Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėja Mažeikiuose

sveikos. kazkada seniai buvau pas tokia Tatjana berods..turi nuosava namuka iskart uz mazeikiu. bure taro kortomis. as dbr gyvenu uzsienyje, ir jis kontaktus neberandu. gal kas turite?
Atsakyti
tai nejau mazeikiuos isvis nebeliko nieko
Atsakyti
Yra Aldona, prie maximos gyvena. bet nerekmenduoja pas ja eit, naudos jokios. nebent norit paskaityt jos diplomus
Atsakyti
QUOTE(*Persikute* @ 2011 01 11, 15:48)
Yra Aldona, prie maximos gyvena. bet nerekmenduoja pas ja eit, naudos jokios. nebent norit paskaityt jos diplomus

tokios net negirdejau. ne, nenoriu. man gerai butu su gerais atsiliepimais 4u.gif bet aciu vistiek. 4u.gif
Atsakyti
Tatjanos tel Mazeikiuose 861116480. As pas ja buriuosi is kavos tirsciu, labai gera bureja, bent jau man.
Atsakyti
QUOTE(rita332 @ 2011 01 12, 13:12)
Tatjanos tel Mazeikiuose 861116480. As pas ja buriuosi is kavos tirsciu, labai gera bureja, bent jau man.

aciu labai labai! wub.gif 4u.gif 4u.gif balandzio menesi kaip tik namo skrendu, apsilankysiu
Atsakyti
Gal būtų galima plačiau apie Tatjaną? Kur už Mažeikių jinai gyvena? O gal žinote kažkokią būrėją, kuri ar Rasos, ar tai Raselės soduose gyvena? Iš karto ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erdnija @ 2012 01 18, 23:50)
Gal būtų galima plačiau apie Tatjaną? Kur už Mažeikių jinai gyvena? O gal žinote kažkokią būrėją, kuri ar Rasos, ar tai Raselės soduose gyvena? Iš karto ačiū  smile.gif

tai ta pati bureja, Tatjana ir gyvena Raseles soduose 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mimuliuke @ 2012 06 02, 22:10)
tai ta pati bureja, Tatjana ir gyvena Raseles soduose  4u.gif


Gal galima plačiau apie Tatjaną? Kontaktai, kur tie sodai, nes nevietinė...kaina ir kaip buria ax.gif Dėkoju iš anksto 4u.gif
Atsakyti