Įkraunama...
Įkraunama...

Kuriamoji vizualizacija

Sveikos atvykusios (ę)

user posted image

Rekomenduojamų knygų sąrašiukas:
Shakti Gawain "Kuriamoji Vizualizacija"
Richard Webster "Kūrybinė vizualizacija pradedantiesiems"
Esther Hicks, Jerry Hicks "Prašykite ir jums bus duota"; "Traukos dėsnis"
Valerijus Sinelnikovas "Ketinimo galia", "Kelias link turtų arba kur užkasti lobiai"
Peter Kummer "Nieko nėra neįmanoma: konstruktyvaus mąstymo vadovas"
Rhonda Byrne "The secret"
Saulius Kanišauskas "Likimo anatomija (nestebuklingi stebuklai)"
Berger Barbara "Greitas maistas sielai"
Joseph Murphy "Tavo pasąmonės galia"


Senoji tema čia http://www.supermama...?...2173&st=588
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mirabella*: 12 sausio 2011 - 13:44
QUOTE(*Mirabella* @ 2011 01 12, 13:27)
Sveikos atvykusios (ę)
Senoji tema čia http://www.supermama...?...2173&st=588


Oi aciu, aciu bigsmile.gif 4u.gif

Gal kas nors is dalyvaujanciu sioje diskusijoj galetu imest trumpa ir aisku vizualizacijos apibrezima? Cia tiems ir toms, kurie pirma karta girdi toki zodi, gal noretu pasigilint, padiskutuoti sia tema, bet neturi laiko arba tingi skaityti visas buvusias temas smile.gif Mano galva siomis dienomis truputi uzimta kitom mintim, tai nezinau ar pavyktu tiksliai apibudinti ta "zveri" vizualizacija smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo eupforia: 12 sausio 2011 - 13:48
QUOTE(*Mirabella* @ 2011 01 12, 14:08)
gerai, kad jus turit ta meile ir jums zaisti nereikia, teisti labai lengva

Nieko as neteisiu schmoll.gif .Man tik gaila , kad svaistai savo laika ir energija unsure.gif
Aciu uz nauja tema 4u.gif
Atsakyti
user posted image
user posted image
Papildyta:
QUOTE(zemaite @ 2011 01 12, 14:03)
Nieko as neteisiu  schmoll.gif .Man tik gaila , kad svaistai savo laika ir energija unsure.gif
Aciu uz nauja tema  4u.gif


Energija pati svaistosi, o laiko nesvaistau siuo metu smile.gif Kiek jo "prasvaistyta" nebesugrazinsi. Kiekvienas zmogus mus kazko moko, nesijauciu padarius nusikaltima biggrin.gif ax.gif

Visada prasom 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mirabella*: 12 sausio 2011 - 14:09
Mergytes galima prisijungsiu smile.gif Kaip tik pati savarankiskai bandau vizualizacijas, tai kaip sakant patarimu ir patirties jusu tikrai prireiks smile.gif
Atsakyti
QUOTE(zemaite @ 2011 01 12, 15:03)
Nieko as neteisiu  schmoll.gif .Man tik gaila , kad svaistai savo laika ir energija unsure.gif
Aciu uz nauja tema  4u.gif



jei tik kitų gailestis padėtų doh.gif nėra taip paprasta iš tokių dalykų išsikapstyti, ypatingai tuomet kai labai labai norisi, kad būtų kitaip, o deja nėra unsure.gif o nėra dėl to, kad labai norisi, čia toks uždaras ir bjaurus ratas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(skm @ 2011 01 12, 14:18)
jei tik kitų gailestis padėtų  doh.gif nėra taip paprasta iš tokių dalykų išsikapstyti, ypatingai tuomet kai labai labai norisi, kad būtų kitaip, o deja nėra  unsure.gif  o nėra dėl to, kad labai norisi, čia toks uždaras ir bjaurus ratas  doh.gif


drinks_cheers.gif
Be to, ko jo kau, o gailesčio aš tikria nenoriu. Vištelė tai vištelė, bet jau nereik manęs dėl to gailėti. Yra kam blogiau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mirabella* @ 2011 01 12, 14:21)
drinks_cheers.gif
Be to, ko jo kau, o gailesčio aš tikria nenoriu. Vištelė tai vištelė, bet jau nereik manęs dėl to gailėti. Yra kam blogiau  biggrin.gif


O, tavęs laukia dar daugybė įdomių patirčių 4u.gif
Atsakyti
Mirabella, ačiū 4u.gif
Skaitai mano mintis dėl sąrašiuko wink.gif

AČIŪ už temutę 4u.gif

QUOTE(*Mirabella* @ 2011 01 12, 14:27)
Rekomenduojamų knygų sąrašiukas:

Atsakyti
"Energija pati svaistosi" biggrin.gif
Cia tai verta susimastyti del tokio poziurio smile.gif
Atsakyti
QUOTE(dinazaure @ 2011 01 12, 14:44)
"Energija pati svaistosi"  biggrin.gif
Cia tai verta susimastyti del tokio poziurio smile.gif


Kai jus apie kazka galvojate, ar jums lengva prisiversti apie tai negalvoti? Apskritai ar tai imanoma? g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Mirabella* @ 2011 01 12, 15:49)
Kai jus apie kazka galvojate, ar jums lengva prisiversti apie tai negalvoti? Apskritai ar tai imanoma?  g.gif


ypatingai kai tau sako negalvok arba pati sau sakai negalvok, o tada tikrai lengva tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti