Įkraunama...
Įkraunama...

Kaunietes diskutuojam toliau,15 tema

Senoji tema cia http://www.supermama.lt/forumas/index.php?showtopic=665077
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jordan: 12 sausio 2011 - 21:45
Na ką naujametinė tema smile.gif Kiek daug organizacinių darbų ir kiek mažai laiko iki pavasario biggrin.gif juokinga, nes žiema dar tik įpusėjo smile.gif
Labai pavydžiu tiems, kas turi galimybę sandėliuoti medžiagas...
Atsakyti
QUOTE(LokysL @ 2011 01 12, 21:08)


bandysim
Atsakyti
QUOTE(Giedruolė @ 2011 01 12, 22:58)
Labai pavydžiu tiems, kas turi galimybę sandėliuoti medžiagas...

o kam sandeliuot?
Atsakyti
QUOTE(jepsius @ 2011 01 13, 00:02)
o kam sandeliuot?

Ziema kai kurios statybines medziagos pigesnes. rolleyes.gif


As labai bijojau ir nenorejau KKK kurentis (duju pas mus nera, SS nedejom, nes kol kas elektros ivadas silpnokas, nors jei sugalvosim- sildymo sistema pas mus jam pritaikyta), dabar visai dziaugiuosi.Mes nemegstam labai karstai gyventi, palaikom 19-20 laipsniu namuose, tai sitokiu oru kuriam katila kas antra para (kartu su vandens pasildymu).Uzkurti galetu ir mano vaikas. ax.gif Katiline pas mus susisiekia su gyvenamom patalpom, bet jokiu kvapu schmoll.gif .
Simet pigiau gavom tik dali briketu (pjuvenu), kurenam ir statybines atliekas, kitamet bandysim pigiau ieskotis, bet sildymo islaidos nera baisios.
Nebijokit kieto kuro. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedruolė @ 2011 01 12, 21:58)
Na ką naujametinė tema smile.gif Kiek daug organizacinių darbų ir kiek mažai laiko iki pavasario biggrin.gif juokinga, nes žiema dar tik įpusėjo smile.gif
Labai pavydžiu tiems, kas turi galimybę sandėliuoti medžiagas...


As irgi pavydziu... mano vyras jau butu turbut pilna sandeli prikroves jei tik butu kur... pas ji tiek minciu jam to reikia ano reikia... o as tik ziuriu akis isputus, nes mano mama ir taip jau is namu zada varyti uz betvarke garaze ir lauke... doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Caca* @ 2011 01 13, 08:10)
Ziema kai kurios statybines medziagos pigesnes. rolleyes.gif
As labai bijojau ir nenorejau KKK kurentis (duju pas mus nera, SS nedejom, nes kol kas elektros ivadas silpnokas, nors jei sugalvosim- sildymo sistema pas mus jam pritaikyta), dabar visai dziaugiuosi.Mes nemegstam labai karstai gyventi, palaikom 19-20 laipsniu namuose, tai sitokiu oru kuriam katila  kas antra para (kartu su vandens pasildymu).Uzkurti galetu ir mano vaikas. ax.gif Katiline pas mus susisiekia su gyvenamom patalpom, bet jokiu kvapu  schmoll.gif .
Simet pigiau gavom tik dali briketu (pjuvenu), kurenam ir statybines atliekas, kitamet bandysim pigiau ieskotis, bet sildymo islaidos nera baisios.
Nebijokit kieto kuro. mirksiukas.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
Pagyvenus- romaneciu siuvimas 40-45lt/metras, mechanizmas apie 100lt/metras, pakabinimas (jei reikia) 25lt/ metras ( karnizu 15lt/ metras), medziagos kaina- kokia issirenki ( mano pvz 90lt/ metras).Romanetes gamina platesnes nei langas, tai metru gaunasi kiek daugiau nei langu plotis.
Uzsisakiau sau langu rubelius, bet medziaga bus tik po gero menesio.
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2011 01 13, 09:10)
Ziema kai kurios statybines medziagos pigesnes. rolleyes.gif
As labai bijojau ir nenorejau KKK kurentis (duju pas mus nera, SS nedejom, nes kol kas elektros ivadas silpnokas, nors jei sugalvosim- sildymo sistema pas mus jam pritaikyta), dabar visai dziaugiuosi.Mes nemegstam labai karstai gyventi, palaikom 19-20 laipsniu namuose, tai sitokiu oru kuriam katila  kas antra para (kartu su vandens pasildymu).Uzkurti galetu ir mano vaikas. ax.gif Katiline pas mus susisiekia su gyvenamom patalpom, bet jokiu kvapu  schmoll.gif .
Simet pigiau gavom tik dali briketu (pjuvenu), kurenam ir statybines atliekas, kitamet bandysim pigiau ieskotis, bet sildymo islaidos nera baisios.
Nebijokit kieto kuro. mirksiukas.gif

