.gif
netikėta istorija,... keista, kad niekas su tavim nesnekejo normaliai, nepaaiškino..

žinoma, svarbiausia, kad viskas gerai 4u.gif
o dar ir neskausmingai tongue.gif

sėkmės augant thumbup.gif
Atsakyti
O kad taip mums visoms nieko nejausti ax.gif
Sėkmės jums ir toliau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ritužė @ 2006 02 13, 08:15)
O kad taip mums visoms nieko nejausti ax.gif



nesutinku 4u.gif Aš labai džiaugiuosi, kad pajutau, ką reiškia pagimdyti vaikiuką, juk gimdymo skausmas unikalus- tokį gali patirti, tik keletą kartų gyvenime, todėl ir verta blush2.gif

Raganiute27, labai sveikinu, aukit sveikučiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Veitė @ 2006 02 13, 15:56)
nesutinku 4u.gif Aš labai džiaugiuosi, kad pajutau, ką reiškia pagimdyti vaikiuką, juk gimdymo skausmas unikalus- tokį gali patirti, tik keletą kartų gyvenime, todėl ir verta  blush2.gif

Raganiute27, labai sveikinu, aukit sveikučiai  4u.gif

tai vat todel as labai noriu dar karta gimdyti. nes noriu pajusti ka tai reiskia. nes mano vaikelis dabar kaip padovanotas. aisku ji myliu beprotiskai, bet kazkaip nejauciu tos gysleles kazkokios
Atsakyti
QUOTE(raganiuke27 @ 2006 02 13, 17:14)
tai vat todel as labai noriu dar karta gimdyti. nes noriu pajusti ka tai reiskia. nes mano vaikelis dabar kaip padovanotas. aisku ji myliu beprotiskai, bet kazkaip nejauciu tos gysleles kazkokios


tikrai tikiu, kad dar pagimdysi pati 4u.gif Tavo noras tikrai sveikintinas, šaunuolė 4u.gif
Atsakyti
Svarbiausia, kad viskas gerai ir esat sveikuciai. Sveikinu 4u.gif
Bet gydytojai kazkokie keisti, kad nieko iki pat gimdymo nesake apie planuojama Cezari. Reiketu biski jiems duoti peno pamastymams.
Atsakyti
[quote=monce.k,2006 02 14, 16:23]
Svarbiausia, kad viskas gerai ir esat sveikuciai. Sveikinu 4u.gif
Bet gydytojai kazkokie keisti, kad nieko iki pat gimdymo nesake apie planuojama Cezari. Reiketu biski jiems duoti peno pamastymams.
kuo toliau tuo labiau suprantu, kad tikrai buciau paskutinem dienom labai nervavusis del cezario. o kam to reik? jei viskas buvo kontroliuojama. Daktaras tikrai profesionalas, pataupe ir mano ir vaikiuko nervus. manau jei butu kazkas labai blogai, jis butu pasakes is anksto. o as vaiksciojau laiminga iki paskutines minutes. ir maziukas negavo nerimo dozes
Atsakyti
Dziugu, kad mamyte ir vaikelis liko sveiki, bet gydytoju darbo metodai mane sokiravo blink.gif Nusiteiki, kad gimdysi naturaliai, o cia...naujiena is dangaus unsure.gif
Atsakyti
Temos autorei: jei norėtumėte prisijungti prie kitų supermamų, dalyvaujančių vasario mėn. "gimdymo istorijų" konkurse, kviečiame per artimiausias 2 dienas užsukti į konkurso temą va čia užsiregistruoti į dalyvaujančių konkurse sąrašą (tiesiog parašykite ten komentarą, kad ir jūs prisijungiate, jei norite.

moderatorė Aurėja
Atsakyti
dideliausi sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
tikrai keisti tie medikai,jiems atrodo,kad nieko čia nereikia aiškinti.Man pačiai darė cezari ir po jo leisdavo kažkokius antibijotikus,o kai paklauzdavau ką man čia leidžiate,etreždavo koks jums skirtumas vistiek nesuprasite ir tik tada kai aš pakėliau skandala ir neleidau jų leisti iki tol kol nepaaiškins man net buteliuką su informac lapeliu atnešė biggrin.gif
Atsakyti