Įkraunama...
Įkraunama...

Pavardės keitimas 2 dalis

Senoji tema čia
Atsakyti
mano pavarde bus ne IENĖ, o -Ė.

manau, kad tai net lietuviskiau, nes seniau lietuviai turejo kitokias pavardes, o priesaga -IENĖ atsirado veliau kaip naujadaras.

kodel negrizus prie naturaliu pavardziu? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Jenny @ 2006 02 19, 01:26)
mano pavarde bus ne IENĖ, o -Ė.

manau, kad tai net lietuviskiau, nes seniau lietuviai turejo kitokias pavardes, o priesaga -IENĖ atsirado veliau kaip naujadaras.

kodel negrizus prie naturaliu pavardziu? ax.gif



o as vis negaliu apsispresti doh.gif , ar imti jo pavarde ar ne, negrazi man visai, nebent paimti jo ir nieko nelietuvinti - is palikti,

o gal savo pasilikti blush2.gif , nznau, mes pastoviai del to diskutuojam, juokaujam, kad as galiu pasilikti savo o vaikai bus jo pavardes, bet tik dabar jauciu juokaujam, poto, kai ismus lemtinga valanda doh.gif ciuju susipesim blink.gif
Papildyta:
QUOTE(kulka @ 2006 02 19, 01:40)
o as vis negaliu apsispresti doh.gif , ar imti jo pavarde ar ne, negrazi man visai, nebent paimti jo ir nieko nelietuvinti - is palikti,

o gal savo pasilikti blush2.gif , nznau, mes pastoviai del to diskutuojam, juokaujam, kad as galiu pasilikti savo o vaikai bus jo pavardes, bet tik dabar jauciu juokaujam, poto, kai ismus lemtinga valanda doh.gif ciuju susipesim blink.gif


taip ir bus unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(kulka @ 2006 02 19, 01:40)
o as vis negaliu apsispresti doh.gif , ar imti jo pavarde ar ne, negrazi man visai, nebent paimti jo ir nieko nelietuvinti - is palikti,

o gal savo pasilikti blush2.gif , nznau, mes pastoviai del to diskutuojam, juokaujam, kad as galiu pasilikti savo o vaikai bus jo pavardes, bet tik dabar jauciu juokaujam, poto, kai ismus lemtinga valanda doh.gif ciuju susipesim blink.gif


taip ir bus unsure.gif
Atsakyti
O maniskis pasake tiktai -IENĖ blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(liuly @ 2006 02 19, 01:57)
O maniskis pasake tiktai -IENĖ  blush2.gif

gal jis is tu, kuriems tai asocijuojasi su gimines pratesimu.

Na pas mus tai is jo puses dar brolis yra, ir siaip jis pas mane, beveik del visko sukalbamas, tik reikia gudrumu...gudrumu... rolleyes.gif
Papildyta:
P.s.:atsiprasau, matyt kazka pridirbau ikeldama foto
Atsakyti
QUOTE(liuly @ 2006 02 19, 00:57)
O maniskis pasake tiktai -IENĖ  blush2.gif


manau, kad siek tiek pasene, ypac jei ilga pavarde arba pavarde pasibaigia -niene. gimines pratesimui tai itakos neturi... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jenny @ 2006 02 19, 16:05)
manau, kad siek tiek pasene, ypac jei ilga pavarde arba pavarde pasibaigia -niene. gimines pratesimui tai itakos neturi... mirksiukas.gif

O man grazu -iene. Grazu ir kai buna per bruksneli sava ir vyro pavarde, bet labai nepatogu, kai reikia kur pasirasineti. As noriu buti -iene smile.gif Nes pavarde nors ir su -iene, vis tiek gausis trumpa, triju skiemenu, tai labai gerai smile.gif
Atsakyti
Niekaip negaliu apsispresti...Kaip jums graziau: Ovčiarova, Ovčiarovė ar Ovčiarovienė?
Man tai kazkaip nei vienas varijantas nepatinka verysad.gif
Atsakyti
as nekeiciau pavardes. ir kol kas jokiu problemu (nei vairuotoju pazymejimo, nei ATK, nei paso, nei banko korteliu ir t.t. nereikejo keisti). Vis tik tai atima daug laiko ir pinigu.
Kai turesim leliu gal kitaip galvosiu (o gal net ir iene ar e pasirinksiu). Bet kol kas man tai nemaiso.
O vyras mano nuo pat pradziu sake- "man nesvarbu kokia tavo pavarde bus ar yra. svarbu kad tu teki uz manes wub.gif ".

Atsakyti
o as tai per bruksneli vyro pavarde pasiemiau. taigi dabar esu dvipavarde biggrin.gif siek tiek ilgoka, bet tiek to. mes uzsieny gyvenam, tai uzsienieciai mano mergautines pavardes vis tiek neistardavo, taip kad jokio skirtumo mirksiukas.gif o man dviguba pavarde labai grazu blush2.gif
Atsakyti
o aš nežinau imti rusišką variantą su galūne -a (panašiai pvz. Tulčina), imti - ienė ar pasilikti savo.


P.S. aš turėjau problemų ieškant darbo dėl savo nelietuviškos kilmės doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Bajm @ 2006 02 20, 17:15)
o aš nežinau imti rusišką variantą su galūne -a (panašiai pvz. Tulčina), imti - ienė ar pasilikti savo.
P.S. aš turėjau problemų ieškant darbo dėl savo nelietuviškos kilmės doh.gif

nu sakes, negaliu patiket, negi dar yra tokiu darbdaviu schmoll.gif
Atsakyti