nu kadangi jau pas mus i pabaiga ir kazkaip labai trumpai statem, nebuvo kada net pamastyt apie sandeliavima doh.gif tu teisi mirksiukas.gif
del KKK - ner baubas.. bet nekurenkit atliekom.. va jau pas mama buvo bedu, kai uzsinese vamzdis kuom nereik - nuo saku, nuo pleveles mazyciu gabalyciu ir pan....

QUOTE(Caca* @ 2011 01 13, 10:15)
Pagyvenus- romaneciu siuvimas 40-45lt/metras, mechanizmas apie 100lt/metras, pakabinimas (jei reikia) 25lt/ metras ( karnizu 15lt/ metras), medziagos kaina- kokia issirenki ( mano pvz 90lt/ metras).Romanetes gamina platesnes nei langas, tai metru gaunasi kiek daugiau nei langu plotis.
Uzsisakiau sau langu rubelius, bet medziaga bus tik po gero menesio.

o ur cia kas siuva? nes jau pradedu ieskotis sito gerio 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jepsius @ 2011 01 13, 10:32)
1. del KKK - ner baubas.. bet nekurenkit atliekom.. va jau pas mama buvo bedu, kai uzsinese vamzdis kuom nereik - nuo saku, nuo pleveles mazyciu gabalyciu ir pan....
2. o ur cia kas siuva? nes jau pradedu ieskotis sito gerio  4u.gif

1. Na mes kurenam normaliom atliekom- pjaunam lentas, paletes (taupukai, gaila ismest nebloga mediena), maisom su briketais, aisku, ir kamina pravalom, krakmola pastoviai imetam.Per si sezona subaigsim statybine mediena, kitamet tai tik gerom malkom+briketais.

2. Kontaktu negaliu duoti, kol mums nepasiuvo. 4u.gif Atsiliepimai apie sia siuveja- dizainere geri, bet kol man nepasiuvo-nuomones neturiu.Atvaziuoja i namus- apziuri, issimatuoja, pasakot ko norit, parodo foto.Tada atvaziuoja antra karta su medziagomis, tiksliau viska aptariat, uzsisakot.Atvaziavimai nemokami.

Vienam rimtesniam salone klausiau, tai pvz romaneciu siuvimas 65-70lt/ metras.

Dar labai neblogai ir nebrangiai dizaineriauja- siuva Urme- salia "Mijolos" yra mazyte audiniu parduotuvyte (ties iejimu kutas kabo).
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2011 01 13, 11:02)
2. Kontaktu negaliu duoti, kol mums nepasiuvo. 4u.gif

nu lausim atsiliepimu, kai jau kabes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Caca* @ 2011 01 13, 08:10)
Ziema kai kurios statybines medziagos pigesnes. rolleyes.gif

kurios? bigsmile.gif mes renkamės klinkerį, o ką dar vertėtų pasižiūrėt? g.gif tikriausiai vatą taip pat dabar, žiemą, pirksim.
Atsakyti
QUOTE(Cosette @ 2011 01 13, 11:45)
kurios?  bigsmile.gif  mes renkamės klinkerį, o ką dar vertėtų pasižiūrėt?  g.gif  tikriausiai vatą taip pat dabar, žiemą, pirksim.

Plytos, blokeliai, vata, putplastis tai tikrai pigiau budavo, daugiau neatsimenu, seniai gi statem... blush2.gif dar atsimenu, kad ziema armatura surisinejom. ax.gif
Atsakyti