Įkraunama...
Įkraunama...

Pilvo pūtimas

Sveikos smile.gif
Noreciau jusu paklausti ka man daryti, stengiuosi valgyti sveikai nei per daug nei per mazai, bet mano pilvas vos tik pavalgau issipucia kaip balionas . ka daryti? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(cup_of_coffee @ 2011 01 12, 20:55)
Sveikos smile.gif
Noreciau jusu paklausti ka man daryti, stengiuosi valgyti sveikai nei per daug nei per mazai, bet mano pilvas vos tik pavalgau issipucia kaip balionas . ka daryti? verysad.gif

gal valgai produktus ,kurie sukelia putima.
sveika blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(marina77 @ 2011 01 12, 21:18)
gal valgai produktus ,kurie sukelia putima.
sveika blush2.gif

kad manau kad pusryciams obuoliukas, bananas, liesas jogurtas, pietums normalios sriubytes nedidele lekstute neturetu skatinti to. tikrai ziuriu ka valgau .
Atsakyti
tai ar tau pavalgius isipucia pilvelis nuo maisto tu turi galvoj ,ar tau pucia vidurius? tarkim man nuo obuolio ,kefyro ,kopustu pucia vidurius.
Atsakyti
QUOTE(marina77 @ 2011 01 13, 10:07)
tai ar tau pavalgius isipucia pilvelis nuo maisto tu turi galvoj ,ar tau pucia vidurius? tarkim man nuo obuolio ,kefyro ,kopustu pucia vidurius.

nu tiksliau tai taip vidurius. bet kad net ir nuo tu paciu ryziu ispucia, nuo visko viska ka suvalgau sad.gif
o tas labai jau nemalonu ir nepatogu. net valgyti nebesinori kai taip...
Atsakyti
"Cinamonas daugeliui žinomas tik kaip prieskonis. Turbūt, prisiminę jį, dauguma pagalvoja apie gardžią bandelę ar manų košę su cinamonu. Tačiau jis turi ir gydomųjų savybių:

· padeda reguliuoti cukraus kiekį kraujyje (patariama į rytinę arbatą įberti pusę arbatinio šaukštelio cinamono. Tai buvo pastebėta amerikiečių, jiems tiriant obuolių pyrago su cinamonu poveikį biocheminėms kraujo savybėms);

· gerina virškinimą (žadina apetitą, mažina pilvo pūtimą, slopina žarnų spazmus, mažina skrandžio rūgštingumą);

· veikia antimikrobiškai;

· stabdo vidinius kraujavimus;

· labai naudingas skausmingų ir gausių menstruacijų metu;

· reguliuoja kraujo krešumą (tinka trombozės profilaktikai);

· turi antioksidacinių savybių, kurias suteikia vienas stipriausių antioksidantų – proantocianidinas. "

Dar gali kmynų arbatėlę pagerti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Belwesta: 14 sausio 2011 - 13:03
QUOTE(Belwesta @ 2011 01 14, 14:01)
"Cinamonas daugeliui žinomas tik kaip prieskonis. Turbūt, prisiminę jį, dauguma pagalvoja apie gardžią bandelę ar manų košę su cinamonu. Tačiau jis turi ir gydomųjų savybių:

· padeda reguliuoti cukraus kiekį kraujyje (patariama į rytinę arbatą įberti pusę arbatinio šaukštelio cinamono. Tai buvo pastebėta amerikiečių, jiems tiriant obuolių pyrago su cinamonu poveikį biocheminėms kraujo savybėms);

· gerina virškinimą (žadina apetitą, mažina pilvo pūtimą, slopina žarnų spazmus, mažina skrandžio rūgštingumą);

· veikia antimikrobiškai;

· stabdo vidinius kraujavimus;

· labai naudingas skausmingų ir gausių menstruacijų metu;

· reguliuoja kraujo krešumą (tinka trombozės profilaktikai);

· turi antioksidacinių savybių, kurias suteikia vienas stipriausių antioksidantų – proantocianidinas. "

Dar gali kmynų arbatėlę pagerti  4u.gif

Dekui, bandysiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cup_of_coffee @ 2011 01 13, 08:37)
kad manau kad pusryciams obuoliukas, bananas, liesas jogurtas, pietums normalios sriubytes nedidele lekstute  neturetu skatinti to. tikrai ziuriu ka valgau .

Tai butent obuoliai ir pucia pilva smile.gif
beje,pradek stebeti maisto sudeti.nes kaikurie ingridientai E butent pucia pilvuka mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo (.)(.): 15 sausio 2011 - 04:37
QUOTE((.)(.) @ 2011 01 15, 05:36)
Tai butent obuoliai ir pucia pilva smile.gif
beje,pradek stebeti maisto sudeti.nes kaikurie ingridientai E butent pucia pilvuka mirksiukas.gif

Maisto su E nevalgau, ar bent jau stengiuosi smile.gif
bet dekui
Atsakyti
Man irgi tai didele problema nuo paauglystes, is pradziu nesupratau kas darosi, nes tas issiputes pilvas uzspaudzia ivairius organus ir atrodo tai ta tai ta skauda. Bet pastaruoju metu is vis pucia, atrodo sprogsiu, viena kart nakti jau galvojau greitaja kviesiu, net uzsopazmavo, kvepuot sunku net buvo nuo skausmo, gerai kad nospos radau, tai bent skausma nueme ir pagerejo. Sakiau irgi reik kokiu vaistu isigyti kritiniams atvejams, bet reiktu ir kazkaip jau pradet ta problema sprest, nes gyvent trugdo, o tu vaistu tai visalaik neprigersi. Reiks pabandyt cinamona pagert
Atsakyti
nava radau tema kurios ieskojau. smile.gif
turiu tokia problema kuri mane lb nervina. turiu atsikisusi issiputusi pilva unsure.gif jeigu badauju diena dvi tada jis lyg ir pasitraukia. tik jei praddedu normaliai valgyti ir vel atrodau kaip nescia. gal kaskas buvot susidure su tokai problema?
Atsakyti
QUOTE(isabelaa @ 2011 02 18, 20:11)
nava radau tema kurios ieskojau. smile.gif 
turiu tokia problema kuri mane lb nervina. turiu atsikisusi issiputusi pilva  unsure.gif      jeigu badauju diena dvi tada jis lyg ir pasitraukia. tik jei praddedu normaliai valgyti ir vel atrodau kaip nescia.  gal kaskas buvot susidure su tokai problema?


Labuka!
OO, va sita problema ir mane kankina, nebezinau jau ka daryt labai pucia pilva, vienu metu jau kolege darbe pagalvojo, net kad necia, labai nepatogu sad.gif ir pilvas kietas kietas, geriau cinamono ir medaus "arbatytes" kas ryta, nepadejo, neseniai pradejau gert "lepicol" miltelius, tai savaitele kaip ranka nueme problemele, bet dabar vel pilvas issipute, net nzn kokiu dar budu imtis unsure.gif Tarp kitko, butent obuoliuku pavalgius ir issipute db pilvukas, klaida suprasta, obuoliuku reiks privengt nuo siol, net kaip ta pilveli atpalaiduot tai jau neisivaizduoju :/ Gal dar kokiu recepteliu zinot?
Atsakyti